Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

No i pierwsze koty za płoty jak to się mówi. Dużo szybciej poradzili sobie z Chińczykami niż podczas Mistrzostw Świata. Ciekawe jak będzie jutro. Myślę, że damy sobie spokojnie radę ale chciałbym, żeby dał pograć też innym, Pliński, Świderski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że spokojnie jutro chłopcy dadzą radę... ale ja już się nie mogę doczekać 30 czerwca... mecz z Bułgarią w Spodku.. mam bilet i czekam na mecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:11, Madia napisał:

Ja myślę, że spokojnie jutro chłopcy dadzą radę... ale ja już się nie mogę doczekać 30 czerwca...
mecz z Bułgarią w Spodku.. mam bilet i czekam na mecz :)

No to jak masz bilet na ten mecz to tylko gratulować i zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska pokazała swoją klase. Oby tak dalej. Grali po prostu swietnie, a zagumny wystawial genialnie, brak mi słów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 07:31, pretorianie napisał:

No to jak masz bilet na ten mecz to tylko gratulować i zazdrościć.

Hehe... ale jak ciężko go było dostać! strona www.kupbilet.pl była zapchana odkąd uruchomili sprzedać a na ten mecz było tylko kilka biletów jak ja rezerwowałam... cóż.. koszt samego biletu to bagatela 90 zeta xD ale na taki mecz to bym pewnie dała dwa razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zawiedziony wczorajszym meczem. :P A wszystko dlatego, że nie grał Świderski. :( Ale nic, może dzisiaj Lozano pozwoli mu trochę pograć. ;)
A tak na serio to mecz mi się bardzo podobał, choć wynik nie był dla mnie żadnym zaskoczeniem. :) Dzisiaj pewnie też będzie 3:0 dla naszych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie smuce bo musze ogladac mecze w Necie... Nie mam Polsatu (Cyfra +) ;/ Korzeniowski na wszystkim oszczedza. Na szczescie beda (podobno) nastepne mistrzostwa w siatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 13:15, demrenfaris napisał:

Ja sie smuce bo musze ogladac mecze w Necie... Nie mam Polsatu (Cyfra +) ;/ Korzeniowski na
wszystkim oszczedza. Na szczescie beda (podobno) nastepne mistrzostwa w siatke.

Przecież mecz był transmitowany w Polsacie .... do tego nie potrzeba Cyfry+ ;]
a co do meczu to bez problemu pokonali Chińczyków dzisiaj też tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2007 o 14:56, Sebeko napisał:

> wszystkim oszczedza. Na szczescie beda (podobno) nastepne mistrzostwa w siatke.
Przecież mecz był transmitowany w Polsacie .... do tego nie potrzeba Cyfry+ ;]
a co do meczu to bez problemu pokonali Chińczyków dzisiaj też tak będzie

Ja MAM Cyfre + a tam nie ma polsatu :) A Chiny to pokonamy nawet bez polowy skladu :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska GOŁ ;p po sukcesie na mistrzostwach Św. (drugie miejsce to wielki wyczyn) czekamy az Polska zasiegnie po nastepne nagrody..POLSKA!!!POLSKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy grali strasznie nierówno, czasem jak porządna drużyna (choć nie czołowa), a czasem jak sieroty... a najgorsze, że nasi spali i oddawali punkty w głupi sposób. Gdyby nie nonszalancja, byłoby 3:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciężko jak cholera było dzisiaj ale jakoś się udało, To ważne żeby nie stracić punktów z potencjalnie słabszymi drużynami a za taką uważane są Chiny. W drugim meczu Bułgaria wygrała z Argentyną 3:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko dodać, że poza słabszą postawą polskich zawodników to mieliśmy też słabszą postawę sędziów. Główny zrobił niestety parę błędów i to nie na rzecz Polaków tylko Chińczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nasi jeszcze nie do końca są zgrani. Chińczycy zaczęli serwować trochę mocniej i już gra nam się sypała. Mam nadzieję, że za tydzień postawa naszych będzie lepsza. Szczególnie brakuje koncentracji, no bo jak można wytłumaczyć przegraną w secie po to by chwile później wygrać z przewagą 10 punktów (a powinno być wyżej, tylko także w trakcie seta brakło koncetracji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale pierwszy raz chyba współczułem rywalom polaków, cos mnie tkneło i zaczołem sobie myślec jak oni się czują ja dostają takie baty, a wiem z własnego doświadczenia że niezbyt miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:05, Golem napisał:

Widać, że nasi jeszcze nie do końca są zgrani. Chińczycy zaczęli serwować trochę mocniej i
już gra nam się sypała. Mam nadzieję, że za tydzień postawa naszych będzie lepsza. Szczególnie
brakuje koncentracji, no bo jak można wytłumaczyć przegraną w secie po to by chwile później
wygrać z przewagą 10 punktów (a powinno być wyżej, tylko także w trakcie seta brakło koncetracji).

Miejmy nadzieję, że to sprawa przemęczenia. Jeszcze parę dni temu Kadziewicz, Pliński, Szymański, Gruszka itp. grali w lidze. A po dosyć długim sezonie to musi przyjść trochę zmęczenia. Ale rzeczywiście coś im nie raz nie wychodziło szczególnie było to widać w 3 secie jak Zagumny 2 razy wystawiał na krótką Kadziewiczowi i 2 razy był blokowany bo chciał co innego a Zagumny wystawił mu zupełnie coś innego, Ale w 4 secie doszli do porozumienia i było dobrze. Oni grają ze sobą już parę lat więc ja bym się tak bardzo nie martwił o ich zgranie. Tylko kurczę żeby chłopaki trochę odpoczęli. A tu za tydzień znowu mecze, a później ten chory wyjazd 20 dni za granicą.
Inna sprawa tak jak ze Świderskim. On skończył sezon miesiąc temu i teraz brakuje mu trochę tej piłki Musi chlopak szukać i trenować ostro, żeby wrócić do swojej formy, a wszyscy wiemy, że facet jest naprawdę niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować