Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Widać było, że i Polacy (to oceniam tylko po zmieniających się relacjach internetowych ;P ) i Francuzi (to z kolei można było na irańskiej stacji obejrzeć :D ) po wygranym drugim secie zbastowali. W zasadzie się im nie dziwię i też nie ma większych powodów do fochania się. Obydwie drużyny trafiły do półfinałów, a w skutek doprowadzenia do tie-breaków kibice mieli dłuższe widowisko. No i lepiej było żeby nasi się nie narażali na kontuzje po drugim secie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruscy są jacy są ale nie spodziewałem się że zrobią AŻ taką żenadę po całym meczu. Jak robią taką dziecinadę po przegranym meczu to trzeba było wstać i wyjść po tym jak wygraliśmy dwa pierwsze sety a nie potem faki pokazywać obscenicznie. Co za prostactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla osób posiadających niemiecki kanał Sport1 - ma on pokazać półfinał Polska - Niemcy. Gdzieś czytałem, że finał też mają mieć, ale na razie program na ich stronie internetowej tego nie potwierdza. Poza tym nie mam pojęcia, czy transmisja nie będzie zakodowana w Polsce, kompletnie nie wiem, w jaki sposób się oni dogadali z Polsatem. Trzeba mieć nadzieję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 10:55, matiz123 napisał:

Dobra wiadomość dla osób posiadających niemiecki kanał Sport1 - ma on pokazać półfinał
Polska - Niemcy. Gdzieś czytałem, że finał też mają mieć, ale na razie program na ich
stronie internetowej tego nie potwierdza. Poza tym nie mam pojęcia, czy transmisja nie
będzie zakodowana w Polsce, kompletnie nie wiem, w jaki sposób się oni dogadali z Polsatem.
Trzeba mieć nadzieję. :P


Licencję na nadawanie sprzedaje FIVB w poszczególnych krajach, a Polsat produkuje sygnał. Z tego co wiem, w innych krajach mistrzostwa (a przynajmniej mecze z udziałem poszczególnych reprezentacji) kodowane nie są. Problemem jest to, że w Polsce nie było przetargu na transmisję, tylko Solorz "dogadał się" z FIVB i polską federacją, a jak poproszono go o odsprzedaż praw to zażądał bajońskiej sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 11:13, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Z tego co wiem, w innych krajach mistrzostwa (a przynajmniej mecze z udziałem poszczególnych
reprezentacji) kodowane nie są.

Chyba są, przynajmniej w niektórych przypadkach. Mam włoski kanał Rai Sport (czy jakoś tak), który pokazuje mistrzostwa i niestety u nas transmisja jest kodowana. Tylko przy ich pierwszym przekazie można było obejrzeć połowę pierwszego seta, bo dopiero wtedy im się przypomniało, żeby włączyć kodowanie. :P Chociaż gdzieś czytałem, że Ligi Światowej u nich też się na początku nie dało oglądać, ale finałowe mecze odkodowali - może teraz też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 11:13, Alexei_Kaumanavardze napisał:

transmisję, tylko Solorz "dogadał się" z FIVB i polską federacją, a jak poproszono go
o odsprzedaż praw to zażądał bajońskiej sumy.

http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/Oswiadczenie-Telewizji-Polsat-Dotyczace/index.html tak a propo tych bajońskich sum.
A tak naprawdę to pewnie nigdy się nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat mało odpowiedni, ale nie mam gdzie napisać, a strasznie mnie męczy niewiedza. Jak nazywa się piosenka która praktycznie po każdym zdobytym punkcie była śpiewana, na pewno w 5 secie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszystko to wina Tuska"...

Ja widzę to prosto, Polsat miał zamiar puszczać na kanałach otwartych mistrzostwa, ale wycofał się sponsor. W styczniu, co sami przyznają. To daje 3 kwartały na znalezienie nowych sponsorów transmisji, czego nie zrobiono. W dodatku ilość reklam jakimi są atakowani widzowie, jest zatrważająca, na otwartym lepiej na pewno by nie było. TVP nie koduje swoich transmisji, chociaż czasem puszcza je tylko na TVP Sport, przez co abonenci niektórych telewizji (podstawowy pakiet nc+) też nie mogą oglądać tego, bez dopłat. Ergo, wina leży pewnie po obydwu stronach, aczkolwiek w przypadku innych imprez, odkup praw do transmisji był możliwy, tutaj nie. Dziwne to wszystko to pewne, akcja społeczna pt. "chcemy siatkówki" też nie pomogła. Z drugiej strony, jeżeli cena zaproponowana mi przez operatora za dostęp jest wyższa niż mecz "na żywo" jest to co najmniej dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 12:07, nightfaler napisał:

http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/Oswiadczenie-Telewizji-Polsat-Dotyczace/index.html
tak a propo tych bajońskich sum.
A tak naprawdę to pewnie nigdy się nie dowiemy.


Najgorsze jest to, że z naszej - kibica - perspektywy nieistotne jest jak do tego doszło. My tylko tracimy na tym, że gdy w końcu zaczęły się mistrzostwa, w których mieliśmy (teraz już jest to potwierdzone) realne szanse by coś ugrać, to nie możemy tego normalnie oglądać.
Szkoda, że tak się stało i mam nadzieję, że niezależnie od tego kto będzie w finale, to finałowy mecz pokażą (bo tak miało być, nie? Mecz otwarcia i mecz zamknięcia odkodowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 12:28, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Odkodowany miał być tylko mecz otwarcia, a jakoś nie wierzę żeby ugięli się przed "opinią
publiczna


To szkoda. Wydawało mi się, że coś takiego wspominali komentatorzy podczas jednego z meczów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 12:34, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Nie odświeżyłem tematu xd

Your argument is invalid ;p Odpowiadaleś na posta w którym Morrdin napisał dokladnie to samo co ty, ale mniejsza z tym.

Mam nadzieję, że dzisiaj znowu będzie tie break i wygrana Polaków. Trzeba troszkę zarobić na tej grze naszych rodaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować