Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Wczoraj myślałem że najpiękniejszym meczem tego rocznej ligi światowej był narazie mecz Francja : Włochy, ale dzisiaj oglądnąłem powtórke z drugiego meczu Kuba : Rosja. Niesamowita rzecz, 2:1 dla Kuby w setach i w 4 secie Rosja prowadzi 24:19, komentator zastanawia się co poprawią Kubańczycy w tie breaku. Po chwili z niedowierzaniem oglądam jak Kubańczycy doprowadzaja do wyrównania i w końcu wygrywają 30:28. To co Kuba zrobiła graniczyło moim zdaniem z cudem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My w naszej grupie niestety nie będziemy mieli takich zaciętych meczów. Może trochę walki w meczu Polska - Bułgaria. Ale jak sobie przypomnę mecz w zeszłorocznej lidze światowej Polaków z Amerykanami to też był bardzo zacięty. Mam nadzieję, że Polacy dzisiaj bez większych problemów wygrają z Argentyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam pierwszy set w meczu z Argentyną - Polacy zagrali słabo, ale później potrafili się zmobilizować i wygrali spokojnie mecz. Aby w dzisiejszym meczu wyszli zmobilizowani i pokazali przeciwnikom, że są wice mistrzami Świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się, że dzisiaj będzie jednostronny mecz. Wczoraj już zobaczyliśmy na co stać Argentyńczyków i im wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że dzisiaj Polacy zagrają dużo lepiej i będzie 3:0 dla nas. Ale ciekawy jestem wyniku meczu Bułgaria: Chiny. Myślę, że Azjatów stać na niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, dzisiaj grają mecz w Bydgoszczy, a ja nie idę :( Nie ma już biletów. Ponoć kilka dni temu rzucili do kas ok. 300 wejściówek to rozeszły się momentalnie. Mówi się trudno, obejrzę sobie Łuczniczkę i rozgrywany w niej mecz w TV, a szkoda, bo taka okazja na obejrzenie wspaniałego widowiska sportowego (bo nie wątpię, że ten mecz takim będzie) nie zdarza się często. Wynik? 3:0 dla Polski oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na Polskę dzisiaj, ale nie lekceważę Argentyny. Liczę na wynik 3-0 lub 3-1. W każdym bądź razie na zwycięstwo xD

Dzisiaj był bardzo ciekawy mecz... na tv4 była retransmisja, Rosja grała z Kubą na wyjeździe. Pierwsze dwa sety dla Kubańczyków, trzeci dla Rosji, w czwartym 24-19 dla Rosji i Kuba doszła do 24-24. Potem piłki setowe miała Rosja do stanu 28-27 ale potem 3 bloki Kubańczyków i po meczu. Byłam w zdrowym szoku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie zacięty mecz i liczę na wygraną Polaków. Jednego moge być pewien: Argentyńczycy będą chcieli rewanż za piątkowy. Będzie co oglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:19, okon napisał:

Myślę, że będzie zacięty mecz i liczę na wygraną Polaków. Jednego moge być pewien: Argentyńczycy
będą chcieli rewanż za piątkowy. Będzie co oglądać!

Zgadzam się, to jest zupełnie inna drużyna niż na mistrzostwach. Jednak myślę, że dzisiaj będzie 3:0 dla naszych. Ciekawe co z tym młodym Bartkiem Kurkiem. Podobała mi się jego gra w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę łatwe zwycięstwo tak jak wszyscy przewidywali. Możdżonek podoba mi się coraz bardziej szczególnie w bloku. Teraz (za tydzień) zaczyna się prawie miesięczne tournee zagraniczne po 3 kontynentach. Ciekawe jak to chłopaki zniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 17:52, Magwisienka napisał:

Ech, dzisiaj grają mecz w Bydgoszczy, a ja nie idę :( Nie ma już biletów. Ponoć kilka dni temu rzucili do kas ok.
300 wejściówek to rozeszły się momentalnie. Mówi się trudno, obejrzę sobie Łuczniczkę i rozgrywany w niej
mecz w TV, a szkoda, bo taka okazja na obejrzenie wspaniałego widowiska sportowego (bo nie wątpię, że
ten mecz takim będzie) nie zdarza się często. Wynik? 3:0 dla Polski oczywiście :)


A wiesz, że się na ten mecz wybierałem? Podobnie jak u Ciebie, miałem kłopot z wejściówkami. Co prawda na allegro bilety jakieś były, ale na miejsca w dalszych sektorach - czyli na przysłowiowym kominie... W dodatku ich cena była trochę wysoka w stosunku do jakości oglądanego boiska. To ja już wolę włączyć TV i mieć wszystko bliziutko na żywo niż pchać się na dalszych miejscach, ledwo co dostrzegając piłkę... Co do meczu, to był on dość nudy z jednostronną przewagą, ale cieszy, że tą dominującą siłą byli Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobotę i niedzielę kolejne mecze, tym razem z Chinami. Mam nadzieję, że na wyjeździe również sobie z nimi poradzimy. Wolałbym tylko uniknąć takiej 5 setówki jak to miało miejsce w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie ;) co prawda to nie siatkówka bo piłka nożna o tym co napisze , ale póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć (gol z wolnego w wykonaniu Armeńczyków), nawet mały cód :D, więc kibicujmy Naszym mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 21:53, BassteQ napisał:

no dokładnie ;) co prawda to nie siatkówka bo piłka nożna o tym co napisze , ale póki piłka
w grze wszystko może się zdarzyć (gol z wolnego w wykonaniu Armeńczyków), nawet mały cód :D,
więc kibicujmy Naszym mocno :D

Dokładnie, bo mimo, że mamy zapewniony udział w Finale to fajnie by było wygrać naszą grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 21:53, BassteQ napisał:

no dokładnie ;) co prawda to nie siatkówka bo piłka nożna o tym co napisze , ale póki piłka
w grze wszystko może się zdarzyć (gol z wolnego w wykonaniu Armeńczyków), nawet mały cód :D,
więc kibicujmy Naszym mocno :D

Dokładnie, bo mimo, że mamy zapewniony udział w Finale to fajnie by było wygrać naszą grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 1,5 godziny zaczynamy walkę o następne punkty. W innych spotkaniach jestem zaskoczony, że Finowie tak świetnie grają, No i Kuba gra bardzo dobrze i to z najsilniejszymi. Ciekawe kto wyjdzie z tamtej grupy Kuba czy Rosja. Bo na Serbie to bym za bardzo nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować