Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2014 o 23:26, Ziggy napisał:

Vamos Polska!! Pogoniliśmy Ruskich, Niemców to czas jutro zamknąć kanarki w klatce.


Ciężko będzie ale musimy dać radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 22:57, aragorn14 napisał:

Trzeci (a właściwie to IV) teraz już też :D Czyli mamy srebro co najmniej, no i czeka
nas rewanż z Brazylią! Mam tylko nadzieję, że Polsat dotrzyma słowa o zdekodowaniu transmisji.

Czy kogoś obecnie interesuje srebro? Bez znaczenia czy w Polsce, czy w Brazylii. Jeżeli pozwoli się nam na trochę więcej w tym turnieju, to ciężko nas powstrzymać. Jeżeli dobrze to rozegramy i Canarinhos nas trochę wspomogą, to myślę że ogramy ich w mniejszej ilości setów niż w poprzedniej potyczce.
Co do Polsatu, owszem - mam od dawna :D A wystarczy głupi pakiet na 30 zł by oglądać MŚ - nie ma dodatkowych opłat za oglądanie siatkówki.
Pragnę jutro poczuć, że reprezentanci mego narodu będą najlepsi na świecie (kto by nie chciał). Nie jestem "kibicem od święta" i chciałbym żeby to świetne pokolenia ukoronowało swoje kariery takim tryumfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedna wypowiedz dzisiaj wkurzyla ze mamy pewne srebro. Wali mnie to. Grac jutro o wszystko. Koncentrowac sie ze to ostatni mecz. Siatkowke ogladam z jakies 15 lat jak nie wiecej. Poziom mistrzostw moze nie stoi na jakims mega poziomie co nie znaczy ze nam sie wygrana nie nalezy. Mamy fajna druzyne i obysmy wyszli z Brazylia jak na Ruskich na pełnej motywacji. Oni sie maja bac nas a nie odwrotnie. Jestesmy u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 22:55, Tyler_D napisał:

Mecz zacny /ciach/


Strach pomyśleć coby było z Niemcami gdyby grali na pełnym powerze :D Ogólnie jak dla mnie zero zaskoczenia. Polska siatkówka zawsze tak wyglądała, ze w mgnieniu oka traciliśmy ogromną przewagę.

I finał, kurde, fantastycznie :) Oby tylko zawodnikom się teraz w głowach nie poprzestawiało, żeby nie zażądali od ZAKSY większych wypłat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 20:19, Budep napisał:

To proste. Polsat ratuje wizerunek; po tym jak zakodowali mistrzostwa spadła na nich
ogromna fala krytyki i hejtu, więc to nic dziwnego, że finał pokażą.

Tylko czy to faktycznie ratuje ich wizerunek? Ja na przykład nie czuję wdzięczności do właścicieli Polsatu za odkodowanie finału. To nie działa tak, że nagle zapomnę o tym, że prawie wszystkie mecze Polaków były zakodowane, a świadomość, że chyba tego się spodziewają w Polsacie nawet bardziej mnie irytuje.

Dnia 20.09.2014 o 20:19, Budep napisał:

Zwłaszcza, że przecież właściciel Polsatu, Solorz, był u Komorowskiego i ten go prosił o odkodowaną transmisję...

Co tylko podkreśla, że w Polsacie widzów mają gdzieś. Jeśli ignorują prośby tysięcy Polaków i potrzeba naprawdę ważnej (jeśli nie najważniejszej) osoby w kraju, żeby skłonić ich do zmiany decyzji, to coś jest chyba nie tak.

Dnia 20.09.2014 o 20:19, Budep napisał:

400 tysiecy osób wykupiło ten pakiet na mistrzostwa i ta liczba jest całkiem, całkiem
niezłym osiągnięciem.

No i ciekawi mnie, ile z tych 400 tysięcy jest teraz wkurzonych na to, że wszyscy dostaną za darmo coś, za co oni zapłacili. :P

EDIT:
Aha, prawie zapomniałem o tym wspomnieć - w niemieckim Sport1 jednak transmisji wczorajszego meczu nie było, bo - niespodzianka - zablokował ją Polsat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 23:37, Ziggy napisał:

Mnie jedna wypowiedz dzisiaj wkurzyla ze mamy pewne srebro. Wali mnie to. Grac jutro
o wszystko. Koncentrowac sie ze to ostatni mecz.


Właśnie, kto dłużej obserwuje mecze naszych siatkarzy pewnie pamięta Mistrzostwa Świata w 2006 roku, gdzie szliśmy przez cały turniej jak burza, ale w finale niestety zostaliśmy zdemolowani przez Brazylię. Kilku zawodników grających dzisiaj w reprezentacji pamięta jeszcze tamten mecz. Najwyższy czas na rewanż, ale zdaje sobie sprawę, że nasi muszą zagrać jeszcze lepiej niż w meczu fazy grupowej, gdyż Brazylia bije nas doświadczeniem jeśli chodzi o grę w finałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 23:28, Transylvanian_Hunger napisał:

Czy kogoś obecnie interesuje srebro?

A mnie w sumie dzisiejszy mecz obchodzi mniej niż wczorajszy. W sumie nawet jeśli chłopaki dostaną 0;3 i w każdym secie coś w stylu 25;8 to i tak będe zadowolony bo chociaż absolutnie nikt się nie spodziewał ( dużo młodych zawodników , żółtodziób trener) już doszliśmy do finału i mamy pewne srebro a już to jest wielkim sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to że mecz będzie do obejrzenia w Polsacie więc właściwie każdy będzie miał szansę go obejrzeć. ^^

Co do wyniku, srebro jest ogromnym sukcesem, nasi na bank mają chrapkę na złoto ale czy utrzymają siły, przekonanie, technikę i wolę walki jeszcze dziś? Sam nie wiem ... wczorajszy mecz mógł ich trochę mimo wszystko podminować [ te straty punktowe chociażby i stracony jeden set ]. Brazylia też w sumie wymęczyła swój awans w 5 setach więc ... myślę że stoimy na podobnym poziomie. My mamy Winiara i Wlazłego [ głównie ], oni Lucerelliego ... nie chcę być złym prorokiem ale wizja 5 setowego meczu wydaje mi się być całkiem realna. A wtedy już wszystko może się skumulować i ... może być różnie. Niemniej - jesteśmy na dobrej drodze by wbić się na szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy pokonać Brazylię 3:1, jeżeli zagramy ''naszą'' siatkówkę. Z drugiej strony - to co wczoraj pokazaliśmy nie napawa optymizmem, nie możemy się tak ''męczyć'' grą, bo Brazylia to wykorzysta i zmiecie nas w 3 setach. Oby tylko Nowakowski nie przysypiał dzisiaj ;) Reszta powinn dać radę -Wlazły, Winiar, Kłos, Mika... - bój się Brazylio ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 13:56, Morrdin napisał:

A mnie w sumie dzisiejszy mecz obchodzi mniej niż wczorajszy. W sumie nawet jeśli chłopaki
dostaną 0;3 i w każdym secie coś w stylu 25;8 to i tak będe zadowolony

Jeżeli ktoś wchodzi do finału i drugie miejsce go w pełni satysfakcjonuje, to na ten finał nie zasłużył. Jasne, ktoś musi przegrać - ale niech to będzie po walce, po zostawieniu serca na parkiecie.
Chłopcy przebyli długą drogę i w pełni zasłużenie walczą dziś o złoto, bo o srebro się nie walczy.
Nie podzielam twego entuzjazmu i satysfakcji z drugiego miejsca automatycznie przydzielanego finaliście.
Liczę na wielki mecz, emocje i MŚ dla reprezentacji mego narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym secie nasi słabo, za to w drugiem do pewnego momentu weszli na najwyższy poziom, niestety jak to często z nimi bywa seria głupich błędów i nerwowa końcówka, w której Polacy znów zagrali bardzo dobrze. Po tym secie można być lekkim optymistą przed kolejnymi, obyśmy utrzymali ten poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 21:36, Wszystkozajete napisał:

W pierwszym secie nasi słabo, za to w drugiem do pewnego momentu weszli na najwyższy
poziom, niestety jak to często z nimi bywa seria głupich błędów i nerwowa końcówka, w
której Polacy znów zagrali bardzo dobrze. Po tym secie można być lekkim optymistą przed
kolejnymi, obyśmy utrzymali ten poziom :)

Jak patrze się na statystki, to więcej błędów zrobiła Brazylia, niż my ataków dobrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie oczekiwał od nas srebra. Pamiętając to co się działo przed turniejem to w sumie nawet najlepsza 4 była już wielkim sukcesem dlatego jak już mówiłem w pełni cieszył bym się nawet ze srebra. No ale nie muszę. Genialny mecz w wykonaniu naszych w pełni pokazali że zasłużyli na złoto:) ! No i wg mnie Mateusz Mika zawodnikiem meczu. Chłopak rozegrał najlepszy mecz na tych mistrzostwach i to wg mnie on pociągnął całą grę naszej repry dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gorąco powiem tyle - wygraliśmy pięknie, w naszym stylu czyli musimy trochę oberwać by się podnieść i pokazać kto rządzi na boisku. Mieli sporo farta [ piłki przechodzące nieco nad siatką ] ale właśnie - szczęście sprzyja lepszym a poza tym - mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością - wygraliśmy całkowicie zasłużenie. W wielkim stylu. Serio - to chyba jeden z najładniejszych meczy w ogóle na tych mistrzostwach a na pewno najładniejszy w wykonaniu naszej drużyny.

Czy Komorowski powiedział ''piłkarzy'' czy mi się wydawało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska! Zwycięstwo! Mistrzostwo! W trzecim secie było już widać, że nasi mają przewagę nad Brazylijczykami, którzy nie podnieśli się już do końca. Trochę nerwowo było w końcówce 4 seta, ale zakończyło się pięknie dla nas. A Mika grał dziś jakiś kosmos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 22:50, Tyler_D napisał:

Czy Komorowski powiedział ''piłkarzy'' czy mi się wydawało? :D


Też mi się wydaje, że Komuruskie to palnął, ale może halucynacja, jakaś? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować