Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Lol! Nasi się obudzili wreszcie! Teraz grają jak zwykle, bardzo dobrze. Rosjanie zaczynaja sie natomiast częściej gubić. Oby tak dalej a może być naprawde dobrze. Dalej chłopaki!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 08:48, Wnuko napisał:

Gruszka wali jak za starych dobrych lat!!!


Ciekawy cytat ;D

2-2! W końcu się przebudzili! Moskale mogą nam co najwyżej pogrozić paluchem pod siatką ;P

BTW, wypatrzyłem chyba Zygmunta Chajzera na trybunach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już 2-2 się zrobiło :) Takie mecze to z przyjemnością oglądam :) pełny dramatyzm ^^ Teraz trzeba trzymać kciuki za naszych aby wygrali w piątym secie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspominaliśmy o psychice... po TAKIM meczu chyba będzie to nasz największy atut :D


p.s.
No to teraz już nam chyba ruskie nie anulują tego embarga na mięso ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 09:33, .Darnok napisał:

No to teraz już nam chyba ruskie nie anulują tego embarga na mięso ;-P

Hehe - gorzej, teraz będą nas straszyć Polonem 210 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK!! TAK!! :D:D:D:D:D Opłacało się nie iść na jedno z najważniejszych kolokwiów w tym semestrze :D 3 ostatnie sety klęczałem przed TV z szalikiem POLSKI w rękach!! Opłacało się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz a pierwsze dwa sety pokazały nam, że dopóki piłka jest w grze wszystko jest możliwe. Miejmy nadzieję, że skończy się to bez konsekwencji gospodarczych, bo Putin ze swoimi kurkami od gazu może być groźny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech mi jutro jakiś nauczyciel zarzuci, że chrzanienie szkoły dla meczu to nonsens to po prostu nie wiem co mu zrobię. :P Po pierwszych dwóch setach szczerzę przyznam, że wątpiłem, że naszym uda się podnieść i po wprowadzeniu Szymańskiego i Gruszki wątpiłem, że to coś zmieni. Jednak na szczęście stało się inaczej, niż myślałem. :) Gruszka w końcu pokazał na tych mistrzostwach, że potrafi grać, a Szymański wprowadził sporą świeżość do zespołu. Potwierdziło się po raz kolejny, że jak Rosjan weźmie się przystawi do ściany to ich gra znacznie się pogarsza.

VIVE LA POLOGNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko 2 sety bo musiałem iśc na uczelnie. Kolega wysłał mi smsa że wygraliśmy 3:2 to myślałem, że sobie jaja robi. Jeszzce mecz z Serbia o 1 miejsce w grupie i półfinał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahahaha!!! Polska Biało-Czerwoni!!! :-D
Piękny i niesamowicie emocjonujący mecz. Chyba nie ma większej przyjemności jak dokopanie zespołowi Rosji. :-)
Po medal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować