Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2011 o 13:50, Michlocks napisał:

Chciałbym kupić na Games for Windows Live Marketplace grę GTA IV (cena - 24,99zł), ale
nie mam możliwości zapłacenia kartą ani - tym samym - kupienia punktów Microsoftu.

Czy ktoś może mi coś poradzić/pomóc?


Kup osobno punkty MIcrosoftu i dopiero nimi zaplac za gre. Te punkty mozesz kupic np. w sklepie gram.pl:
http://www.gram.pl/sklep/x360/xbox-live-4200-microsoft-points-pl-3
http://www.gram.pl/sklep/x360/xbox-live-2100-microsoft-points-pl
http://www.gram.pl/sklep/x360/xbox-live-4200-microsoft-points-pl-kod-on-line
http://www.gram.pl/sklep/x360/xbox-live-2100-microsoft-points-pl-kod-on-line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tej opcji, ale nie warto kupować 2100 (99zł) punktów Microsoftu, gdy chcę wydać tylko 480 (26zł).

Dlatego też zwróciłem się o pomoc do użytkowników forum o pomoc w kupieniu gry/500 punktów Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę za bardzo zagmatwałem.

Chodzi o to, żeby ktoś kupił 500 Punktów Microsoftu, wysłał mi kod potrzebny do ich przypisania do konta, a ja przeleję pieniądze na jego konto.

Czy ktoś mógłby mnie w tej sytuacji wspomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jak kupię używaną grę z GfWL? Będę mógł w nią grać czy już nie da rady bo kod przypisany do innego maila/konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 23:45, Hartus napisał:

Co się stanie jak kupię używaną grę z GfWL? Będę mógł w nią grać czy już nie da rady
bo kod przypisany do innego maila/konta?


Zależy jaką gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 00:25, Ecko09 napisał:

> Co się stanie jak kupię używaną grę z GfWL? Będę mógł w nią grać czy już nie da
rady
> bo kod przypisany do innego maila/konta?

Zależy jaką gre.

Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 01:05, Hartus napisał:

Fallout 3.


O ile dobrze pamiętam w Fallout''a 3 można bez problemu grać off-line, nie potrzeba nawet konta na GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Możecie mi jeszcze podać listę tytułów obsługujących GfWl, które mogą być wielokrotnie używane tak jak F3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną sprawę. Zaraz mnie coś trafi z tym badziewnym GfWL. W którym miejscu mogę się zalogować i sprawdzić jakie gry mam przypisane do konta? Kiedyś jak instalowałem Bioshocka 1 i 2 to wpisywałem te kody, ale pamiętam, że coś mi chyba nie działało więc nie jestem pewien czy je przypisałem. Dodatkowo nie wiem ile mam profili bo też chyba z dwa razy je zakładałem bo cd-keye z nowych gier mi nie chciały wejść. Zalogowałem się na tej stronie:
http://www.gamesforwindows.com/en-GB/
ale nie ma tutaj nic o GfWL. Jakiś Id Live czy coś i jedyne co tam jest to dane mojego konta tj e-mail, adres itp.
Próbuje się zalogować do tego programu GfWL Marketplace co się pobiera razem z instalacją każdej gry, ale wpisuje te same pasy co działają na stronie, a tutaj już wyskakuje komunikat, że dane nieprawidłowe. O co z tym chodzi? Nie jest to dostępne w Polsce podobno, ale przed chwilą zmieniłem w ustawieniach na tamtej stronie region na UK (gdzie faktycznie obecnie mieszkam) i dalej nic. Czemu to badziewie nie może być takie jak Steam? Tam wszystko jest proste i intuicyjne, a tu nie wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 18:07, HumanGhost napisał:

> W którym miejscu mogę się zalogować i sprawdzić jakie gry mam przypisane do konta?


Tutaj: http://www.xbox.com/pl-PL/Live/Home

Czyli od PCta i Xboxa jest jedno konto?
PS - Mogę na tej stronie wpisać Cd-key, który posiadam? Bo nie widzę takiej opcji. Można to tylko i wyłącznie zrobić z poziomu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyższe posty już nieaktualne. Poradziłem sobie. Jak rozumiem jedynie gry z dopiskiem LIVE wymagają rejestracji, a te bez już nie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 22:58, Hartus napisał:

Wyższe posty już nieaktualne. Poradziłem sobie. Jak rozumiem jedynie gry z dopiskiem
LIVE wymagają rejestracji, a te bez już nie, tak?


Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto GFWL założone kilka lat temu i z oczywistych powodów nie na Polskę, ale gdzieś w USA. Czy istnieje cień szansy, że lokalizacja zostanie mi zmieniona przez support, który swoją drogą chyba nawet nie istnieje, bo nijak nie mogłem emaila kontaktowego znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ślepy, albo nigdzie nie mam takiej opcji. Kraj, który wybrałem nie jest przyciskiem, nie mam też żadnych możliwości zarządzania profilem poza przejściem na stronę xbox.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 16:42, Kreeg napisał:

Na xbox.com po zalogowaniu: My Xbox -> Accounts -> Membership Options -> Manage
Account Region


Wow, dzięki za pomoc. W życiu bym się tego nie doszukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. Mam pewien problem z tzw. livem, otóż.. przy próbie zalogowania w grze GTA IV wyświetla mnie się komunikat, jakoby w moiom regionie ta usługa nie działała.. ustawiłem lokalizacja na Wielką Brytanię, wcześniej, przed ustawieniem tej lokalizacji był ten sam problem, potem po zmianie już nie lecz pojawił się nowy - mianowicie jakby jakiś protokół blokował usługę. Teraz o protokole mowy nie ma, tylko ta lokalizacja.. wie ktoś może, jak ten problem(y) rozwiązać ? Rzecz jasna gra w pełni oryginalna. Pozdrawiam i w razie czego dzięki za wskazówki ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować