Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2005 o 15:10, Golem napisał:

> Ale przy tej "liczebności" miasta hala zawsze pełna. ;)

Bo zespół gra porządnie to i ludzie się znajdą.
Zresztą
ta wasza elektrownia, to wam chyba pół miasta sponsoruje. Bo wkońcu GKS Bełchatów też jest w Ekstraklasie piłki nożnej :D

-Podałby mi ktoś pełny skład AZS-u Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. :D:D to już kopalnia ( ale brunatnego węgla) sponsoruje GKS. :P Kiedyś trwały rozmowy nad polączeniem tych.. sponsorów i klubów ale.. nie mogli się dogadać . ;) Może i dobrze, różne koncepcje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woicki, McKienzie, Eatherton, Billings, Gierczyński, Jurkiewicz, Gacek (libero) - Patucha, Oczko, Gawryszewski.
Tu masz tych którzy tworzą szóstkę podstawową i "zmiennicy".;-) resztę już koledzy ci podadzą tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 15:57, Pablo_bel napisał:

Woicki, McKienzie, Eatherton, Billings, Gierczyński, Jurkiewicz, Gacek (libero) - Patucha, Oczko, Gawryszewski.
Tu masz
tych którzy tworzą szóstkę podstawową i "zmiennicy".;-) resztę już koledzy ci podadzą tu.

CO DRUGI GRACZ SKRY GRAŁ KIEDYŚ CZĘSTOCHOWIE I W REPREZENTACJI(KIEDY ZACZNĄ DBAĆ O WYCHOWANKÓW?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D:D Kiedy kto zacznie "dbać" o wychowanków? Bo bardzo nieprecyzyjnie pytasz. :-/ jesli chodzi o wychowanie w Skrze, nie bój się, szkolą. :P A pojęcie "transfer" jest ci znane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na meczu i odrazu skutek...
3:0 dla naszych!!!
PKE Polska Energia Sosnowiec - AZS Politechnika Warszawa 3:0

Gardło zdarłem całkowicie, ale brakowało mi tego. I wymyśliłem nowe hasło na mecz:
"Płomień, Płomień, Płomień!!! Jazda, jazda, jazda!!!"

:D:D:D

I dowód, że nie kłamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Pile...Miasto siatki...mamy Jokera...Naftę...ale to wszystko na nic bo nie mamy pilki nożne z prawdziwego zdarzenia, a dla mnie tylko to się liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zaczynam obawiac sie o moj Ukochany Zespol... AZS Czestochowa przegral, ze swoimi najwiekszymi rywalami i jakos z meczu na mecz wcale nie jest lepiej... wymeczone 3:1 z Jokerem to wcale nie powod do dumy zwlaszcza, ze do ostatniej pilki myslalem, ze wyrownaja i zjada nas w Tie-breaku... Masakra...

Mam nadzieje, ze AZS odnajdzie forme, a raczej, ze zawodnicy z USA wkomponuja sie w koncu do skladu i stworza druzyne, a nie tylko garstke siatkarzy grajacych w takich samych koszulkach. Brakuje nam zgrania i to widac, ale czego oczekiwac, gdy ze soba graja raptem pare tygodni, a wiekszosc zespolow miala zdecyodwanie wiecej czasu na zgranie sie... Amerykanie przyjechali do nas za pozno i teraz placimy za to... ba jeszcze beda pewnie ciagle wyjezdzac na jakies tam turnieje tak jak to robia teraz... Moze byc ciezko... oj tak... Ale do konca ducha nie stracilem i wierze, ze uda nam sie byc w tym roku w pierwszej trojce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też:D Skąd jesteś??:D Ja trenuje w Ostrowcu w Gumpie :P Dzisiaj graliśmy zawody międzyszkolne:P oczywiście tradycyjnie 2 składy z naszej szkoły były w tej samej grupie:/:| Kapota przegraliśmy:P Ale tam byli w pierwszym składzie goście z Kadeta więc luzz a wyszliśmy z 20 w każdym secie :D Opowiedzcie coś o swoich klubach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AZS Czestochowa idzie po mistrza. Jak tym razem znowu zdobeda 3 miejsce to juz bedzie lekka przesada. ostatnie mecze play-off''owe z AZS Warszawa oposcilem, ale teraz juz chodze na wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdobyłem Mistrzostwo Województwa...:D:D 9 h spędziłem w szkole... przez cały cykl nie straciliśmy żadnego seta czyli Mecze o Mistrzostwo Miasta, Półfinały i teraz finał wojewódzki...:D:D:D Mistrzostwa Polski w Radomiu witają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe transfery w polskiej ekstraklasie, Częstochowa w końcu się wzmacnia.
Siatkarze BOT Skry Bełchatów Robert Szczerbaniuk i Andrzej Stelmach odchodzą z zespołu mistrza Polski - dowiedziała się nieoficjalnie w poniedziałek PAP ze źródeł zbliżonych do klubu. Od nowego sezonu obaj zawodnicy mają reprezentować barwy AZS Częstochowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat raczej ma za sobą okres świetności. Jako, że mieszkam Bełchatowie to jestem skazany na siatkówkę. Grać nie lubię za bardzo, ale poczynania drużyny śledzę na bieżąco. Muszę napisać, że ostatnio poziom pls idzie w górę. Czołowi gracze, również z zagranicy decydują się na grę u nas. Dzisaj czytałem np, że Skra prowadzi rozmowy z Granvorką, a przecież jeszcze w Olsztynie starają się o Antigę i Lambourna, w Jastrzębiu gra Konstantinov, a w Częstochowie kapitan USA i Eatherton.
Tutaj jest o transferach http://www.siatka.org/?wyniki.lp.2006.t.1
Co do Skry to nie martwię się o skład. Mamy Wlazłego, igłę, Yvanova Dobrowolskiego, być może Winiarski zostanie, a mogą jeszcze dojść Heikinen(bardzo prawdopodobne) bo na środku mamy tylko Wnuka i Yvanova, oprócz niego przecież jest też Bravo, który jest optymistycznie nastawiony co do transferu,podobno chcą wypożyczyć Oczkę, a jak dojdzie jeszcze Granvorka to będzie miodzio. Jedyne co mnie martwi to rozegranie. Sam Dobrowolski to trochę mało, ale działacze coś przeburkiwali o sprowadzeniu drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że są na tym forum jacyś kibice siatkówki. Dzisiejszej nocy Polacy rozegrają swój pierwszy mecz w obecnej edycji Ligi Światowej. Nie wiem w jakiej formie są obecnie nasi siatkarze, a napewno musimy być w dobrej dyspozycji, bo nasi rywale napewno do łatwych nie należą. Serbia i Czarnogóra, USA, Japonia - to są nasi grupowi rywale. Należy przypomnieć, że do dalszej fazy gwarantowane ma przejście tylko pierwsze miejsce. Napewno zadanie przejścia do dalszych rozgrywek jest wykonalne, ale nie będzie ono łatwe. Pierwsze spotkanie rozegramy z USA. Napewno ten zespół nie osiągał wielkich sukcesów, ale jest to dobra drużyna. To oni w ostatnim czasie, jako jedyni dwukrotnie pokonali Brazylijczyków. Jeśli zagramy walecznie jesteśmy w stanie zrobić wszystko.

Ożywiłem ten temat ze względu na to, że chciałbym żeby toczyła się tutaj ciekawa dyskusja taka jak w temacie "Piłka Nożna" chociaż, aż takiej dyskusji to się tutaj nie spodziewam. :) Jak sądzicie mamy szansę na wyjazd do Moskwy na finał Ligi Światowej? Moim zdaniem tak. Szkoda, że są te różnice czasu, bo spotkanie z USA rozegramy o 2.00 i jakoś tak wyjdzie, że mało osób obejrzy to spotkanie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować