Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2009 o 12:00, The Nemezis napisał:

Masz ten program czy nie masz bo nie zrozumiałem?

Ja mam ten program, znaczy mialem zanim odinstallowałem jak się wnerwiłem, a teraz nie mogę zainstalować niczego bo jakisbłąd krytyczny wyskakuje -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorja wszystko normalnie sie instalowa3o, a dzisiaj wyskakuje taki error... Kilka razy próbowałem zainstalować, próbowałem pobierać z różnych serverów, a i tak nie działa. :( Człowiek w końcu wie co chyba było źle a tu program się zainstalować nie chce. -.-

Pozdr.

20090324125941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 13:20, The Nemezis napisał:

Może rejestr wyczyść.

Nie znam się na komputerach, więc możesz mi powiedzieć dokładniej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 13:26, albinskia napisał:

> Może rejestr wyczyść.
Nie znam się na komputerach, więc możesz mi powiedzieć dokładniej ? :D


A z płyty z grą, która ma GfW instalowałeś? Bo z tego co piszesz wynika, że z neta ściągałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się nie znam, tak tylko słyszałem że czasami pomaga ;D Rejestr to jest takie miejsce w którym jest zapisywane wszystko co zainstalowałeś, i stamtąd się odinstalowuje, a nie do kosza wywala. Nie win mnie jak gupoty napisałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... chyba nie ma już co odinstalowywać. :( Odinstalowałem wszystko związane z livem przed kolejną próbą instalacji.

Pozdr.

Ps: Dzięki za chęci i pomoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gigant z Redmond zapowiedział rozszerzenie platformy Games for Windows Live o wiele przydatnych funkcji. Choć firma nie podała dokładnej daty ich premiery, warto zainteresować się nadchodzącymi zmianami(...) Zabezpieczeniem antypirackim w GfWL ma być możliwość zakupienia i ściągnięcia gry z serwerów Microsoftu przed ich premierą na półkach sklepowych. Ma to przeciwdziałać sytuacji, kiedy zabezpieczenia danej produkcji były łamane w kilka godzin od momentu sprzedaży. Dodatkowo każdy tytuł ma wymagać potwierdzenia autentyczności przed rozgrywką online.

Fajny pomysł.


Oprócz działającego już „Rynku” w GfWL deweloperzy będą mogli tworzyć własne Marketplace wewnątrz danej gry. Podobnie jak ma to miejsce w Sing Starze czy Guitar Hero."

Ciekawe jak takie sklepiki bedą działać.

"Najciekawszą opcją ma być powiązanie save''ów z profilem na platformie Microsoftu. Dzięki temu będziemy mogli kontynuować postęp w grze na dowolnym komputerze podpiętym do internetu.

A to już w ogóle jest pomysł przegenialny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko było już dawno zastosowane na Xboxach i w ogóle te GfW to PC''towa wercja Xbox live. :) Smutno mi, bo przez to konsole(x''b) tracą swoją wyjątkowość. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać jak odróżnić grę z livem od bez livu ponieważ gdy patrzę na pudełko z gta IV a np od crysisa też piszę games for windows a livu nie ma ...
Więc dlaczego na pudełku nie ma live?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:27, Redjevel napisał:

Chciałbym się zapytać jak odróżnić grę z livem od bez livu ponieważ gdy patrzę na pudełko
z gta IV a np od crysisa też piszę games for windows a livu nie ma ...
Więc dlaczego na pudełku nie ma live?...


Nie ma ponieważ Crysis działa na gamespyu, który jest według mnie dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2009 o 19:30, Kraju napisał:

Nie ma ponieważ Crysis działa na gamespyu, który jest według mnie dużo lepszy.


Może i działa na gamespyu ale pytam się jak odróżnić pudełko z grą live niż od zwykłego na którym jest też GAmes for windows...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:34, Redjevel napisał:

Może i działa na gamespyu ale pytam się jak odróżnić pudełko z grą live niż od zwykłego
na którym jest też GAmes for windows...


W Polsce się nie da ponieważ LIVE nie jest obsługiwany przez co w Polsce nie ma znaczków. Proponuję się pytać na forum przed zakupem gry jeżeli LIVE Ci tak bardzo przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:41, Kraju napisał:

W Polsce się nie da ponieważ LIVE nie jest obsługiwany przez co w Polsce nie ma znaczków.
Proponuję się pytać na forum przed zakupem gry jeżeli LIVE Ci tak bardzo przeszkadza.


Nie powiedziałbym że przeszkadza a wręcz przeciwnie :)
noo ale jak się nie da to się nie da...
ale przynajmniej by odświeżył post bo Warhammer dawno wyszedł... a i może jakieś gry na live zapowiedzieli
a co do live właśnie to jak myślicie w Max payne 3 będzie dostępna ta usługa ponieważ na xboxa pojawiły lub pojawią się stare części do zakupu za MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować