Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2009 o 23:47, nightfaler napisał:

Dajmy na to, że wiejskość :P

No to tak, jak dla mnie to chyba zależy co będzie znajdowało się po za piachem? Bo wiesz, jak to ma być żwir czy kamienie, a piłka dosyć często może być po za boiskiem, to nie za fajnie ;) Dajmy na to, serwujesz, ktoś odbiera, piłka w górze, ale po za boiskiem, można spokojnie do niej dojść, ale wokół kamienie i nikt nawet nie rusza się aby utrzymać akcję. Dla mnie to tak wygląda, no ale jeśli po za piaskiem będzie jakaś ziemia to mi się wydaje, że pół metra po za linią starczy. To tyle ;)

edit:
aha, u mnie w powiecie miało miejsce zdarzenie podobne do twoich starań:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090617/POWIAT0303/774718715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 09:06, Edrehil napisał:

To tyle ;)

Hmmm trawe mam :P A po za tym wiem jak to jest bo sam gram ( dobry jestem, a co:P) i nie chciałbym na żwirze wylądować.

Dnia 23.06.2009 o 09:06, Edrehil napisał:

edit:
aha, u mnie w powiecie miało miejsce zdarzenie podobne do twoich starań:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090617/POWIAT0303/774718715

Widocznie czytałem opis :D
Hmm sprawa jest taka ze boisko już stoi słupki siatka itd, wszystko wymiarowe, ale zawsze chciałem mieć plażówkę, no i cóż może się uda może nie.

P.S. regulowane słupki zostawmy w spokoju :P Ja mam własnej roboty :P Spawarka i do roboty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 15:29, nightfaler napisał:

/.../

Rozumiem, że problem można uznać za rozwiązany? Jeżeli tak, to cieszę się, że udało się pomóc ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 08:53, Edrehil napisał:

> /.../
Rozumiem, że problem można uznać za rozwiązany? Jeżeli tak, to cieszę się, że udało się
pomóc ;)
Pozdrawiam.


Poczekamy zobaczymy w każdym bądź razie na pewno mi pomogłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 23:09, Albii napisał:

A nie wiesz, czy gdzie indziej , bądź gdzieś w internecie będzie, bo Niestety nie mam
Polsatu ?

Tego to już nie wiem, nie interesowało mnie to za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie wrażenie że polska siatkówka ostatnio leży? Brak walki, finezji w grze naszych. Zagrywka leży, lekkie zagrania = oddawanie piłki za darmo. Atak powolny jak zółw - raz.....dwa........trzyyyyy! Tak się nie da wygrywać. Mogliby szybszą piłką grać, jak Brazylia, w stylu raz..dwa i uderzenie. Tego się oglądać nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:46, Galadin napisał:

Czy tylko ja mam takie wrażenie że polska siatkówka ostatnio leży?

Chłopcy grają ze sobą w tym składzie chyba krócej niż 2 miesiące. Część z nich, to absolutni debiutanci. Jak sądzisz, ile potrzeba czasu żeby zgrać nowy zespół? 2-3 tygodnie czy może wiele miesięcy?
Wielu z podstawowego składu, to zawodnicy mający ponad 30 lat, to najwyższy czas by odświeżać skład. LŚ można sobie raz odpuścić by można było tworzyć drużynę na kolejne lata.
Ja osobiście już widzę powoli zmiennika (w końcu) dla Wlazłego - Kuba Jarosz ma wielki potencjał i możliwości. Niech pracuje i zdobywa dalej doświadczenia na arenie międzynarodowej - a będzie z niego wiele pociechy.
To samo Możdżonek - nie od dziś jest w każde, ale w tym odmłodzonym składzie wyróżnia się - co zaprocentowało tytułem najlepszego blokującego LŚ jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 13:08, Transylvanian_Hunger napisał:

> Czy tylko ja mam takie wrażenie że polska siatkówka ostatnio leży?
Chłopcy grają ze sobą w tym składzie chyba krócej niż 2 miesiące. Część z nich, to absolutni
debiutanci. Jak sądzisz, ile potrzeba czasu żeby zgrać nowy zespół? 2-3 tygodnie czy
może wiele miesięcy?


To rozumiem. Ale nadal widzę ten sam styl gry jak w poprzedniej ekipie. Słaba zagrywka - oddawanie piłki, powolny atak, brak dynamiki. Owszem na pewno potrzeba sporo czasu żeby się zgrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde mać. Nasz przyjmujący, jeden z moich ulubionych zawodników zerwał ścięgno Achillesa! A dokładnie Sebastian Świderski, podczas zgrupowania kadry... oja.

Nie ma Winiarskiego, Wlazłego, Świderskiego... fatalna sytuacja. Polska bez nich praktycznie nie istnieje, co tu dużo mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 22:08, Budep napisał:

O kurde mać. Nasz przyjmujący, jeden z moich ulubionych zawodników zerwał ścięgno Achillesa!
A dokładnie Sebastian Świderski, podczas zgrupowania kadry... oja.

Nie ma Winiarskiego, Wlazłego, Świderskiego... fatalna sytuacja. Polska bez nich praktycznie
nie istnieje, co tu dużo mówić.

Jeszcze tego brakowało:(. Hmm cóż Bartman sięna razie nie nadaje może Kurek?. W Światówce grał nieźle. No i Wika pozostaje ale z nim to nie wiadomo bo sezon w Resovii miał średniawy raczej. Może Castellanii dowoła kogoś? Aha zapomniałbym Ruciak też niezły a więc strata wielka w przyjęciu jest ale może tragedii nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 22:08, Budep napisał:

O kurde mać. Nasz przyjmujący, jeden z moich ulubionych zawodników zerwał ścięgno Achillesa!
A dokładnie Sebastian Świderski, podczas zgrupowania kadry... oja.

Nie ma Winiarskiego, Wlazłego, Świderskiego... fatalna sytuacja. Polska bez nich praktycznie
nie istnieje, co tu dużo mówić.


Co myślicie o tej kontuzji. Tzn, czy Świder wróci jeszcze do gry? Czy to nie wchodzi w grę? Bardzo bym chciał, żeby wrócił do kadry, do klubu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 17:30, Budep napisał:

> O kurde mać. Nasz przyjmujący, jeden z moich ulubionych zawodników zerwał ścięgno
Achillesa!
> A dokładnie Sebastian Świderski, podczas zgrupowania kadry... oja.
>
> Nie ma Winiarskiego, Wlazłego, Świderskiego... fatalna sytuacja. Polska bez nich
praktycznie
> nie istnieje, co tu dużo mówić.

Co myślicie o tej kontuzji. Tzn, czy Świder wróci jeszcze do gry? Czy to nie wchodzi
w grę? Bardzo bym chciał, żeby wrócił do kadry, do klubu :(


Większość zawodników po kontuzji ścięgna Achillesa nie wracała do gry :( Więc wątpię, żeby wrócił, chociaż nadzieja matką głupich...
Kurde, to mój ulubiony zawodnik w z repry Polski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2009 o 18:07, RazorBMW napisał:


Większość zawodników po kontuzji ścięgna Achillesa nie wracała do gry :( Więc wątpię,
żeby wrócił, chociaż nadzieja matką głupich...
Kurde, to mój ulubiony zawodnik w z repry Polski :(


Też go bardzo lubie, mój ulubiony zawodnik. I on ma niesamowity wyskok.

Ale powinno być dobrze ze Świdrem! :D
Podobno jest szansa, że już za 4 miechy będzie lekko trenował. Da rade!
http://www.sebastianswiderski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz siatkarze pewnie wygrali ze Słowacją 3-0. Myślę, że dzisiaj pokonają Słoweńców 3-1 i przypieczętują awans. Nie wiem po co w kadrze siedzi Jarosz, bo to jest słabiutki atakujący.

Niespodziankę sprawiły dzisiaj siatkarki. Panie pokonały w dobrym stylu 3-2 Chiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.

Wie ktoś kiedy wróci Wlazły i Winiarski? Bo w ogóle się nie orientuje co im tak naprawdę jest. Jest szansa, że wróci któryś na mistrzostwa jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszłość obu zawodników jest jeszcze nie znana. Moim zdaniem, większe szanse na powrót do kadry jeszcze na Mistrzostwa Świata ma Winiarski. Z Wlazłym różnie bywa... co chwila narzeka na jakieś kontuzje, szkoda że tak dobry gracz jest aż tak podatny na kontuzję. Ale podobno nie można mieć wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować