Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

No i siatkarze USA po dzielnej walce przegrali z Rosjanami przegrali 1-3. Szkoda, bo byłem za Amerykanami. Drugiego seta zagrali świetnie, trzeciego natomiast tragicznie. A pierwszego i czwartego tak jak z Polską. Dobrze do drugiej przerwy technicznej. Natomiast później Rosja robiła z nimi co chciała ... A więc Polacy- Rosja czeka na was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Rosja jest w finale. Wiecie co? Po obejrzeniu tego meczu nie jestem już taki pesymistycznie nastawiony do dzisiejszego meczu z Brazylią. Myślę, że nie miało to znaczenia czy zagramy z Rosją czy z Brazylią. Rosjanie po 2 secie, którego przegrali nie podłamali się i po prostu zmłócili Amerykanów z parkietu w 3 secie wygrywając 25:13 (albo 14 nie pamiętam dokładnie). To naprawdę bardzo silna ekipa.
A jeśli chodzi o nasz mecz to myślę, że walka oczywiście będzie, ale mam nadzieję, że damy radę. Już za godzinę zaczniemy tą walkę i jednego możemy być pewni na 100%. Doping kibiców będzie znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się dzisiejszy mecz.
Chociaż chciałbym być optymistą, to jednak wydaje mi się, że polegniemy. 1-3. Zdecydują o tym przestoje, które znowu nam się zdarzą.

I się jeszcze pochwale - idę na niedzielne mecze do Spodka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 19:05, pretorianie napisał:

A jeśli chodzi o nasz mecz to myślę, że walka oczywiście będzie, ale mam nadzieję, że damy radę.

No jasne, że damy radę xD Nie przewiduję innego scenariusza xD Ale walka będzie zacięta o każdy punkt. To moim zdaniem taki przedwczesny finał.

Dnia 14.07.2007 o 19:05, pretorianie napisał:

Już za godzinę zaczniemy tą walkę i jednego możemy być pewni na 100%. Doping kibiców będzie znakomity.

To jest bardziej niż pewne. Siatkarscy kibice jeszcze nigdy nie zawiedli Polskiej reprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 19:06, Golem napisał:

Ciekawie zapowiada się dzisiejszy mecz.
Chociaż chciałbym być optymistą, to jednak wydaje mi się, że polegniemy. 1-3. Zdecydują o tym
przestoje, które znowu nam się zdarzą.

Ja takim pesymistą nie jestem :P A przestoje zdarzają się już coraz rzadziej, co pokazał mecz ze Stanami.

Dnia 14.07.2007 o 19:06, Golem napisał:

I się jeszcze pochwale - idę na niedzielne mecze do Spodka :]

To życzę udanej zabawy i obyś Polskę zobaczył w meczu o 20:00, a nie w tym o 17:00 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, niestety, po zaciętej walce przegraliśmy...Był taki moment że w niezwykły sposób Brazylijczycy się podnieśli, myślałem że będzie coraz gorzej, ale Polacy podnieśli się i grali swoje. Jakby nie ostatnia piłka Świderskiego to byłoby inaczej...Ale cóż, pozostaje nam mieć nadzieję że następne sety wygramy. Widać że Canarinhos bardzo słabo wykonuje dziś zagrywki, ale nie możemy tylko na ich błędy liczyć, będziemy grać swoje i wierze że wygramy..
Więc..Do boju Biało-Czerwoni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 set kończy się wygraną Polaków 25 do 23-coś za coś;P.Brazylijczycy znów popełniali błędy.Za chwilę 3 set i wszystko możliwe...
Brazylia 1:1 Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zadek... Brakowało bloku, Winiarski niepotrzebnie wrócił na końcówkę i za dużo zmarnowanych kontr. Brazylijczycy byli lepsi i okazuje się, że na rewanż z Brazylijczykami będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informuję,że mecz Polska Brazylia zakończył się przegraną polski 3:1.
1 set- Brazylia 25-Polska 23 B
2 set-Brazylia 23-Polska 25 P
3 set- Brazylia 25-Polska 21 B
4 set- Brazylia 25-Polska 23 B
Cóż...ten mecz był oparty bardziej na błędach Brazylijczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety znowu nie wychodzi nam mecz z Brazylią. Gdybyśmy wczoraj przegrali i zagrali dzisiaj z Rosją... nie nie można tak mówić bo to bez sensu gadanie. Najważniejsze imprezy w tym roku to mistrzostwa Europy i walka o przepustkę na igrzyska olimpijskie w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i koniec. Niestety. Przegraliśmy po raz kolejny z Canarinhos. W naszej drużynie w ogóle nie funkcjonował blok. Prawie w każdej akcji Ricardo gubił naszych blokujących. Ale Polska walczyła. Ani razu nie zeszliśmy poniżej 20 pkt. i to się liczy. Nasi pod koniec byli już wyczerpani. Mam nadzieję że zdobędziemy choć brąz w meczu z Amerykanami ... Szkoda, szkoda, wielka szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż moge powiedziec jestem wkur....zony na Brazylie. Bo we wszystkim te chamy muszą byc dobre. W piłce, siatce itd. Długo by wymieniac. Ja w 4 secie gorąco sie modlilem o w wygraną ale to nic nie pomogło. Płakałem jak zapewne każdy kibic. teraz ze zlościa wale w klawe. I najchętniej chciałbym wszystko rozwalic. Pozostaje jedynie mecz o 3 miejsce. Ale szczerze to w dup** mam Brazylie. W tym momencie mam wszystko gdzieś!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nasi nie zagrali jak podczas MŚ.
Trzeba zapomniec i skupić się na meczu o trzecie miejsce z USA. Jestem pewny, że wygrają. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooj szkoda że przegraliśmy, ale walka była bardzo piękna i wyrównana, chyba nasi siatkarze maja jakąś blokadę psychiczną bo jeszcze ani razu z Brazylią nie wygraliśmy ;/ może następnym razem wygramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:17, pretorianie napisał:

Blok zaistniał w jednym secie i wtedy tego seta wygraliśmy. No niestety nie ma o czym mówić,
po prostu przegraliśmy i tyle. Nic się nie stało.

To co mówił Raul Lozano na ostatnim czasie - skaczcie w ciemno, bo gdy wyczekujecie co zrobi Ricardo, nie zdążacie wyskoczyć ... Ale Ricardo, to w końcu obok Pawła Zagumnego jeden z najlepszych rozgrywających świata. Mi szkoda jednego - nie rąbneliśmy im żadnego asa :(
PS. Kiedy rozpoczynają się Mistrzostwa Europy ? [nie ma Brazylii (no chyba że ją przeniosą do Europy ;))- uff ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:17, pretorianie napisał:

Blok zaistniał w jednym secie i wtedy tego seta wygraliśmy. No niestety nie ma o czym mówić,
po prostu przegraliśmy i tyle. Nic się nie stało.

Oczywiście, że nic sie nie stało. W końcu większość drużyn świata przegrywa z Brazylią właściwie poza Bułgarią nikt nie ma na nich patentu. Ale to zwycięstwo nic Bułgarii nie dało jak wiadomo. Teraz najwazniejsze to wygrać jutro i zakończyć turniej na i tak najlepszym w historii miejscu. Liczy sie to, że udowodniliśmy, że MŚ nie były przypadkiem. Potwierdziliśmy, że już nam do Brazylii niedaleko. I, że jeśli nadejdzie taki mecz, który zagramy PERFEKCYJNIE to mamy spore szanse go wygrać.

--> PRINCE JANEK
Ale w skokach i tak jesteśmy potęgą XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować