Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2005 o 07:03, Kris_bla napisał:

A co do Waszego meczu z Joker Pila to raczej bym sie nie
martwil... spokojnie wygracie :-)


Wiesz, już było pare takich wypadków, w których się mówiło "aaa wygramy spokojnie 3:0" a tu albo przegrana albo wygrana 3:2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 15:32, Vaxinar napisał:

Wiesz, już było
pare takich wypadków, w których się mówiło "aaa wygramy spokojnie 3:0" a tu albo przegrana albo wygrana 3:2 :/



No wiesz... zawsze takie "cuda" moga sie zdarzyc, ale trzeba mocno wierzyc, ze zespol wyjdzie maksymalnie skoncentrowany nawet na teoretycznie gorszego od siebe rywala i minimalnym nakladem sil pokona rywala i zdobedzie 3 pkt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kim to jutro "moja" Skra gra? :P Dobra wiem, żartowałem tylko. :) "Igła" ma gorszy odbiór, Wlazły nie może "wstrzelić" się zagrywką jaką miał jeszcze do meczów poczatkowych reprezentacji... AZS ma szanse. ;-)
Ale jest starszy z braci Stelmachów i wnim nadzieja.. jak pokazał mecz z Biełgorodem - uzasadniona.
Aha.. i nie jestem kibicem - szowinistą i każdej drużynie życzę samych zwycięstw - tym naprawdę lepszym i tylko i wyłącznie na boisku a nie jak w nodze to ma miejsce często. ;)
Jutro pokomentujemy chyba, wszystkie poza niedzielnym meczykiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 23:55, Pablo_bel napisał:

Aha.. i nie jestem kibicem - szowinistą i każdej drużynie
życzę samych zwycięstw - tym naprawdę lepszym i tylko i wyłącznie na boisku a nie jak w nodze to ma miejsce często. ;)


Tak ? A jak Twoja drużyna gra to rozumiem kibicujesz i tym i tym ? :> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, generalnie to Skrze. Ale jeśli przeciwnik rozgrywa "lepszy" mecz od "moich" lub "moi" zdecydowanie gorszy to doceniam to i nie mam nic przeciwko wygranej przeciwnika. Z żalem ale jesli ulegną tylko na parkiecie to .. ces`t la vie. :) Pewnie że "swoim" ale zawsze tylko sportowa walka jest dla mnie znacząca. :) Pozdrawiam wszystkich kibiców - ale kibiców, nie pseudo. A mam nadzieję że tu tylko tacy są. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 09:44, Pablo_bel napisał:

A mam nadzieję że tu tylko tacy są. :)


No a za kogo Ty mnie człowieku masz? :/
Za takiego co chodzi w niebieskim dresiku, niebiskiej bluzie, ma łysą czachę, szalik klubu i rzuca płytami chodnikowymi w innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 10:08, Vaxinar napisał:

> A mam nadzieję że tu tylko tacy są. :)

No a za kogo Ty mnie człowieku masz? :/
Za takiego co chodzi w niebieskim
dresiku, niebiskiej bluzie, ma łysą czachę, szalik klubu i rzuca płytami chodnikowymi w innych ?

A z której częśi mej wypowiedzi odniosłeś takie wrażenie? Mialem raczej opinię że sami tu prawdziwi kibice a nie przeciwnie. I to też sądząc po poprzednich twoich wypowiedziach zaliczylem cię do prawdziwych kibiców siatkówki. A nie pseudo. Jak i pozostałych tutaj i dlatego zdecydowałem się napisać coś .Bo ja nie dopatrzyłem się w mej odpowiedzi niczego takiego i nie mialem intencji takiej. Pokaż choć jedno zdanie które by to sugerowało. Jesli "zły" nastrój i nastawienie dniem to niczego nie tlumaczy. Ani jednego zdania nie ma w moim tekście który by wskazywał na to że zaklasyfikowałem cię do pseudo. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach jak to dobrze ze taka ladna pogoda za oknem .
Zbieram ekipe i lecimy na siatke bo cos mi wydaje ze
to juz moze byc jedan z ostatnich okazji aby pograc na
swiezym powietrzu ;) .
I Was zachecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja o 13 przed tv i na.. Polsat Sport. :) Z przyjemnością obejrzę kawałek - mam nadzieję że cały mecz - dobrej siatkówki, obustronnej. :) Jutro tez popatrzę w ten sam sposób. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 11:41, Pablo_bel napisał:

I to też sądząc po poprzednich twoich wypowiedziach zaliczylem cię do prawdziwych kibiców siatkówki. A nie pseudo.


Cóż to wypada mi tylko przeprosić za złe zrozumienie wypowiedzi.
A co do tego to ja aż takim dużym kibicem nie jestem, ale dzięki że mnie tak odebrałeś bo to chyba dobrze dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 12:24, Vaxinar napisał:

A co do tego to ja aż takim dużym kibicem nie jestem,
ale dzięki że mnie tak odebrałeś bo to chyba dobrze dla mnie ;)

No problem, dobrze że wyjasnione. ;-) A ja jestem, na serio. Jak inna niż Skra druzyna walczy w pucharach lub Lidze to zawsze jej kibicuję. Staję ponad podziałami i wolę uczciwie przegranąniż "pozaboikową" wygraną. :) Żadna frajda dla mnie z takich "wyników"> W nodze mamy tego ażzbyt wiele przykladów. :)
Ale teraz mamy weekend "pełen emocji" i poczekajmy na wyniki. Ja mam jużcoraz mniej czasu do 13. :D Wieczorkiem podzelę się opinią. ;) Zwlaszcza tego dla mnie "najistotniejszego" meczu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz sądzę, że tu raczej chodzi o ogół. Np taki dresik będzie się lał niezależnie czy to "wróg" jego klubu w siatkówce koszu czy piłce nożnej ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 16:38, Golem napisał:

Tak czytam i się dziwie.

Czy wy kiedyś słyszeliście o jakichkolwiek pseudokibicach w siatkówce??? Bo ja nie :/

Oj , jeszcze 3-4 lata wstecz. Na paru hala były bijatyki i pod.Wielka zadyma , nie pamiętam dobrze w którym mieście. Lecieli ludzie z galerii, niestety. I pałki. Po tym incydencie ''wzieli" się za takich. Na szczęście. Jak kolega niżej powiedział - dresiki ale chodząna wszelkie mecze i byle "zadymę" robić. Na siatce szczęśliwie ich wyeliminowano.
A teraz komentarz do meczu. ;)
Ale meczyk obejrzałem ,w porządku. Obie strony ładnie grały. Pojedynek zawziety. Zwłaszcza w pierwszym secie kilka dlugo rozgrywanych pileczek, milo popatrzeć.Krzysztof Stelmach jednak dobrze że wrócił do kraju.Daje dobry przykład młodym . :)
I.. chwała zwycięzcom - cześć "poległym". Gdyby wynik był w drugą stronę też bym to rzekł.
Teraz szykuję się do środowego oglądania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie ostatniej kolejki.

AZS Wkręt-met Częstochowa - Skra Bełchatów 1:3 (23:25, 25:21, 17:25, 16:25)
Jastrzębski Węgiel - Gwardia Wrocław 3:0 (25:18, 25:17, 25:20)
AZS Politechnika Warszwa - Resovia Rzeszów 3:2 (25:23, 25:27, 19:25, 25:20, 15:12)
PZU AZS Olsztyn - Joker Piła 3:0 (25:22, 25:18, 25:18)
Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle - PKE Polska Energia Sosnowiec 3:1 (25:20, 25:19, 24:26, 25:19)

Niestety nie moge być zadowolony (po raz trzeci), bo Płomień nadal nie zdobył nawet punktu. I wychodzi czarno na białym, że utrzymanie się w PLS z 20-letnim zespołem to naprawdę będzie duże osiągniecie.
A na górze tabeli. Skra to główny pretendent do mistrzostwa. Ogrywają wszytskich jak chcą (niedawno wygrali z mistrzem Rosji Lokomotiwem Biełgorod w LM). Wiec chyba jednak nie będzie takich emocji w walce o mistrzostwo, jak się na początku spodziewano. A z drugiej strony, nie ma co prorokować. To dopiero początek sezonu, moze się jeszcze dużo zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 10:15, Golem napisał:

A z drugiej strony, nie ma co prorokować. To dopiero początek sezonu, moze się jeszcze dużo zmienić.

Oj duż, pewnie że tak. Skra ma teraz naprawdę formę w "rozkwicie" a niektóre zespoły jeszcze nie. Pewnie pod koniec rozgrywek nastąpi jej spadek (Skry kondycji). Dlatego teraz niech zbiera punkty by potem móc "bezpiecznie" je tracić. A niektóre zespoły jeszcze nie mają tej "zwyżki" więc z pewnością potem ją osiągną.
taka jest kolej rzeczy w siatce. Cały sezon - trudno o dobrą.I liczę na "w miarę" wyrównaną walkę o czołowe pozycje. ( W miarę - oznacza że naprawdę widowiskowo, dla nas kibiców). Jeszcze się pozmienia niewątpliwie i będzie parę sensacyjnych wyników. W końcu te "trybiki" zaskoczą i w pozostałych ekipach. Teraz z niecierpliwością czekam na środowy mecz z Lewskim Sofia. A w niedzielę z Jastrzębskim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 10:34, Pablo_bel napisał:

Teraz z niecierpliwością czekam na środowy mecz z Lewskim Sofia. A w niedzielę z Jastrzębskim. :)


No to będą 2 wielkie testy.
O prym w Lidze Mistrzów i Polskiej Lidze Siatkówki.

BTW. Wy to macie fajnie, takie zespoły do niewielkiego miasta (no wiem może przesadziłem, ale duże miasto to to nie jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 10:39, Golem napisał:

BTW. Wy to macie fajnie, takie zespoły do niewielkiego miasta
(no wiem może przesadziłem, ale duże miasto to to nie jest).

Zwykłe :P Między 75 tys. a 80. tys. Dane są różne bo "emigracja" z okolic i do okolic - jak i zagranicę .Wiadomo jak jest sytuacja ekonomiczna.Każde miasto to chyba ma teraz. Część przyjeżdża inni wyjeżdżają. A dobrze mamy dzięki sponsorowi, elektrowni która naprawdę "sensownie" działa i nie liczy na "szybki obrót gotówką" czyli handel żywym towarem, to jest zawodnikami. Stawiają cele i nie działają pochopnie wcale. Przykład trener Mazur który już jest ładnych latek sporo. Widząże ma zdolności i dająmu rękę w prowadzeniu druzyny. Ale przy tej "liczebności" miasta hala zawsze pełna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 10:46, Pablo_bel napisał:

Ale przy tej "liczebności" miasta hala zawsze pełna. ;)


Bo zespół gra porządnie to i ludzie się znajdą.
Zresztą ta wasza elektrownia, to wam chyba pół miasta sponsoruje. Bo wkońcu GKS Bełchatów też jest w Ekstraklasie piłki nożnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować