Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2012 o 10:27, Ecko09 napisał:

Tylko Arkham Asylum, w Bioshock 2 i Arkham City trzeba już mieć inny klucz, więc bez
oddania konta się nie obejdzie.


Do Bioshock 2 możesz dorzucić mu klucz kane and lynch z cd action i będzie działał jak nowy.
Wiem ponieważ grałem i to nawet po multi na kluczu z kane and lynch w Bioshocka 2...
chociaż mam oryginał :) to i tak musiałem sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się usunąć z konta GMWL jakąś grę która znajduje się na liście np. chce ją sprzedać na allegro to jak mam usunąć ją z konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 19:12, Endriu napisał:

Czy da się usunąć z konta GMWL jakąś grę która znajduje się na liście np. chce ją sprzedać
na allegro to jak mam usunąć ją z konta?


Nie da się, podaj jaką grę chcesz sprzedać to ci powiem czy możesz ja samą z cd-keyem sprzedać czy bez konta się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 19:57, Endriu napisał:

Dirt 3
Flatout Ultimate Carnage
Lost Planet


Dirt3 razem z kontem będzie trzeba, Flatout możesz sprzedawać spokojnie bez konta, Lost Planet nie mam, więc wole się nie wypowiadać, może ktoś inny będzie wiedział tutaj lub w temacie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej niech leżą na półce jako wystawka, może kiedyś do nich wrócę jak nie będę miał w co grać. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem artykuł w necie, że Trybunał Europejski ogłosił iż klient ma mieć możliwość bezproblemowej odsprzedaży gier czy innego cyfrowegok kontentu. I nie chodzi o nośnik tylko o licencję. Innymi słowy EULA dystrybutora nie może ograniczać nas do roli konsumenta wypożyczającego treść cyfrową. A tak w tej chwili traktują nas dystrybutorzy i producenci gier - że niby kupiliśmy na własność jedynie kawałek plastiku, a do tego co na tym plastiku jest prawa już nie mamy. News jest z początku lipca, linka nie daję, bo łatwo znaleźć, a nie chciałbym aby moderator usunął posta bo zamieściłem link do innego serwisu. Podejrzewam, że platformy typu GfWL czy Steam będą bronić się w stylu "sprzedaż gier tylko z kontem" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co wszystkie wielkie platformy jak Steam, GoG itp. itd. przemilczały sprawę. Nie wiadomo jaki będzie dalszy rozwój sprawy, ale jakoś będą musieli to rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, a sprawa jest raczej prosta. Otóż nie mogę się zalogować na konto. Zakładałem na hotmail, lecz ten adres teraz okazuje się wadliwy. Loguję się na hotmailu, używając przy nicku @gmail.com i wtedy działą, jednak przy próbie wejścia do choćby GFWL Marketplace, jestem proszony o aktualizację konta.

Sęk w tym, że jak wejdę na stronę, to loguje mnie jako GamerSolid, a na dodatek chce, żebym zmienił region i przeszed na bezpłatne konto (nie miałem golda, ani regionu nie zmieniałem). Jak daje ok, to niestety występują błędy.

Pamiętam, że spory okres temu mialem prawdopodobny włam na konto. Czy włamywacz mógł załatwić mi golda i zmienić region? Raczej nadal mój gamertag jest przypisany do Polski.

Sam już nie wiem, co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Korzystam z Game fo Windows Live przez konto zewnętrznego usługodawcy poczty (dokładnie przez gmail) natomiast chciałbym przenieść konto na email hotmail''a, który istnieje już. W jaki sposób mogę to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kiedy miałem jeszcze kłopoty z aktywacją konta, to często wyskakiwało mi okienko, gdzie musiałem dopisać ostatni element klucza gry. Czy jest jakiś sposób, żeby jeszcze raz zobaczyć klucz gry (poprzez GfWL)? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się skutecznie zmienić avatar pojawiajacy sie w usludze w grze(nie chodzi mi o serwis www) w gfwl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pewien problem nie za bardzo ogarniam tą całe usługę live wiec mam problem z zalogowaniem się założyłam konto na hotmailu, chciałam dołączyć do usługi live więc zgodziłam się i od razu ekran zminimalizował się i wystąpił błąd z przeglądarką Explorer i oczywiście pojawiło się " powiadom o błędzie" itd. po za tym ciągle wyświetla mi się aktualizacja więc raz już zainstalowałam i pojawiło się drugi raz ale tym razem czekałam dłużej a na końcu pojawił się komunikat z błędem więc ciągle jakieś błędy wyskakują i nie mogę grać live. Do tej pory nie mogę poradzić sobie z tym błędem przy grze Batman Arkham, GTA 4 czy Street Fighter IV, może coś zaradzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pudełkowego Batmana: Arkham City przypisanego do swojego konta GFWL.
Co by się stało jakbym chciał grać w Steamowego GOTY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, w końcu musiało do tego dojść: używam TEGO czegoś.
I tak jak się spodziewałem klient GfWL! daje ciała na całej linii: już widzę, że to będzie nienawiść od pierwszego wejrzenia, tak jak to było w wersją offline. A początek to logowanie naturalnie. No więc wklepuję sobie ten mój stary hotmail''owy adresik, hasło do niego i figa. Wywala mi jakiś błąd 8015403A
Żeby było ciekawiej komunikat o błędzie kieruje do strony...która nie istnieje! W dodatku pod IE-o dziwo inne odnośniki aplikacji używają FireFox''a (mojej domyślnej aplikacji). Żeby było jeszcze zabawniej, nie mam żadnych problemów z logowaniem się przez przeglądarkę - a przecież klient wyraźnie pisze, że wystąpił problem z moim kontem.
Kurczę, orientuje się ktoś gdzie toto chciało mnie skierować?

20130107004037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GfWL jest dobre i żałuję, że więcej gier go nie posiada...
Musisz wejść na stronę xbox.com, zalogować się i zaakceptować EULĘ.

Poza tym zmień IE na 10. Wtedy będziesz chciał aby strony w nim się otwierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź hasło, klient (również przy logowaniu z poziomu gry) nie "trawi" długich haseł (16 znaków to max) i ma problemy z takimi zawierającymi znaki inne, niż litery alfabetu łacińskiego i cyfry arabskie...

Ja po długich bojach z tym ułomnym dzieckiem MS dałem sobie spokój i przeszedłem Insanely Twisted Shadow Planet na koncie offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 19:01, Blackhand napisał:

Ja po długich bojach z tym ułomnym dzieckiem MS dałem sobie spokój i przeszedłem Insanely
Twisted Shadow Planet na koncie offline.

Ja postępuję podobnie, ale dowiedziałem się o nowym patchu do Dark Souls -który najwyraźniej jest GfWL! exclusive bo w sieci nie ma po nim śladu- i pomyślałem, że z tej okazji przeproszę się z kontem on-line.
W każdym razie użyłem aplikacji Marketplace: jeszcze nie logowałem się z poziomu gry.
Co do błędu: chyba jednak
Singu => przy okazji:THX za poradę
miał rację -głupi Microsoft nie miał gorszego sposobu na przekazanie mi żądania akceptacji nowej EULA i stąd ten error. Teraz już Marketplace loguje się normalnie.

Tak swoją drogą: zastanawia mnie ile wart jest ten szajs- inne słowo nie przychodzi mi do głowy- skoro w celach bardziej konstruktywnych niż ustawienia osobiste (pobieranie dem, gier, DLC etc) i tak przekierowuje mnie na stronę w sieci:/
Kurczę, Marketplace mógłby takiemu Origin''owi czyścić buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Też się męczę z tym GFWL i szukam po różnych formach informacji na ten temat. Przepraszam że trochę zmienię temat ale Heartbreaker napisał w poście z 22.04.2012 że „ Batman: Arkham Asylum może spokojnie być aktywowany 15 razy przy pomocy tego samego klucza (a nawet innego)”, i tutaj chciałbym prosić o doprecyzowanie mianowicie czy Miałeś na myśli to że może być aktywowany na 15 różnych kontach czy 15 razy na jednym koncie ? oraz czy przez aktywacje rozumiesz też instalacje ? Wiem że to może i głupie pytanie ale chciałbym się upewnić bo ten GFWL spokoju mi nie daje...

Będę wdzięczny za odpowiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować