Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Madia a Ty jak jesteś z kraka, to powiedz czy jest tam jakiś AZS który w przyszłości ma szanse zabłysnąć w siatkówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:20, dyrdup napisał:

Madia a Ty jak jesteś z kraka, to powiedz czy jest tam jakiś AZS który w przyszłości ma szanse
zabłysnąć w siatkówkę?

Azs-agh lub azs-pk.szanse,ale tylko na drugą ligę bo za małe pieniądze idą na to.I tak plus,że żeńska siatkówka na Wiśle powoli wychodzi z kryzysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jaja skra-jatrzębski węgiel 0-3. nieźle się zapowiada.brawo dla polsatu sport, który wolał pokazywać tenistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem mecz na TV 4. Nieźle grali, ale SKRA była jakby przestraszona, albo stremowana, sam nie wiem, ale to już jest gra o najwyższą stawkę. Zawodnikiem meczu Dawid Murek, chociaż moim zdaniem Wlazły też świetnie zagrał (chyba jako jedyny ze SKRY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę Skra dostała dzisiaj 3:0. :) Bardzo mnie to cieszy. Za Jastrzębiem również nie przepadam, jednak wolę żeby to oni zdobyli mistrzostwo i pozostaje mi trzymać za nich kciuki i rzecz jasna trzymać kciuki za to żeby Częstochowa zdobyła trzecie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, jak rozmawialiśmy przed pierwszym meczem nikt nie dawał szans Jastrzębskiemu a teraz w pierwszym meczu zwycięstwo na terenie rywala i do tego 3:0. Bravo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:45, pretorianie napisał:

No i proszę, jak rozmawialiśmy przed pierwszym meczem nikt nie dawał szans Jastrzębskiemu a
teraz w pierwszym meczu zwycięstwo na terenie rywala i do tego 3:0. Bravo!!!

Wy sie cieszycie a ja co mam powiedzieć, mój ulubiony klub dostał baty. Ale pierwsze 2 sety były bardzo wyruwnane. Mam nadzieje że dzisiej to SKRA bedzie górą. Ale spotkanie było na dość wysokim poziomie, mnie sie podobało, warto było wydać te 30zł. SKRA powinna wziąć przykład z jastrzębia i pomalować sobie włosy, ale na czerwono. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj już SKRA pokazała co umie! 3:1 dla Bełchatowa, bardzo ładny mecz. Nie wie ktoś jak tam rywalizacja o trzecie miejsce? Wczoraj Olsztyn pokonał u Częstochowę, a jak było dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale nienawidzę siatkówki. Próbowałem się do niej przekonać w wakacje ale po jakiś 5 dniach znowu mi zbrzydła. W telewizji ostatni mecz jaki oglądałem to chyba finał Mistrzostw Świata. Proszę powiedzcie mi co w tym sporcie jest ciekawego, bo jak do tej pory nie mogę sie przekonać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj sorry za poprzedniego posta, źle mi się nacisnęło.

Ten sport jest bardziej emocjonujący niż wszystkie inne. Cały czas coś się dzieje a nie jak w piłce nożnej, gdzie zawodnicy grają 90 minut i czasem nawet jedna bramka nie padnie. Po za tym ten sport jest trudny. Np. w szkole znajdzie sie mnóstwo osób co umieja grac w noge czy kosza, a w siatke to tylko nieliczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to sie nazywa finał. Wyrównana walka, dużo emocji,stan rywalizacji 1:1. Jedno mnie martwi, mianowicie SKRA ma problemy ze skończeniem akcji(chodzi mi o atak). Ale pomijając to, wczoraj grali bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 12:02, pretorianie napisał:

Ja jeszcze raz powiem, mam nadzieje, że wygra Jastrzębski. Są dobrzy. Ale wygra lepsza drużyna, obydwie są
bardzo silne.


Są silne, tak jak cała polska liga. Warto zauważyć, że BOT Skra Bełchatów zyskała kilku rywali, z którymi mecze nie należą do najłatwiejszych... Jastrzębski Węgiel zrobił się naprawdę mocny w tym sezonie i może się pokusić o wygraną, chociaż osobiście w to wątpię... Skra, aby wygrać musi być zmotywowana - pierwszy mecz pokazał, że brak koncentracji, przy grze z takim rywalem, może być zgubny. Po porażce 3:0 Bełchatowianie wzięli się do roboty i zagrali na tyle, na ile było ich stać - zwycięstwo 3:1. Bądź, co bądź chciałbym, aby rozegranych zostało jak najwięcej meczy, czyli żeby w następnym spotkaniu wygrało Jastrzębie, a potem znów Skra. Ostatni mecz, o zwycięstwo, to byłoby widowisko! Najbardziej w Bełchatowie brakuje mi Michała Winiarskiego... To bardzo dobry zawodnik i szkoda, że odszedł...

PS: Te fryzury zawodników Jastrzębskiego Węgla, są po prostu wybitne... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fryzury to zupełnie inny temat na który nie chcę się wypowiadać. Natomiast Winiarskiego rzeczywiście szkoda bo to super zawodnik.

Dnia 06.05.2007 o 12:29, igorinho napisał:


PS: Te fryzury zawodników Jastrzębskiego Węgla, są po prostu wybitne... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą teraz ciągać Lozano, że nie było go na meczu finałowym. Kurcze chociaż z drugiej strony to taki nie pisany obowiązek szkoleniowca drużyny narodowej powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SKRA znowu pokazała klase. Jastrzebie po prostu wymieka, ale trzeba przyznac ze mecz bardzo wyruwnany. Jezeli jest ktos kto nie jest zorientowany to Skra wygrała 3:1 i w rywalizacji do 3 zwyciestw prowadzi 2:1. JUTRO TYTUŁ BEDZIE NALEZAŁ DO SKRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kicha, dzisiaj znowu przegrana Jastrzębia. Zaczynam wątpić w możliwość zdobycia przez nich mistrzostwa, ale oczywiście będę im kibicował do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować