Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2011 o 13:07, Harrolfo napisał:

No tak, ale ja dostanę grę razem z kontem, tylko chciałem zmienić maila i nazwę użytkownika
(wiem, że się da).


Zmiana nazwy użytkownika kosztuje 10$, maila nie wiem czy się da zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo osoba, od której mam kupić grę wysłała mi zdjęcie pokazujące pole, w którym może wpisać nową nazwę użytkownika.
Co do maila - już wiem, że się da zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 13:32, Harrolfo napisał:



W przypadku nowszych kont (nie wiem, od kiedy tak jest, 3 lata temu tak nie było ;p) można raz zmienić za darmo nick. Na moim koncie stworzonym 3 lata temu nie mogę zmienić, ale na tym sprzed półtora roku już mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero od niedawna używam konta Games for Windows LIVE i właśnie ukończyłem Gears of War, jednakże nie udało mi się znaleźć wszystkich CoGów do achievmenta. Czy w razie deinstalacji gry muszę sobie skopiować skądś pliki z zapisem stanu gry (żebym nie musiał zaczynać od zera), czy też wszystko zapisywane jest poprzez internet na koncie? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stworzylem konto windows live tylko na potrzeby bulletstorma w dniu premiery. juz nie pamietam dokladnie jak to bylo, ale nazwa uzytkownika, ktora mialem z poczatku nie byla wymyslona przeze mnie. pozniej zmienilem ja na swoja. to to juz sie liczy jako wykorzystana mozliwosc zmiany nicku czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 22:16, Malevyn napisał:

stworzylem konto windows live tylko na potrzeby bulletstorma w dniu premiery. juz nie
pamietam dokladnie jak to bylo, ale nazwa uzytkownika, ktora mialem z poczatku nie byla
wymyslona przeze mnie. pozniej zmienilem ja na swoja. to to juz sie liczy jako wykorzystana
mozliwosc zmiany nicku czy jak ??



edit: nick w gierce to ten co pojawia sie przy awatarze po zalogowaniu sie na xbox live stronce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 22:41, Ecko09 napisał:

Tak, to już jest wykorzystana zmiana nicku.



w moim profilu nic nie wyskakuje o oplacie za zmianie nicku, nie jest tez zablokowane. wydaje sie, ze mozna go nadal zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie odnośnie zapisanych gier w grach z GfWL (będąc zalogowanym na własnym profilu, online), czy są one zapisywane gdzieś na koncie w internecie i po ewentualnej reinstalacji dalej można kontynuować zabawę, czy też trzeba tak jak w tradycyjnych wydaniach gier kopiować skądś te pliki z zapisanymi grami / save''ami? Konkretnie chodzi mi o Gears of War i Batman: AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 18:44, Azvar napisał:



Nie wiem, gdzie te zapisy są trzymane i nie wiem też jak to jest w Batmanie, ale w GoWie pamiętam, ze ludziom przekopiowane save''y z dysku nie działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić nick, email i hasło?
Zmieniłem tylko email w preferencjach dot. kontaktów a zależy mi na zmianie maila do logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że ściągnąłem sobie unlockery do paru gier, bo nie chciało mi się odblokowywać różnych pierdół. W praktyce te unlockery po prostu dodają nowe konto na GfWL, na które należy się zalogować, jeśli się chce cieszyć odblokowaniem wszystkiego w danej grze. A da się wykombinować tak, żeby te unlockery przypisać do mojego konta GfWL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kaczek93 - za zmianę nicku płacisz 800msp. Ale jeżeli naprawdę tego pragniesz to HOME>Profil>Edit Gamer Profile. Musisz byc online. Haslo zmienisz na xbox.com, co do emaila nie jestem pewien, ale chyba nie da sie go zmienić.

@Graszcz - Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić na Games for Windows Live Marketplace grę GTA IV (cena - 24,99zł), ale nie mam możliwości zapłacenia kartą ani - tym samym - kupienia punktów Microsoftu.

Czy ktoś może mi coś poradzić/pomóc?
Czy jest możliwość przeprowadzenia takiej transakcji, że inny użytkownik kupuje daną grę poprzez tę platformę, a następnie legalnie przekazuje ją innemu użytkownikowi (kod do aktywacji, ściągnięcia, etc)?
Czy - jeżeli odpowiedź na 2. pytanie jest pozytywna - ktoś z Was mógłby przeprowadzić taką transakcję (ja zapłacę natomiast przelewem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować