Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 22:18, Vaxinar napisał:

Dobrze, że nasi nie zagrali jak podczas MŚ.
Trzeba zapomniec i skupić się na meczu o trzecie miejsce z USA. Jestem pewny, że wygrają. :]

to na pewno wygramy z Pastuchami (czyt. USA) bo według mnie to nie są dobra i godną drużyna :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:24, Phantom Lord napisał:

to na pewno wygramy z Pastuchami (czyt. USA) bo według mnie to nie są dobra i godną drużyna
:P hehehe

Żadnego rywala nie można lekceważyć. Dziś w drugim secie z Rosją pokazali że umieją grać w siatkę ...
PRINCE JANEK --> nie funkcjonował, bo Ricardo świetnie rozgrywał. W ogóle nie sygnalizował, przyspieszał grę, nasi nie nadążali za nim. Nawet jak dobrze skoczyli, to albo była dziura, albo było za późno. Na tym polega fenomen Brazylii. W takim meczu potrafią się bardzo sprężyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2007 o 22:21, kolektor napisał:

PS. Kiedy rozpoczynają się Mistrzostwa Europy ? [nie ma Brazylii (no chyba że ją przeniosą
do Europy ;))- uff ;)]

We wrześniu w Rosji będą mistrzostwa Europy. Nie jestem pewny ale chyba ta drużyna, która zdobędzie mistrzostwo wygra przepustkę na Igrzyska Olimpijskie. Reszta będzie musiała się bić w jakichś tam zawodach organizowanych specjalnie dla zdobycia przepustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:23, PRINCE JANEK napisał:

CZy ten bencfał Giba to gay bo z wszystkimi się całował i tulił.

Nie, po prostu cieszył się z akcji i gratulował kolegom udanych obron, zagrań :P choć mnie śmieszyło jak np. całował Sergio po policzkach :) ale świadczy to tylko o zgraniu zespołu bo lepiej jak sie tak całują niż jak np. wrzeszczą jeden na drugiego :)

POLSKAAAA!! Jutro damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:27, kolektor napisał:

Żadnego rywala nie można lekceważyć. Dziś w drugim secie z Rosją pokazali że umieją grać w
siatkę ...
PRINCE JANEK --> nie funkcjonował, bo Ricardo świetnie rozgrywał. W ogóle nie sygnalizował,
przyspieszał grę, nasi nie nadążali za nim. Nawet jak dobrze skoczyli, to albo była dziura,
albo było za późno. Na tym polega fenomen Brazylii. W takim meczu potrafią się bardzo sprężyć
...


no oczywiście ze nikogo nie mozna lekceważyć

Brazylijczycy na początku to tak średnio grają ale jak już sie rozkręcą to pokazują swoja klase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:30, pretorianie napisał:

We wrześniu w Rosji będą mistrzostwa Europy. Nie jestem pewny ale chyba ta drużyna, która zdobędzie
mistrzostwo wygra przepustkę na Igrzyska Olimpijskie. Reszta będzie musiała się bić w jakichś
tam zawodach organizowanych specjalnie dla zdobycia przepustki.

Obyśmy chociaż tą imprezę wygrali ... Najpoważniejszymi rywalami będą oczywiście Bułgarzy. I chyba Rosjanie (jeszcze przed własną publiką). No i oczywiście myślę że jutro choć brąz wywalczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2007 o 22:32, kolektor napisał:

Obyśmy chociaż tą imprezę wygrali ... Najpoważniejszymi rywalami będą oczywiście Bułgarzy.
I chyba Rosjanie (jeszcze przed własną publiką). No i oczywiście myślę że jutro choć brąz
wywalczymy ...

Myślę, że w Europie jesteśmy najlepsi. Nie! My jesteśmy drugą ekipą na świecie i nikt nam nie podskoczy na tych mistrzostwach Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było ciężko, niestety przegraliśmy. Zabrakło gry blokiem. Mam też spore zastrzeżenie do pracy głównego sędziego i jego pomocnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:44, stanlee napisał:

Było ciężko, niestety przegraliśmy. Zabrakło gry blokiem. Mam też spore zastrzeżenie do pracy
głównego sędziego i jego pomocnika.

Głównego to może jeszcze nie, ale nie wiem kto pozwolił temu asystentowi sędziować. Popełniał tak oczywiste błędy że szok. No ale nie zrzucajmy winy na sędziów. Polsce dziś zabrakło tego polotu. No i gry blokiem, ale to już było pisane wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:44, stanlee napisał:

Było ciężko, niestety przegraliśmy. Zabrakło gry blokiem. Mam też spore zastrzeżenie do pracy
głównego sędziego i jego pomocnika.

Ja też mam zastrzeżenia co do sędziów zresztą nie tylko w tym spotkaniu... w większości się po prostu nie spisują. Myślę, że Polacy już prawie dorównują Brazylii. A to wiele. Brakuje tylko kropki nad i. To co... rewanż w Pekinie za rok? :)

--> Peter_l
Masz zatrważająco niski poziom wypowiedzi. Bo to nie są brazylijskie psy. Okazali się po prostu lepsi. To trzeba przyjąć i uszanować. Zagrali świetnie i zasłużyli na zwycięstwo

--> pretorianie

Oczywiście, że w Europie nam nikt nie podskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:50, mała16 napisał:

To co... rewanż w Pekinie za rok? :)

Będzie 3:2 dla Brazylijczyków, dopiero za 2 lata wygramy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:53, Rga napisał:

Będzie 3:2 dla Brazylijczyków, dopiero za 2 lata wygramy :(

W końcu wygramy, gdy taki Giba czy Sergio zakończy kariere;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 19:06, Golem napisał:

/ciach/
wydaje mi się, że polegniemy. 1-3.


Zbyt nieomylny jestem.
Brazylijczycy grali na 80% swoich możliwości, a i tak dostaliśmy w skórę. Grają jakieś 2 razy szybciej nić normalne drużyny (w tym nasza). Wystarczy przypomnieć krótką przesuniętą na 2/3 szerokości z 6. metra...

Jutro 3-1 dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:17, PRINCE JANEK napisał:

Cóż moge powiedziec jestem wkur....zony na Brazylie.


Za bardzo sie denerwujesz:P To tylko sport i niech zawsze wygrywa lepszy. Dzisiaj byli nimi brazylijczycy. Ja jestem zadowolony bo druzyny dostarczyly kibicom wspanialego widowiska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować