Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

>/.../

Nie wiem czy akurat to puszczali w tym meczu, który oglądałeś, ale ja często słyszałem m.in. "W górę serca, bo Polska wygra mecz" (standardowa przyśpiewka), "Deszcze niespokojne" oraz "Ściernisko" ;]

Traitor

Tie-break? Znowu? No way! Dziś szybko i bezboleśnie ma być, zdrowie i nerwy lepiej zachować na finał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 13:42, Traitor napisał:

Your argument is invalid ;p Odpowiadaleś na posta w którym Morrdin napisał dokladnie
to samo co ty,

Kurde, właśnie to chciałem napisać ale byłeś pierwszy XD. Anyway także liczę na to że Polacy wygrają dziś. Najlepiej żeby poszło to sprawnie bo mimo wszystko jesli będzie kolejny Tie-break to do kolejnego meczu podejdą jeszcze bardziej zmęczeni ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 13:43, Wszystkozajete napisał:

Traitor
Tie-break? Znowu? No way! Dziś szybko i bezboleśnie ma być, zdrowie i nerwy lepiej zachować
na finał ;)

A znowu! :D Buki dobre kursy dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj znaleźć jakiś kawałek tego w sieci albo przypomnij sobie coś, cokolwiek. Polska, zagraniczna, wolna, szybka, jakaś nowsza, wokal męski? Cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mistrzostwa-swiata-siatkarzy/ms-jesli-polacy-awansuja-do-finalu-polsat-odkoduje-transmisje/45j8z - wychodzi na to, że będzie transmisja finału w otwartym Polsacie, jeśli nasi dzisiaj wygrają. Ciekawe, dlaczego tak zdecydowali, ja widzę parę możliwości:
- zostali do tego zmuszeni przez to, że w Niemcy dostali bez żadnych problemów i walk transmisję po sukcesie ich reprezentacji
- Polsat chce nieco zatrzeć niesmak po decyzji dotyczącej zakodowania mistrzostw (nie wydaje mi się, żeby to pomogło, raczej tylko pogorszy sprawę)
- za mało ludzi kupiło dostęp do zakodowanych kanałów, więc chcą rzutem na taśmę jeszcze trochę kasy zgarnąć.
Swoją drogą ciekawe, czy osoby, które wykupiły kanały, dostaną częściowy zwrot pieniędzy za to, że najważniejszy mecz będzie dostępny dla wszystkich. Ja bym się trochę wkurzył w takiej sytuacji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 16:19, matiz123 napisał:

Swoją drogą ciekawe, czy osoby, które wykupiły kanały, dostaną częściowy zwrot pieniędzy
za to, że najważniejszy mecz będzie dostępny dla wszystkich. Ja bym się trochę wkurzył
w takiej sytuacji. :P


Na pewno nie, tym bardziej, że 87 złotych to całkiem przyzwoita kwota i poszła już w koszta. Nie ma miejsca na pazerność gdy naszym tak dobrze idzie, myślę że forsa już się zwróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 16:19, matiz123 napisał:

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mistrzostwa-swiata-siatkarzy/ms-jesli-polacy-awansuja-do-finalu-polsat-odkoduje-transmisje/45j8z
- wychodzi na to, że będzie transmisja finału w otwartym Polsacie, jeśli nasi dzisiaj
wygrają. Ciekawe, dlaczego tak zdecydowali, ja widzę parę możliwości:
- zostali do tego zmuszeni przez to, że w Niemcy dostali bez żadnych problemów i walk
transmisję po sukcesie ich reprezentacji
- Polsat chce nieco zatrzeć niesmak po decyzji dotyczącej zakodowania mistrzostw (nie
wydaje mi się, żeby to pomogło, raczej tylko pogorszy sprawę)
- za mało ludzi kupiło dostęp do zakodowanych kanałów, więc chcą rzutem na taśmę jeszcze
trochę kasy zgarnąć.
Swoją drogą ciekawe, czy osoby, które wykupiły kanały, dostaną częściowy zwrot pieniędzy
za to, że najważniejszy mecz będzie dostępny dla wszystkich. Ja bym się trochę wkurzył
w takiej sytuacji. :P



To proste. Polsat ratuje wizerunek; po tym jak zakodowali mistrzostwa spadła na nich ogromna fala krytyki i hejtu, więc to nic dziwnego, że finał pokażą. Zwłaszcza, że przecież właściciel Polsatu, Solorz, był u Komorowskiego i ten go prosił o odkodowaną transmisję.. wyobrażasz sobie z czym by zmieszali Polsat, gdyby nawet prośbę prezydenta RP mieli głęboko? :]

400 tysiecy osób wykupiło ten pakiet na mistrzostwa i ta liczba jest całkiem, całkiem niezłym osiągnięciem. Dodatkowo przecież jak pokażą finał (miejmy nadzieje, że tak, bo wiadomo co to będzie oznaczało :)) to wpływy też będą większe... no więc trochę uratują wizerunek, dodatkowo się wzbogacą... Polsat tylko wygrywa na tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 22:23, Ichibanboshi-kun napisał:

> II tyż

Szkoda, że nie trzeci :/ Mam nadzieję, że nasi skończą to w IV, bo mam już dość tych
nerwów w piątym :D

Mnie irytuje, bo ten 3 był spokojnie do wygrania, straszne błędy o koniec, widać zmęczenie. Powinni byli się trochę postarać i mieć więcej wolnego przed jutrem. Trudno, oglądamy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz zacny bo wygrany ale ... z całym szacunkiem dla naszych graczy, trenera i wszystkich osob to ... był to chyba jeden z najgorszych jak nie najgorszy mecz naszej drużyny pod względem ogarnięcia, techniki, marnowania przewagi punktowej i ogólnego takiego rozgardiaszu. Ja rozumiem że zmęczenie, że inna hala, że półfinały no ale chyba każdy widział że coś u nas nie grało. Na szczęście nie grało to do tego stopnia byśmy przegrali mecz choć końcówki wszystkich setów prócz ostatniego były delikatnie mówiąc nerwowe. Na pewno warto pochwalić Winiara za zagrywki, Drzyzgę za ogół jego akcji i przede wszystkim Wlazłego bez którego byśmy byli zgubieni jak dzieci we mgle. Bardzo cieszy za to pewnik w postaci srebrnego medalu. Obyśmy jutro poradzili sobie drugi raz z Brazylią chociaż na pewno lekkie to nie będzie. Za to widowisko zapowiada się przednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci (a właściwie to IV) teraz już też :D Czyli mamy srebro co najmniej, no i czeka nas rewanż z Brazylią! Mam tylko nadzieję, że Polsat dotrzyma słowa o zdekodowaniu transmisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować