Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Jestem dumny z chłopaków, że doszli tak wysoko, nie zapominajmy, że złamali tą złą passę i w końcu zagrali w finale... Pierwszy raz od wielu lat, może jest jakiś niedosyt, bo była szansa, ale niestety się nie udało, ale ten niedosyt wymięka przy szczęściu, że mamy drugie miejsce. Złoto mogło być, ale nie miało, czy musiało... Naprawdę, bardzo, bardzo, bardzo się cieszę, że przyszło mi oglądać Polaków w finale MŚ :) ... Kurcze, szkoda, że mam tylko 15 lat, bo poszedłbym na piwo świętować sukces polskiej kadry siatkarskiej ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takich chwilach można naprawdę poczuć się dumnym z bycia Polakiem! :) Wicemistrzostwo świata, czyli drugie miejsce na Mundialu to coś naprawdę niesamowitego. Szkoda jedynie, że ten ostatni mecz, okazał się tym najsłabszym. Z drugiej strony, jeżeli przytrafiłby się np. w półfinale to o srebrnym medalu można by było zapomnieć. Jednak taki wynik, przy nastawieniu na miejsce 6-8, jest naprawdę wspaniały! Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Kurcze, szkoda, że mam tylko 15 lat, bo poszedłbym

Dnia 03.12.2006 o 13:56, SadraX napisał:

na piwo świętować sukces polskiej kadry siatkarskiej ;) ...


Masz czego żałować. Ale my gardła oszczędzać dzisiaj nie będziemy! :-) Wypijemy w takim razie jedną kolejkę za tych, co nie mogą... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie zagrali tak jak w poprzednich meczach widać że byli spięci, szkoda też że Zagumny był dzisiaj wyraźnie słabszy(przez całe mistrzostwa prezentował się świetnie stąd wyróżnienie) i nie mógł zgubić bloku. Ale mamy 2 miejsce na świecie - Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:46, Luke Shadow napisał:


> > > Już nie ma co kibicowac mamy srebro, a miało być złoto

Dlaczego mialo byc zloto? Nikt sie nie spodziewal, ze w ogole zalapiemy sie na jakikolwiek
medal. Oczywiscie jak zaczeli wygrywac to w TV zaczeli gadac, ze bedzie zloto itd. A teraz
jak przegrali to wszyscy sa rozczarowani. I zamiast zlota, zostaje niedosyt.



no tak ale wszyscy liczyli na zloto nawet siatkaze i co, nie maja zlota, ale sa wicemistrzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:30, Golem napisał:

Trzeba się cieszyć z vicemistrzostwa, bo wkońcu poza Brazylijczykami jesteśmy najlepsi na świecie.

jestem tego samego zdania co ty.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zaczynaliśmy grać miałem jedynie nadzieję, że wreszcie uda się pokonać Rosję i utrzeć jej nosa. A nasi zdołali jeszcze wygrać z Serbami i Bułgarami i w rezultacie są wicemistrzami świata. Nieważne, że przegrali jeden mecz. Ważne, że zrobili kolejny krok i dołączyli do najlepszych. Nie mamy się czego wstydzić, a za to mamy czym chwalić. Wynik finału trochę smuci, lecz i tak trzeba się cieszyć z tego co mamy. A mamy naprawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja, jest się z czego cieszyć. Ale ten mecz został przegrany przez Zagumnego. Wlazły, Swiderski i Winiarski mogli się podłamać, jak dostawali 4 z rzędu piłkę na podwójny lub potrójny blok. Poza ym Gacek, który wogóle nie powinien w tym meczu wystąpić. Jak ma kontuzje, to trener musi powiedzieć, że siada na ławie. To właśnie w tym meczu zaważyły błędy trenerskie. Bakiewicz powinien grać od początku, a Zagumnego powinien zmienić Żygadło. No lae cóż, 2 miejsce też dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:47, kuko7 napisał:

za darmo, a to wszystko (nie oszukujmy się) przez Gacka...;/

Nie powiedziałbym. Piotr starał się walczyć jak mógł, a i tak ostateczna decyzja czy zagra należała do trenera. Jakby nie patrzeć to bez Piotra by w ogóle nie było tego medalu. :)

Cieszy mnie nagroda indywidualna dla Zagumnego, gdyż po prostu inaczej być nie mogło. Mamy najlepszego rozgrywającego na świecie i nie ma co się oszukiwać. Już przez moment myślałem, że Wlazły został MVB, jednak to organizatorzy postanowili to trochę inaczej zorganizować. Bądź co bądź Wlazły na ten tytuł nie zasłużył, gdyż po prostu Brazylijczyk był lepszy. Cieszmy się z tego medalu i cieszmy się z tego, że na tych mistrzostwach byliśmy najlepszą europejską drużyną. Teraz pozostaje nam to udowodnić na Mistrzostwach Europy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:55, Kukowsky napisał:

Nie powiedziałbym. Piotr starał się walczyć jak mógł, a i tak ostateczna decyzja czy zagra
należała do trenera. Jakby nie patrzeć to bez Piotra by w ogóle nie było tego medalu. :)

eee...ja nie mówię o całym turnieju tylko o tym właśnie meczu...;] Moim zdaniem z taką kontuzją zawodnik nie powinien przebywać na parkiecie. Przecież to było wyraźnie widać... Przez kontuzję był w słabej dyspozycji... Tak jak podkreślali komentatorzy, wszyscy się o niego martwili i nie skupiali się na meczu...i według mnie zmiana na Michała Bąkiewicza była dobrym zagraniem...no i też wymuszonym. Gacek na końcu seta zaczął już kulać, więc jak mógł grać w pozostałych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne, żesmy ruskim dupe skopali, dla mnie mógł sie już wtedy turniej skończyć ;p ;)

Udało mi się w końcu obejrzeć dzisiejszy mecz, co prawda bez głosu i z przerwami, ale najważniejsze było widać. Drobna uwaga - jedna łapa Brazylijczyka równa się dwóm łapom naszych ;) Przewaga fizyczna nie poglegała najmniejszej dyskusji - tym bardziej szkoda, że tak słabo spisywał się nasz blok.

2 miejsce to i tak jest cud. Polacy jako drużyna tak wysoko? Przecież to rzadkość, my się nadajemy zdecydowanie do sportów indywidualnych. Tym większy jest ten sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować