Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Brazylia nie była lepsza, to Polacy nie potrafili wykorzystać szansy. Pokazał to drugi set, w którym nasi grali z Brazylią jak równy z równym. Może nasi za wcześnie uwierzyli, że są najlepsi? Winne są też media, które jak zwykle zaczęły pompować balon. Trzeba przyznać, że bardzo efektownie pękł. Z wicemistrzostwa należy się cieszyć, to oczywiste, ale mistrzostwo było w zasięgu ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda obyśmy na następny finał nie musieli znowu czeka 30 lat. Maszym zawodnikom i tak należą sie wielkie brawa, gra w Wielkim finale jest wielkim sukcesem, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska przegrała. Trudno. Brazylia dzisiaj była nie do przebicia. Wszystko im wychodziło, a jak nie to nasi reprezentanci się gubili. Zbyt dużo błędów w naszym zespole... Naprawdę zbyt dużo. Choć rozumiem, ten stres związany z finałem. Ja im wybaczam. Bąkiewicz grał świetnie. Zaprezentował się wyśmienicie i godnie zastąpił kontuzjowanego Gacka.
Mimo wszystko cieszę się. W końcu Polska jest wicemistrzem Świata. A to coś znaczy. :)

Wie może ktoś kiedy wracają do Polski siatkarze? Bo chciałbym ich na lotnisku powitać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że gdyby Piotra Gacka nie spotkała kontuzja to ten mecz wyglądałby o wiele ciekawiej. Nie mówię tu o tym, że Bąkiewicz grał źle, jednak przez tą kontuzję atmosfera w drużynie była zła. Brakowało nam tego luzu i byliśmy za bardzo spięci. Jestem pewny, że gdyby naszego libero nie spotkała kontuzja to ten mecz wyglądałby o wiele ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:31, Luke Shadow napisał:

> No i chyba po wszystkim , w końcu nawet drugie miejsce jest wielką niespodzianką i wspaniałą

> wiadomością ;))

Niby tak, ale bedzie wstyd jak druga najlepsza druzyna swiata przegra z pierwsza 3:0. Kibicuje
oczekuja czegos wiecej.



Już nie ma co kibicowac mamy srebro, a miało być złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

decydująca była końcówka drugiego seta.oddaliśmy go,a powinniśmy wygrac, coś sie wtedy załamało.
ale zrobiliśmy postęp o lata świetlne. wreszcie narodziła się drużyna. dzięki lozano!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:38, AdamSone napisał:

Ech polacy się nie popisali


co ty narzekasz?? fakt Brazylia lepsza no i trudno. tyle meczy w których my nie straciliśmy ani seta to żadna drużyna mistrzostw nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony. Po 32 latach doszliśmy do finału. Nie ma złota, ale jest srebro. Brazylijczycy byli w świetnej dyspozycji, a nasi chłopcy wyszli na boisko stremowani. Tutaj dało o sobie znać doświadczenie Brazylii. Przecież Ci ludzie grają 10 lat w tym samym zespole, są niesamowicie zgrani i wiedzą jak zachować się w finale, jak nie dać się zjeść stresowi. Może trochę wstyd tego pierwszego seta, bo to był pogrom, lecz w drugim gra nabrała rumieńców. Piękny mecz, zwycięstwo Brazylijczyków jak najbardziej zasłużone. Wydaje mi się, że jeżeli tylko Lozano będzie naszych trenował, to do olimpiady zespół zdąży się ułożyć. Dwa, trzy mecze w Lidze Światowej z Brazylią i można liczyć na dobry wynik w Pekinie. Tym czasem powinniśmy być dumni z naszych chłopców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2006 o 13:43, Seba 14 napisał:


Już nie ma co kibicowac mamy srebro, a miało być złoto


Dlaczego mialo byc zloto? Nikt sie nie spodziewal, ze w ogole zalapiemy sie na jakikolwiek medal. Oczywiscie jak zaczeli wygrywac to w TV zaczeli gadac, ze bedzie zloto itd. A teraz jak przegrali to wszyscy sa rozczarowani. I zamiast zlota, zostaje niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest już koniec! Brazylia mistrzem... POLKSA wicemistrz świata! Wspaniały sukces Polaków! Szkoda drugiego seta... mogli powalczyć, ale cóż i tak jest dobrze! POLSKA! Pierwszy set oddany za darmo, a to wszystko (nie oszukujmy się) przez Gacka...;/ Świetna zmiana na Michała Bąkiewicza przyniosła wspaniały 2 set. Świetnie grał też Wlazły! Za to Świderski nie miał formy... W Brazyli pokazał klasę przede wszystkim (na początku meczu) Andre...a pod koniec Gustavo. Świetnie grali również pozostali gracze Brazyli. No cóż, trzeba cieszyć się z drugiego miejsca! Jest to i tak duży sukces! BRAWO POLSKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Lozano popełnił błąd w 1 secie - Gacek nie powinien grać, a ta zmiana przy 24:12 to był śmiech na sali. Ale nie ma wstydu! Zbudujcie taką drużynę w ciągu roku. Lozano geniuszem jest. Pokażemy Brazylii na Olimpiadzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:41, Arclight napisał:

Brazylia nie była lepsza, to Polacy nie potrafili wykorzystać szansy.

wypowiedź śmiechu warta. chyba oglądałeś jakis inny mecz.a może po raz pierwszy?brazylia zagrała równo, niesamowicie szybko,świetnie czytała rozgrywanie zagumnego. po prostu sa tej chwili najlepsi na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po meczu najpierw czułem rozczarowanie, bo w moim odczuciu był to najgorszy z wszystkich jakich rozegralismy, ale teraz myślę, że jednak jest się z czego cieszyć. W koncu mamy srebro!! Hura!!! Teraz czekamy na Olimpiadę.
Szkoda tylko, że Gacek miał kontuzję. Może by się inaczej mecz potoczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy wiceMISTRZOSTWO śWIATA! Wygraliśmy 10 meczów, przegraliśmy 1 - finał.

Dziś Brazylia zagrała niebotycznie, a nam wyszedł słabszy mecz, nie ukrywajmy, plus przykra sprawa z Gackiem. Ale nasze chłopaki zagrały cudowne mistrzostwa, 10 fantastycznych meczów!

Dziękuję za Rosję, dziękuję za Bułgarię, dziękuję za wszystkie mecze po 3:0, dziękuję za dzisiejszy finał. Cieszcie się ludzie, bo następny tak piękny dzień dopiero... za dwa lata w Pekinie :) Maruderzy i pseudo-kibice na drzewo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dokładnie ten sam mecz. I widziałem drugiego seta, w którym nasi grali dobrze. I mieli szansę. Więc czemu w innych grali słabo? Bo Brazylia była lepsza? To jest dopiero śmiechu warte! Najlepiej nie zauważyć własnych wad, tylko powiedzieć "bo oni byli lepsi". A to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować