Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2006 o 11:07, HumanGhost napisał:

Ehh źle się dzieje w państwie Polan..
Zaczyna się szkalowanie Niemczyka. Zaraz wszyscy zapomną pozytywy i skupimy się na negatywach.
Tylko, że jak dotąd to nikomu nie przeszkadzało a jak się nie układa to nagle się mądrzy odzywają.
Mam tu na myśli Brandta. Żal odwłok ściska jak się słyszy takie duperele.

To niestety polska mentalność , nikt nie będzie pamiętał co on zrobił dobrego tylko co złego .Niestety tak już jest w naszym pięknym kraju i oby to jak najszybciej się zmieniło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co o tym myśleć... Niemczyka nigdy nie darzyłem sympatią (jakiś dziwny jest IMO :/), ale to mi wygląda troszkę na próbę storpedowania jakichkolwiek prób znalezienia przez niego pracy jako trenera.

W końcu jak taka Świeniewicz i parę innych osób powiedzą takie rzeczy, to trenerem on prędko nie zostanie :/
Do tego ostatnimi czasy z reprą sukcesów nie odnosił na GP.

BTW
Ech... pograłbym sobie w siatkówkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś tak bardzo przeszkadzały wady Niemczyka to czemu nikt wcześniej o tym nie mówił? Szkoda słów po prostu na takie zachowanie. Kim była Świeniewicz przed kadrą Niemczyka? Kim była Glinka? Zero szacunku.
Straciłem ochotę oglądać te panie w czasie meczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 12:22, knopfler napisał:

Teraz będe oglądał
tylko męską siatkówke.

Pod warunkiem, że masz Polsat Sport lub Polsat Sport Ekstra. Telewizja Polska bowiem po raz kolejny dała ciała i nie wykupiła praw do Ligi Światowej, co skrzętnie wykorzystał Polsat. Panu Korzeniowskiemu już podziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh normalnie ręcę opadają. TVP sobie w kulki leci. Co rok to gorzej. Aż sie wierzyć nie chce, że telewizja, dodajmy szanująca się nie szanuje telewidzów. Niedługo na antenie zostaną same teleturnieje, Klan i Wiadomości, których nitkt nie będzie oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2006 o 09:21, skyler napisał:

Pod warunkiem, że masz Polsat Sport lub Polsat Sport Ekstra. Telewizja Polska bowiem po raz
kolejny dała ciała i nie wykupiła praw do Ligi Światowej, co skrzętnie wykorzystał Polsat.


Dokładnie - ja sam się zastanawiam nad przejściem z Canal+ na Polsat. O telewizji publicznej już w ogóle nie mówię. Tam zaczynają dominować tylko seriale. A Polsat zaczyna na polskim rynku rządzić w sporcie jak mało kto. Przed chwilą siatkówka - pewnie za chwilę będą skoki narciarski a potem formuła 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 09:21, skyler napisał:

> Teraz będe oglądał
> tylko męską siatkówke.
Pod warunkiem, że masz Polsat Sport lub Polsat Sport Ekstra. Telewizja Polska bowiem po raz
kolejny dała ciała i nie wykupiła praw do Ligi Światowej, co skrzętnie wykorzystał Polsat.
Panu Korzeniowskiemu już podziękujemy.

Na szczęście mam Polsat Sport :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 09:27, HumanGhost napisał:

Ehh normalnie ręcę opadają. TVP sobie w kulki leci. Co rok to gorzej. Aż sie wierzyć nie chce,
że telewizja, dodajmy szanująca się nie szanuje telewidzów. Niedługo na antenie zostaną same
teleturnieje, Klan i Wiadomości, których nitkt nie będzie oglądał.



TVP to syf jakich mało. nawet w wtorek nie umieli puścic meczu LM. ciekawe ile ich w ogóle pokaża w tym roku bo podobno prawa do LM wykupiło TVN Turbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż siatkarki przegrały z Turcja 3:0, ale był to mecz na luzie i dużej mierze grany rezerwą co moim zdaniem było dobrym posunięciem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2008r. finał ligi światowej niemal, że pewne iż będzie Polsce. Mało tego prezes FIVB Acosta zapowiada, że możemy w 2010 zorganizować Mistrzostwa Świata i że taka kandydatura byłaby bardzo mocna. Więc z takiej możliwości można skorzystać. Pozycja polskiej siatkówki jest mocna, mielybyśmy gdzie rozgrywać takie mecze, zainteresowanie mediów siatkówką też jest u nas duże...
Można doczytać tutaj http://sport.onet.pl/0,1248715,1423839,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio coś Paweusz tylko napisał a ja się dołącze: Polska wygrała z Kubą dwa razy po 3-1 mecz odbył się w katowickim Spodku. Mam pytanie kiedy następny mecz bo wiem że za granicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze siatkarki wygrały drugi mecz na MŚ w Japonii. Tym razem z Koreą Południową 3:2. Dreszczyk emocji jak zwykle zadziałał bardzo pozytywnie :) . Milena Rosner nie za bardzo popisała się w tym meczu ale reszta pań zagrała bardzo dobre spotkanie, co dobrze rokuje na następne mecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na uznanie zasługuje na pewno Anna Podolec zdobywczyni 20 punktów. Grała wyśmienicie, świetne ataki, mocne i nie do obrony. Dobra gra również Liktoras, Mirek i Pyci, które zdobyły tylko troche mniej punktów.
Momentami było cięzko, ale na szczęście się udało. Zajmujemy drugie miejsce na razie i mamy duże szanse na wyjście z grupy. Oby tak dalej. Szkoda tylko tego straconego seta z Kenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i koniec meczu!! I na szczęście dziewczyny wygrały :D Było dużo emocji, ale w sumie to dobrze dziewczyny zagrały. W moim odczuciu kilka błędów popełniła nasza rozgrywająca niezawsze dobrze rozdając piłki partnerkom z zespołu. Bardzo dobrze wypadł nam blok. Było niestety kilka problemów z kończeniem akcji, ale mecz dobrze wypadł ogółem. Następny mecz z Kostaryką i tak naprawdęnie wiadom czego się po rywalkach spodziewać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogląda dzisiejszy mecz z Kostaryką. Ja siedzę w robocie i strona z onetu "na żywo" mi się nie wyświetla :(
Jak ktoś wie jak idzie dziewczynom niech da znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy set łatwo wygraliśmy do 17tu bodajze. Teraz jest drugi set i.. mamy spore problemy. Cały czas przegrywamy. Utrzymuje się kilku punktowa przewaga Kostaryki, teraz 6 punktów. ciężko bedzie wygrać tego seta. Kostayka o dziwo gra bardzo dobrze. Dużo konbinacyjnej gry. Zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooops. Z zespołem na samym dole naszej tabeli takie problemy :(.
Z drugiej strony znając nasz siatkarki i ich uwielbienie tworzenia horrorów na parkiecie to było to do przewidzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować