Zaloguj się, aby obserwować
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Znowu przegrany set... Ale przynajmniej tym razem nasi grali trochę lepiej. Może następny set uda się już wygrać.

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur.., było tak blisko! 2:0 dla Brazyli... Jedyne co mogę powiedzieć... Brawo Michał Bąkiewicz! To było potrzebna zmiana i wyszła nam na dobre...

Ehh, my to mamy pecha. Zawsze pech przypada nam na najważniejszy mecz, a nei powiecie, że tym razem go nei było. W 2 secie przez dobrych 20 piłek mieliśmy przewagę jednego punktu, a jak to nasi rodacy musieli się podniecić i wtopili jak to dzieje się od początku siatkówki :/

Ale mnie denerwuje takie gadanie... Wszyscy teraz mówią że już po meczu. Co to za kibicowanie? Może lepiej sobie skrót zobaczyć? Skoro od poczatku 1 seta znacie wynik, po co sie męczycie? Polacy zawsze tak kibicują...Zero wiary w zwycięstwo.
Już nie mówiąc o ogólnej ocenie drużyny. Przed mistrzostwami nikt się nie spodziewał, że dojdą do finału, a teraz się czepiają, że przegrywają w finale. Nie mówię, że grają dobrze, ale trochę więcej wiary nie zaszkodzi :)

Przynajmniej po przegranej będziemy mogli mówić o sobie druga najlepsza na świecie drużyna siaty : Szczerze mówiąc spodziewam się naszej przegranej, bo Brazylia jest piekielnie dobra w śiate, co zresztą widać.

Jak nie widziałem żadnego meczu to wygrywaliśmy, jak dziś się zmobilizowałem, jak pewnie większosc osób i oglądam od początku to przegrywamy. Przypadek pierwszego setu, to normalka w sporcie, zwłaszcza w ważnych pojedynkach tu głownie chodzi o psychikę i nerwy, one puszczają i wtedy wszystko szlag trafia, ale to motywuje do kolejnych części spotkania, wiem bo sam jestem/byłem sportowcem i ważnych dla mnie ping pongowych meczach też potrafiłem przegrać pierwszy set, rzucając rakietą i bluźnić sam na siebie, jednak to mnie podniosiło i był git :)
Chyba jednak w przypadku naszych siatkarzy to zaskutkowało, jednak Brazylia to widać potęga na którą chyba nie ma mocnych, oni grają od początku do końca na luzie, jednocześnie w skupieniu :)

Cóż srebro tez jest wielkim sukcesem. Po tylu latach to badzo dobra lokata. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że przegramy w trzech setach? Z tak grającą Brazylia da się wygrać. Ale nie w sytuacji kiedy robimy tyle błędów.