Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Den Louis co prawda odchodzi ze SKRY, ponieważ gdyby grał w Plsce nie mógłby grać w reprezentacji Kanady, bo po prostu nie mógł z naszego kraju jeździc na zgrupowania kadry. Zamiast niego w Bełchatowskiej SKRZE pojawi się nie kto inny jak wielki Francuz - Antiga. Jest to chyba jeden z najlepszych siatkarzy świata i to, że kolejna tak wielka osobowość trafi do naszej ligi świadczy tylko o tym jak mocna jest PLS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek rusza Liga Światowa. Wlazły chyba w tych pierwszych meczach z Chinami nie zagra. Szkoda, ale mam nadzieję, że to tylko ból w kolanie (jak on twierdzi) a nie jakieś sprzeczki z Lozano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem do Bełchatowa ma przyjść Łukasz Żygadło a Dobrowolski odejdzie. SKRA jest zainteresowana kupnem Marcina Możdżonka bo Evgeni Ivanov ma odejść, ale Mariusz Wlazły podpisał ze SKRĄ 2-letni kontrakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon był fajny i bardzo ciekawy bo 5 meczy w finale zdarza się nieczęsto. A nowy sezon już napewno będzie jeszcze ciekawszy choćby ze względu na transfery oraz że kluby PLS zyskują nowych sponsorów a zatem stają się coraz bogatsze dzięki czemu możliwe są transfery. Ciekawe jakie transfery przeprowadzi mój ukochany zespół czyli Mostostal Azoty K-K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kędzierzyn Koźle raczej nie przeprowadzi wielu zmian, ponieważ ma młody zespół i chłopaki dopiero staraja się ze soba zgrać. Narazie całkiem dobrze im to wychodzi, co pokazali w meczach z Jastrzębiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez nasze wicemistrzostwo świata nasza liga zaczęła być atrakcyjna dla graczy z zagranicy. Tendencja ta tylko podwyższy poziom gry w naszej lidze, który uważam już za bardzo wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 15:59, pretorianie napisał:

Przez nasze wicemistrzostwo świata nasza liga zaczęła być atrakcyjna dla graczy z zagranicy.
Tendencja ta tylko podwyższy poziom gry w naszej lidze, który uważam już za bardzo wysoki.


NO teraz młode talenty będą mieć coraz ciężej sę wybić do naszego PLSu bo miejsca pozajmują zagraniczni zawodnicy, ale to ma także pozytywne strony. SKRA ma szanse w nastepnym sezonie na osiągnięcia w jakims międzynarodowym turnieju. Poza tym mecze będą dużo ciekawsze i osobiście ciesze się, że polskie kluby siegaja także po zagranicznych zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że po Lidze Światowej i Mistrzostwach Europy tak zagramy, że przyjdzie do nas jeszcze więcej chętnych z zagranicy. A nasi chłopcy są naprawdę dobrzy i zagraniczni będą się musieli sporo napocić, żeby ich wygryźć ze składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła ostatecznie Antiga niebędzie grał w Skrze Bełchatów, ponieważ przechodzi do Ligi Rosyjskiej :/ do zespołó który zajmuje 9 miejsce w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 18:05, Sebeko napisał:

Decyzja zapadła ostatecznie Antiga niebędzie grał w Skrze Bełchatów, ponieważ przechodzi do
Ligi Rosyjskiej :/ do zespołó który zajmuje 9 miejsce w lidze.

Ale może mu zapłacić więcej niż skra. Taka prawda, że siatkarze zarabiają mniej od piłkarzy i muszą w pewnym momencie zadbać przede wszystkim o kasę, żeby potem móc z tego wyżyć. Piłkarzowi wystarczy dobry okres w karierze, gdziekolwiek i mają dość pieniędzy, by się potem za dużo nie wysilać (nie mówimy oczywiście o zupełnych kopaczach :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bójcie się chamy, do PLSu wracamy! Bójcie się chaaaamy, do PLSuuu wracaaamy!!!

Wielki Płomień zapłonął na nowo. Od przyszłego sezonu Płomień Sosnowiec wraca tam gdzie jego miejsce, do PLS.
Przed chwilą zakończył się mecz w Pile.

VKS Joker Piła - Płomień Sosnowiec
(22:25, 17:25, 16:25)
stan meczu w setach: 0:3

W rywalizacji o awans do PLS do trzech wygranych
Płomień Sosnowiec - VKS Joker Piła
3:0

Bójcie się chamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja może wtrącę, że mój kolega z klasy został wicemistrzem Polski w kategorii kadetów chyba(rocznik 1992) z rużyną Metro Warszawa. W finale przegrali bodaj z Resovią.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:18, pretorianie napisał:

Super ale nie wiem co to ma znaczyć, to z tym baniem się i z tymi chamami?


Gdybyś był kibicem, byś wiedział. Płomień to marka sama w sobie.
Był rok przestoju i czyśca pierwszoligowego, a teraz wszystko idzie ku lepszemu. Klub jest uporządkowany organizacyjnie, zawodnicy też niczego sobie z niezniczszalnymi Łomaczem i Legieniem na czele. Sponsor to tylko kwestia czasu.

Dajcie dwa, trzy sezony, a Płomień wróci na sam szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 10:11, Golem napisał:

> Super ale nie wiem co to ma znaczyć, to z tym baniem się i z tymi chamami?

Gdybyś był kibicem, byś wiedział. Płomień to marka sama w sobie.
Był rok przestoju i czyśca pierwszoligowego, a teraz wszystko idzie ku lepszemu. Klub jest
uporządkowany organizacyjnie, zawodnicy też niczego sobie z niezniczszalnymi Łomaczem i Legieniem
na czele. Sponsor to tylko kwestia czasu.

Dajcie dwa, trzy sezony, a Płomień wróci na sam szczyt.

Życzę mu wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jeszcze pół godziny do meczu. :D Ja tam myślę, że nasi wygrają bez problemu 3:0. W końcu trzeba mocno zacząć tegoroczną Ligę Światową. :P Ciekawi mnie, jak Polacy będą grali bez Wlazłego. I kto w ogóle będzie za niego grać? Szymański? I czy są jeszcze jakieś zmiany w naszej drużynie? :) Ja jednak liczę na wspaniałe ataki Świderskiego (mój ulubiony zawodnik) z szóstej strefy. :P To jest coś wspaniałego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... "Godzinka z prysznicem".
Nie ukrywajmy, mecz był nudny i jednostronny. Pare ładnych akcji, niezła skuteczność w ataku Naszych. Poza tym nic wielkiego się nie wydarzyło. Skoro Chińczycy nie chcieli wygrać ani nawet powalczyć (skoro co druga zagrywka szła w siatke lub leciał samolot...), to wynik nie mógł być inny. Nasi grali swoje. Jeszcze raz podkreślam niezłą skuteczność w ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować