Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

No wczoraj Jastrzebie z Olsztynem pokazało klasę. Obawiam się że tylko oni maja szanse powalczyc ze Skrą, ale bełachatowianie wydają się byc poza czyimkolwiek zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 10:16, dyrdup napisał:

No wczoraj Jastrzebie z Olsztynem pokazało klasę. Obawiam się że tylko oni maja szanse powalczyc
ze Skrą, ale bełachatowianie wydają się byc poza czyimkolwiek zasięgiem.

Mam nadzieję, że w tym roku Jastrzębski sobie poradzi z Bełchatowem. Będę im kibicował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:21, jaceloth napisał:

ktoś wie kiedy pierwszy mecz finałowy?

11 maja jest pierwszy a dzień później 2 mecz finałowy. Pierwsze mecze odbędą się w Bełchatowie. Ja będę kibicował Jastrzębskiemu i jeżeli bedą w takiej formie jak teraz to Bełchatów może mieć problem ze zdobyciem złotego medalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Jastrzębie wygrało zdecydowanie, ale dzień wcześniej przegrali równie mocno. Żeby wygrac z Bełchatowem, musze grac równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wczoraj widziałem to Szymański nie ma problemów ze skończeniem swoich akcji, Kadziewicz i Pliński gra ok, na środku. Przyjęcie też w miarę. Siezieniewski (chyba dobrze napisałem to nazwisko, jeśli jest błąd to przepraszam) też gra swoje. Wydaje mi się, że dadzą radę w meczach Bełchatowem. Chociaż łatwo na pewno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowie wam SKRA wygra 3:0 . Jastrzębie gra bardzo nierowno a skra to bardzo zgrany klub
Ps. Nie wiecie po ile bilety w bełchatowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też sądze że wygra SKRA, ale Jastrzebie ma na pewno przewagę w jednym punkcie - rozegraniu. Z tego co ostatnio widziałem Ivanow jest genialny,a Dobrowolski w porównaniu do niego jest mniej doświadczony noi troszkę gorszy w trudnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:02, bezimienny15 napisał:

Mowie wam SKRA wygra 3:0 . Jastrzębie gra bardzo nierowno a skra to bardzo zgrany klub
Ps. Nie wiecie po ile bilety w bełchatowie ;)

Bilety nie wiem dokładnie po ile, ale na pewno w granicach 30-40 zł się zmieścisz spokojnie.. jak sie załapiesz na ulge to więcej spadnie cena xD

co do rozegrania.. uważam, że Dobrowolski jest lepszy niż Stelmach np. czy Ivanow jest lepszy, nie wiem, ale uważam, że i tak Skra wygra. Chociaż żywię duży szacunek do Jastrzębia i uważam ich za naprawdę świetny zespół, wierzę w Skrę. Choć nie twierdzę, że będzie to jednostronny pojedynek

BTW: cieszę się, że ten temat "żyje" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 22:23, Madia napisał:


BTW: cieszę się, że ten temat "żyje" :D
Żyje, żyje i uważam, że u nas w Polsce powinien żyć jak najdłużej. Mamy naprawdę super siatkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Chociaż żywię duży szacunek do Jastrzębia i uważam

Dnia 29.04.2007 o 22:23, Madia napisał:

ich za naprawdę świetny zespół, wierzę w Skrę. Choć nie twierdzę, że będzie to jednostronny
pojedynek


Ja też bardzo lubie jastrzębie. No ale jak sie mieszka w Bełchatowie to można nie być ich kibicem. Mam nadzieje ze finały będą bardzo emocjonujące , najlepiej pięciosetowe, ale oczywiście wszystkie trzy wygrane przez skre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:00, bezimienny15 napisał:

Ja też bardzo lubie jastrzębie. No ale jak sie mieszka w Bełchatowie to można nie być ich kibicem.

Widzisz ja jestem z Kraka i ten wybór mam, ale bardziej lubię Skrę. Do Jastrzębia mam duży szacunek, podobnie jak do Olsztyna, ale tylko szacunek.

Dnia 30.04.2007 o 11:00, bezimienny15 napisał:

Mam nadzieje ze finały będą bardzo emocjonujące , najlepiej pięciosetowe, ale oczywiście wszystkie
trzy wygrane przez skre.

Taaa... dla mnie to jest więcej niż pewne, że finały będą emocjonujące... i to strasznie. Jakby Olsztyn grał w finale to pewnie byłoby podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:20, Madia napisał:

Taaa... dla mnie to jest więcej niż pewne, że finały będą emocjonujące... i to strasznie. Jakby
Olsztyn grał w finale to pewnie byłoby podobnie.

Ja olsztyna po prostu nie cierpie z powodu trenera. Jak mazur mogł tak po prostu opuścić skre i przejść do olsztyna . Ale na szczęście teraz jest mu pewnie łyso - Skra rządzi a Olsztyn traci forme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:27, bezimienny15 napisał:

> Taaa... dla mnie to jest więcej niż pewne, że finały będą emocjonujące... i to strasznie.
Jakby
> Olsztyn grał w finale to pewnie byłoby podobnie.
Ja olsztyna po prostu nie cierpie z powodu trenera. Jak mazur mogł tak po prostu opuścić skre
i przejść do olsztyna . Ale na szczęście teraz jest mu pewnie łyso - Skra rządzi a Olsztyn
traci forme.

Poczekajmy co będzie w Olsztynie. To, że Skra gra teraz tak fantastycznie to też w pewnym stopniu zasługa Mazura. Więc można przypuszczać, że prędzej czy później również Olsztyn będzie grał tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:34, pretorianie napisał:

Poczekajmy co będzie w Olsztynie. To, że Skra gra teraz tak fantastycznie to też w pewnym stopniu
zasługa Mazura. Więc można przypuszczać, że prędzej czy później również Olsztyn będzie grał
tak dobrze.

Castelani jest lepszym trenerem od mazura . Mazur może i dużo dla skry zrobił ale to dzięki spółce BOT i JEJ pieniądzą SKRA doszła na szczyt. A w olsztynie myśle że mazur sie postara ale mistrza polski z nich nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:27, bezimienny15 napisał:

Ja olsztyna po prostu nie cierpie z powodu trenera. Jak mazur mogł tak po prostu opuścić skre
i przejść do olsztyna . Ale na szczęście teraz jest mu pewnie łyso - Skra rządzi a Olsztyn
traci forme.

Szanuje Olsztyn, szanuje Mazura. jego sprawa, że odszedł. Taki szkoleniowiec jak on będzie umiał poprowadzić każdą drużyne, ale wątpie czy Olsztyn będzie na takim szczycie jak jest Skra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować