Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2007 o 20:42, pretorianie napisał:

No i kicha, dzisiaj znowu przegrana Jastrzębia. Zaczynam wątpić w możliwość zdobycia przez
nich mistrzostwa, ale oczywiście będę im kibicował do końca.

Nie ma szans, za godzine ostatni mecz - SKRA wygra 3:0 i zdobedzie tytuł ;)
Jastrzebie moze i gra dobrze , ale zeby pokonac skre trzeba grac bardzo dobrze.
A jezeli wygra jastrzebie, to kiedy odbedzie sie 5 mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:17, bezimienny15 napisał:

> No i kicha, dzisiaj znowu przegrana Jastrzębia. Zaczynam wątpić w możliwość zdobycia przez

> nich mistrzostwa, ale oczywiście będę im kibicował do końca.
Nie ma szans, za godzine ostatni mecz - SKRA wygra 3:0 i zdobedzie tytuł ;)
Jastrzebie moze i gra dobrze , ale zeby pokonac skre trzeba grac bardzo dobrze.
A jezeli wygra jastrzebie, to kiedy odbedzie sie 5 mecz.

Mam nadzieję, że Jastrzębie wygra i będzie 5 mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:17, bezimienny15 napisał:

> No i kicha, dzisiaj znowu przegrana Jastrzębia. Zaczynam wątpić w możliwość zdobycia przez

> nich mistrzostwa, ale oczywiście będę im kibicował do końca.
Nie ma szans, za godzine ostatni mecz - SKRA wygra 3:0 i zdobedzie tytuł ;)

Dobrze przepowiedziałeś było 3:0 tylko że dla Jastrzębia. Super mam nadzieję, że w piątym meczu Jastrzębie też sobie poradzi chociaż to będzie bardzo trudne, Chyba grają teraz w Bełchatowie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 16:42, pretorianie napisał:

> > No i kicha, dzisiaj znowu przegrana Jastrzębia. Zaczynam wątpić w możliwość zdobycia
przez
>
> > nich mistrzostwa, ale oczywiście będę im kibicował do końca.
> Nie ma szans, za godzine ostatni mecz - SKRA wygra 3:0 i zdobedzie tytuł ;)
Dobrze przepowiedziałeś było 3:0 tylko że dla Jastrzębia. Super mam nadzieję, że w piątym meczu
Jastrzębie też sobie poradzi chociaż to będzie bardzo trudne, Chyba grają teraz w Bełchatowie
prawda?

Zgadza sie w bełchatowie , a to duzy plus dla SKRY, (ciekawe kiedy bedą sprzedawac bilety,) Niestety po przegranej 3:0 bedzie ciezko wygrac. Ale zespół z takim doświadczeniem powinien dac rada , ja w nich wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 16:59, pretorianie napisał:

Ja mam nadzieję, że Jastrzębie da radę w Bełchatowie. Przecież jeden mecz już tam wygrali więc
wszystko otwarte.

SKRA po karzdej przegranej ma podwójna motywacje, wątpie żeby przegrali 2 razy z rzędu, ;) Jastrzębie pokazało klase, albo nie, to raczej skra grała slabo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam Skrę. To ciekawe, że niby takie miasteczko, a ma tyle dobrych drużyn, bo jest jeszcze BOT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 17:32, reykan napisał:

Ja uwielbiam Skrę. To ciekawe, że niby takie miasteczko, a ma tyle dobrych drużyn, bo jest
jeszcze BOT?

MIASTECZKO - obraziles mnie, mi tu jest dobrze, nie BOT(skra tez jest bot - to nazwa sponsora - kopalnia) tylko GKS
ale za to ze skre lubisz wybaczam ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 17:52, bezimienny15 napisał:

> Ja uwielbiam Skrę. To ciekawe, że niby takie miasteczko, a ma tyle dobrych drużyn, bo
jest
> jeszcze BOT?
MIASTECZKO - obraziles mnie, mi tu jest dobrze, nie BOT(skra tez jest bot - to nazwa sponsora
- kopalnia) tylko GKS
ale za to ze skre lubisz wybaczam ci ;)


Sorki po prostu chodziło mi o to, że nie trzeba wielkich metropolii(Warszawa,Kraków) by mógł się rozwinąć sport. Sam byłem kilka razy w Bełchatowie i uważam, że to piękne MIASTO (też sorki bo trochę się pospieszyłem z tym miasteczkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 17:32, reykan napisał:

Ja uwielbiam Skrę. To ciekawe, że niby takie miasteczko, a ma tyle dobrych drużyn, bo jest
jeszcze BOT?

No a dobre drużyny to sprawka sponsora, jedna z największych i najbogatszych spółek w polsce a nawet w europie ma duzo kasy a co za tym idzie dużo wydaje na reklamy - BOT GKS i BOT SKTA BEŁCHATÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraków wcale nie jest wielka metropolią jesli chodzi o sporty zespołowe. Jedynie maja 2 duże kluby piłkarskie. W siatkówce niestety wcale ich nie widac, w koszu tylko kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:48, dyrdup napisał:

Kraków wcale nie jest wielka metropolią jesli chodzi o sporty zespołowe. Jedynie maja 2 duże
kluby piłkarskie. W siatkówce niestety wcale ich nie widac, w koszu tylko kobiety.

No mamy siatkarki ale to w drugiej (?) lidze... jeśli chodzi o Kraków... a Warszawa? Halo Warszawiacy! Opowiadać o waszych siatkarzach xD

PS Skra i tak będzie mistrzem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w małopolsce, czyli blisko Krakowa, ale wiem że Warszawa ma przecież pierwszoligowy zespół, w koncu JSW Construction Politechnika Warszawa miał całkiem niezły sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wielki mecz, mam nadzieje ze skra wygra. fajnie by było gdyby mecz był 5 setowy, ale jak SKRA wygra 3:0 tez bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że zwycięstwo będzie udziałem Jastrzębskiego Węgiel. Ale bez względu na wynik uważam, że finał ligi polskiej jest naprawdę na światowym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Co za radość! PO raz 3 z rzędu BOT Skra Bełchatów zostaje mistrzem Polski! Cóż to były za emocje... Piękny mecz, naprawdę świetne widowisko! Szkoda, że było 3:0, Jastrzębie powinno powalczyć... Nie zgadzam się też z wyborem Mariusza Wlazłego na bohatera meczu, wg mnie nagrodę tę powinien dostać Ben Lewis, który swoimi atakami i serwisami zdobywał wspaniałe punkty. Wprawdzie Mariusz grał dobrze, ale bardziej należało się kanadyjczykowi. Szkoda, że więcej nie zobaczymy go w Skrze, teraz będzie się przygotowywał do gry w kadrze kanadyjskiej. Najbardziej z Jastrzębia podobał mi się Szymański, który pięknie atakował po prostej. Mam nadzieję, że następny finał Polskiej Ligi Siatkówki będzie jeszcze bardziej emocjonujący.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Jastrzębie przegralo! Moim zdaniem decydujący był 2 set, w którym Jastrzębie powinno wygrać prowadzili już 19:15. Ale przez swoją grę dalli się ograć i przegrali 2 seta. W 3 bardzo źle zaczęli i już było wiadomo kto wygra mecz i mistrzostwo Polski.
Gratuluje mistrzostwa BOTowi! Jastrzębiu wicemistrzostwa Polski. A tak w ogóle świetnej gry dwóch bardzo dobrych klubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 19:31, przemaspol napisał:

Jest! Co za radość! PO raz 3 z rzędu BOT Skra Bełchatów zostaje mistrzem Polski! Cóż to były
za emocje...


JUPI!!
Cóż... widać było, że Jastrzębie stawiało opór, trzymali się dzielnie i chwała im za to.. głupio by było gdyby w finale było 3x3:0.. jeszcze popracuję i kto wie.. może powalczą w przyszłym sezonie? Liczę na jeszcze bardziej emocjonujące finały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był finał - takich emocji nie było dawna, szkoda mi troche jastrzębia , mialem nadzieje, ze chociaż 1 seta wygrają, no ale wazne ze SKRA wygrala, :D to prawda ze SKRA szykuje zmiany w zespole, dan Louis ma odejść a za niego jakiś francuz, jeśli tak to szkoda, bo wczoraj grał świetnie - tak jak cały sezon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować