Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

A jeśli chodzi o kibicowanie, to ja wiem po co są kibice na hali, Ale trzeba odróżnić czysty doping od chamstwa, A właśnie chamstwem wykazali się dzisiaj bułgarscy kibice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jeśli chodzi o Świderskiego, to po głębszym zastanowieniu muszę Ci chyba przyznać rację. :) W sumie faktycznie każdy zawodnik powinien być zawsze gotowy na wejście do gry. :) W takim razie szkoda, że Świderski nie podołał zadaniu.
Ale jeśli chodzi o kibiców, to takie zachowanie jest, według mnie, normalne. Gdyby odbywał się jakiś mecz w Polsce, a nasi zawodnicy by przegrywali, to kibice też by gwizdali. Ja też oczywiście nie czułem się dobrze, gdy słyszałem te gwizdy, ale to trzeba zrozumieć. Każdy kibic chce jak najlepiej dla swojej drużyny. Poza tym Bułgaria dotychczas nie przegrała w LŚ, więc fani byli pewnie przyzwyczajeni do zwycięstw. Dlatego porażka była dla nich pewnie sporym rozczarowaniem. :D Choć muszę przyznać, że gdy polscy kibice zaczęli krzyczeć "Ostatni!" i zostali zagłuszeni przez gwizdy, zrobiło mi się trochę niemiło. :/ Ale trzeba do takich zachowań się przyzwyczaić i je akceptować. Albo zignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do swojego zdania i ja to szanuję, Ale zapamiętaj mnie i tą rozmowę i spotkajmy się tutaj za tydzień jak będą mecze w Polsce. Porozmawiamy na temat zachowania polskich kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:32, pretorianie napisał:

Każdy ma prawo do swojego zdania i ja to szanuję

Ja również Twoje zdanie szanuję. :)

Dnia 23.06.2007 o 19:32, pretorianie napisał:

Porozmawiamy na temat zachowania polskich kibiców.

Ok, zapamiętam. :) I już teraz z niecierpliwością czekam na mecze w Polsce. :P Ale przydałoby się jeszcze, żeby Polacy przegrali na przykład dwa pierwsze sety. Albo żeby była taka sytuacja jak dzisiaj, tylko na odwrót - Polska wygra pierwszego seta, a Bułgaria następne trzy. Albo następne dwa bo w końcu lepiej, żeby Polacy nie przegrali. :D Ciekawe jak się wtedy zachowają kibice. :) Zresztą nawet jak nasi prowadzą zdarza im się czasem zagwizdać. :) No ale pogada po meczu w Polsce - wtedy będziemy "na świeżo" jeśli chodzi o zachowanie kibiców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja meczu nie oglądałam, wiem tylko że 3-1. O tym co robili bułgarscy Kibice nie wiem. Ale co do meczy w Polsce. Wybieram się na ten drugi mecz z Bułgarami. Jeśli ktoś myśli, że polscy kibice coś będą złego robić pod adresem Bułagrów to jak wrócę to ewentualnie wszystko potwierdzę bądź zdementuję :) bo widze żę tu zażarte dyskusje trwają na temat kibiców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 22:16, pretorianie napisał:

Będę czekał na Twoją relację z meczu.

Ok. (swoją drogą już się nie mogę doczekać tego wyjazdu :D)
Jutrzejszy mecz obejrzę i zobaczę, czy ci kibice z Bułgarii to tacy źli naprawdę są :)

A tak na poważnie... czytałam że w rundzie finałowej będzie podział na dwie grupy. Gospodarz trafi na drużynę z dziką kartą i zwyciężcę grupy B (tam gdzie USA, Francja i Włochy mają szanse). Co myślicie o naszych szansach? Nie ma ani Brazylii ani Bułgarii... przynajmniej na początku XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 22:19, Madia napisał:


A tak na poważnie... czytałam że w rundzie finałowej będzie podział na dwie grupy. Gospodarz
trafi na drużynę z dziką kartą i zwyciężcę grupy B (tam gdzie USA, Francja i Włochy mają szanse).
Co myślicie o naszych szansach? Nie ma ani Brazylii ani Bułgarii... przynajmniej na początku
XD

Myślę, że Polska prezentuje taki poziom, że nie ważne jaki zespół (poza Brazylią) jest w grupie. Jest wyrównana grupa drużyn, które walczą ze sobą jak równy z równym i zawsze ciężko przewidzieć wynik. Do tej grupy moim zdaniem należą teraz Polacy. Później jest tylko jeszcze jedna grupa i tworzy ją jeden zespół - Brazylia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 22:26, pretorianie napisał:

/ciach/

Ja z kolei myślę, że jest tak.
1. Brazylia
2. Nic
3. Polska i Bułgaria - największy ostatnio postęp no i ten występ na MŚ... :)
4. Takie drużyny, które kiedyś rządziły w Europie ale utraciły wiele ze swojego blasku czyli:
Włochy, Rosja czy Serbia. I myślę, że te drużyny między sobą mogą walczyć i nigdy nie wiadomo kto wygra.
Oczywiście nie ma co zakładać, że Polska jest lepsza od kogos tam. Obecnie prezentujemy jeden z lepszych poziomów świata i oby tak zostało niemniej jednak nie lekceważę np. Włochów pomimo iż od dobrego roku nie zagrali świetnych kilku spotkań i nie jest to ta drużyna co kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włochów pomimo

Dnia 23.06.2007 o 22:32, Madia napisał:

iż od dobrego roku nie zagrali świetnych kilku spotkań i nie jest to ta drużyna co kiedyś...

No niestety nie grają już tego co kiedyś, chociaż wczoraj wygrali z Francuzami w Paryżu 3:2. Ale Włosi są teraz w takim momencie w jakim my też kiedyś będziemy. Odejście siatkarzy, którzy dostąpili najwyższych zaszczytów i przejęcie władzy przez uzdolnioną młodzież. A to zawsze wymaga trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 22:34, pretorianie napisał:

Ale Włosi są teraz w takim momencie w jakim my też kiedyś będziemy. Odejście siatkarzy, którzy
dostąpili najwyższych zaszczytów i przejęcie władzy przez uzdolnioną młodzież. A to zawsze
wymaga trochę czasu.

Tak, też sie tego obawiam z drugiej strony wierzę, że z tym problemem sobie poradzimy, gdyż Raul Lozano już wprowadza młodych... przecież taki Bartosz Kurek jest od niedawna dopiero.. ale wprowadzenie jednego czy dwóch talentów to nie to samo co wymienić cały skład... liczę na jak najmniejsze skutki uboczne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 22:39, Madia napisał:

Tak, też sie tego obawiam z drugiej strony wierzę, że z tym problemem sobie poradzimy, gdyż
Raul Lozano już wprowadza młodych... przecież taki Bartosz Kurek jest od niedawna dopiero..
ale wprowadzenie jednego czy dwóch talentów to nie to samo co wymienić cały skład... liczę
na jak najmniejsze skutki uboczne ;/

A to to już trener wykazuje się swoją mądrością i dalekowzrocznością. A do Kurka można dodać jeszcze Możdżonka. No Wlazły to ma dopiero jakieś 24-26 a i Winiarski jest gdzieś w tym przedziale, więc za bardzo to nie możemy narzekać. Zresztą u nas od paru lat bardzo ładnie pracuje się z młodymi siatkarzami, a sukces na ubiegłorocznych mistrzostwach świata tylko utwierdził trenerów, że dobrze postępują, I myślę tutaj też o tych trenerach w klubach bo to oni przecież na codzień pracują z tymi siatkarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie wypowiadałem się na temat gry Polaków. Graliśmy z outsiderami naszej grupy ( Argentyna i Chiny). Gra tak naprawdę, zaczęła się od dzisiejszego dnia - Polska wygrała i oby tak dalej :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 22:44, pretorianie napisał:

A to to już trener wykazuje się swoją mądrością i dalekowzrocznością. A do Kurka można dodać
jeszcze Możdżonka. No Wlazły to ma dopiero jakieś 24-26 a i Winiarski jest gdzieś w tym przedziale,
więc za bardzo to nie możemy narzekać.

Właśnie. I to jest świetne. W sumie to ci starsi bardzo pomagają młodym i widać, że bez względu kto zagra to drużyna jest zgrana i może spokojnie grać swoje. Nie mamy żelaznej 6. Mamy żelazną 18. Mieszankę młodości i rutyny :)

Dnia 23.06.2007 o 22:44, pretorianie napisał:

I myślę tutaj też o tych trenerach w klubach bo to oni przecież na codzień
pracują z tymi siatkarzami.

Oczywiście co do tego nie ma wątpliwości, dobrze, że w polskiej lidze coraz częściej stawia się na młodych bo to procentuje w kadrze. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować