Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Brawo, mistrzostwo Europy to nie byle jaki sukces, i to mimo braku kilku
podstawowych zawodników. Co ciekawe Francuzi zdobyli w całym meczu
jeden punkt więcej, dzięki wysokiemu zwycięstwu w trzecim secie. Fajnie byłoby by
kontynuować dobrą passę na kolejnych imprezach, żeby nie skończyło się tak jak po
sukcesie na mistrzostwach świata kilkoma chudymi latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że JESTEŚMY MISTRZAMI EUROPY to na dodatek Pawaeł Zagumny został najlepszym rozgrywającym a PIOTR GRUSZKA MVP Turnieju co jest jego ukoronowaniem wspaniałej kariery. No i piękny gest Pawła Zagumnego który założył na koronację koszulkę Sebastiana Świderskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy upragnione złoto :D. Nie spodziewałem się, że wymęczeni wczorajszym meczem z Rosjanami, Francuzi stawią tak zdecydowany opór. Nasi grali odrobinę gorzej. Zwłaszcza forma Kurka przypomina wykres EKG zawałowca. Ale nie ma co narzekać, jesteśmy mistrzami Europy :D

Swoją drogą rozkoszny bałagan organizacyjny na ceremonii końcowej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie był to piękny mecz, ale to nie ma znaczenia jesteśmy Mistrzami Europy. Dobrze jest być kibicem siatkówki. Mam nadzieje, ze nasze panie pójdą w ślady panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie jakby wyglądał Lechu wręczający medale naszym siatkarzom. Bułgarski prezydent dużo nie odstawał, ale nasz do moszny może by sięgał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 23:25, Cirno napisał:

I po co się przejmować panami od piłki kopanej, skoro rękami polakom to lepiej wychodzi
;D


Mamy też piłkarzy ręcznych i budująca się drużynę Koszykówki:) A co do piłki to dopóki obecny PZPN nie zniknie to nie mamy na co liczyć...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:04, Cirno napisał:

Dlatego napisałem że rękami nam lepiej wychodzi ;D


W sumie Adaś Małysz pokazał że Polacy też nogami potrafią :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 22:29, Rzezim napisał:

Nie był to piękny mecz, ale to nie ma znaczenia jesteśmy Mistrzami Europy. Dobrze jest
być kibicem siatkówki. Mam nadzieje, ze nasze panie pójdą w ślady panów.

Jak to nie był to piękny mecz? Jak dla mnie to był mecz turnieju. Sporo walki. Jakże trudno było kończyć akcje. No i nie było bardzo prostych błędów. Tak naprawdę mecz mimo wyniku 3-1 był bardzo wyrównany. Cieszę się, że po Francuzach nie było widać potyczki z Rosjanami. Mnie się świetnie oglądało. Francuzi pokazali, że nieprzypadkowo znaleźli się w finale. No i dwa wyróżnienia dla nas, trzy dla Francuzów. Rzeczywiście mieliśmy łatwiejszą grupę jak to wielu mówiło XD Popłakałam sie po ostatniej piłce. Warto być kibicem dla takich momentów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować