Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2009 o 11:43, raven91 napisał:

Można obejrzeć finał na jakimś zagranicznym kanale dostępnym w Cyfrze+ ?

Chyba nie ale wejdź na tą stronkę www.meczyki.pl i tam będzie możliwość obejrzenia meczu albo ściągnij iplę i dzięki niej też będziesz mógł obejrzeć mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, postawa naszej kadry na tych mistrzostwach jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Mimo braku kilku podstawowych graczy (Wlazły, Winiarski, Świderski, Kadziewicz), naszym udało się awansować do finału. Teraz trzeba pokonać Francję, z którą ostatnim razem dwukrotnie wygraliśmy. Oby naszym udało się zdobyć pierwsze w historii złoto ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 11:23, Paaavlo napisał:

Ogólnie Polsat potrafi wszystko spieprzyć, chyba tylko raz pokazali przerwę, ale komentator
się wyłączył. Reszta to reklamy, reklamy i reklamy. Ile się zmieści tyle dadzą, a nawet
więcej - nawet nie wiem jak wyglądał as Bąkiewicza.



Ciesz się, że w ogóle jest bo TVP dała ciała na całej linii.

Mnie bardziej niż te reklamy denerwuje fatalny turecki realizator. Jakieś dziwne kąty kamery, artystyczne ujęcia dobre są na powtórki, ale nie wtedy gdy gra się toczy. Momentami w ogóle nie widać piłki, albo przy ujęciach zza serwującego możemy się tylko domyślać gdzie się ona właściwie znajduje jedynie po reakcjach siatkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 14:39, Anjinsan napisał:

Mnie bardziej niż te reklamy denerwuje fatalny turecki realizator. Jakieś dziwne kąty
kamery, artystyczne ujęcia dobre są na powtórki, ale nie wtedy gdy gra się toczy. Momentami
w ogóle nie widać piłki, albo przy ujęciach zza serwującego możemy się tylko domyślać
gdzie się ona właściwie znajduje jedynie po reakcjach siatkarzy.

Tak, faktycznie realizacja tych mistrzostw stoi na bardzo niskim poziomie,
nie było chyba dnia, żeby komentatorzy na to nie narzekali. Ciekawi mnie też
fakt dlaczego impreza siatkarska tej rangi rozgrywana jest w takim kraju jak Turcja,
gdzie sport ten cieszy się "średnim" zainteresowaniem. Przecież nawet wczoraj na
meczach 1/2 finału trybuny były w połowie puste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 15:17, Dark_elves napisał:

Tak, faktycznie realizacja tych mistrzostw stoi na bardzo niskim poziomie,
nie było chyba dnia, żeby komentatorzy na to nie narzekali. Ciekawi mnie też
fakt dlaczego impreza siatkarska tej rangi rozgrywana jest w takim kraju jak Turcja,
gdzie sport ten cieszy się "średnim" zainteresowaniem. Przecież nawet wczoraj na
meczach 1/2 finału trybuny były w połowie puste...

Mnie również to bardzo denerwuje - najbardziej utkwiła mi w pamięci sytuacja w której przez całą akcję kamera była "na Gruszce" ;] A z tego co zauważyłem to śmiało mogę stwierdzić że na trybunach zasiada więcej kibiców z Polski czy Bułgarii niż Turcji. Czekam więc na ME siatkarzy w Polsce.
PS. no i ci kibice z mojego kochanego Bełka... Pozdro dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 15:17, Dark_elves napisał:

Ciekawi mnie też
fakt dlaczego impreza siatkarska tej rangi rozgrywana jest w takim kraju jak Turcja,
gdzie sport ten cieszy się "średnim" zainteresowaniem. Przecież nawet wczoraj na
meczach 1/2 finału trybuny były w połowie puste...


Tak, to też jest niewypał. Podejrzewam, że chodzi o mocniejsze zintegrowanie Turcji z Europą, co ostatnio staje się coraz modniejsze. Trochę to robione na siłę. Nie jestem tego zwolennikiem ale to już rozmowa na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 18:02, Brolly napisał:

Kolejna niespodzianka - przynajmniej dla mnie. Gładkie zwycięstwo 3:0 Bułgarii.

Nie wiem czy taka niespodzianka, Rosjanie zazwyczaj na wielkiej imprezie jeśli odpadną
wczeseśniej niż podczas meczu o złoto pokazują brak zaangażowania w meczu o niższą
stawkę, a dla Bułgarów brązowy medal to prwdopodobnie duży sukces ,tak jak podczas
mistrzostw świata w Japonii w 2006 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłbym mecz naszych, gdybym nie wszedł przypadkiem na to forum... Myślałem, że to jutro. Szybko ten czas leci ;)
Niedługo przychodzą kumple i będziemy kibicować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeessssstttttttt Polska mistrzem Europy. Brawo, Brawo, Brawo Polska. Rozpoczeliśmy turniej zwycięstwem 3:1 nad Francją i skończyliśmy zwycięstwem 3:1 nad...Francją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować