Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Muszę przyznac, że ten mecz był naprawdę nerwowy. Po pierwszysch dwóch setach myślałem, że spokojnie wygramy 3:0. A tu taka niespodzianka. :) Najbardziej wkurzały mnie kontrowersyjne decyzje sędziów i to, że realizator nie pokazywał wtedy powtórek. No ale dobrze, że udało się wygrać. Chociaż nasze szanse na awans do finału nie są zbyt duże - Serbia ma jedno zwycięstwo od nas i dzisiaj wygrali z USA 3:1. Poza tym musimy odrabiać stratę w "małych punkcikach", a w dzisiejszym meczu straciliśmy jeden "punkcik" więcej niż ich zdobyliśmy. :/ Ale ja i tak w Polaków wierzę i mam nadzieję, że uda się nam jakoś dostać do finału Ligi Światowej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzmy, że USA się weźmie i w drugim meczu sprawi niespodziankę w meczu ze Serbią. :) Można również liczyć na Japończyków tylko, że oni będą grali na wyjeździe i o sprawienie sensacji będzie im bardzo trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto z Was wybiera się do spodka do Katowic 12 lub 13 na mecz z USA ??
Mi udało się załatwić wejściówk za 30PLN sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 10:42, Jarys napisał:

A kto z Was wybiera się do spodka do Katowic 12 lub 13 na mecz z USA ??
Mi udało się załatwić wejściówk za 30PLN sztuka.

ja raczej sie nie wybiore...a tak bym chcial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 10:39, Kukowsky napisał:

Wierzmy, że USA się weźmie i w drugim meczu sprawi niespodziankę w meczu ze Serbią. :) Można
również liczyć na Japończyków tylko, że oni będą grali na wyjeździe i o sprawienie sensacji
będzie im bardzo trudno...

No będzie bardzo trudno. Na pewno nie możemy przgrać żadnego meczu, bo wtedy od razu stracimy szanse na finał. Mam nadzieję, że jutro uda się z Japonią wtgrać w lepszym stylu (liczę na 3:0). :) Teraz wszystko zależy od Serbii, a my musimy tylko wygrywać. :)
Ale jeśli dobrze pamiętam, to za drugie miejsce w grupie dostaje się chyba 950 tysię dolarów. A za pierwsze miejsce w grupie milion. :P Więc nawet jeśli nie uda nam się przejść do finału, to nasi trochę kasy dostaną. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 10:42, Jarys napisał:

A kto z Was wybiera się do spodka do Katowic 12 lub 13 na mecz z USA ??


ja bylem tam w 2001 kiedy to odbywal sie final ligi swiatowej, nigdy tego nie zapomne;)
kiedys jeszcze na pewno pojade ale nie wiem kiedy

ps. slyszalem ze w jastrzebiu buduja nowa hale, jest to prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslałem, że zawału dostanę w tej końcówce dzisiaj. Polacy grali strasznie w trzecim i czwartym secie. Zupełnie jak inna drużyna niż ta w pioerwszych dwóch. Dali sie zaskoczyć kombinacyjną gra Japonii.
Ale chociaż dwa punkty a nie jeden zarobiliśmy i wciaż szansę na wyjście są. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 10:48, gmichal napisał:

ja bylem tam w 2001 kiedy to odbywal sie final ligi swiatowej, nigdy tego nie zapomne;)
kiedys jeszcze na pewno pojade ale nie wiem kiedy


No na meczach polskiej reprezentacji jest bardzo głośno i świetna atmosfera. Tylko brazylijscy kibice też tak zachowują się na meczach siatkówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem decyzji Lozano o pozozostawieniu Szymańskiego na boisku na ostatniego seta. Dużo pewniejszym zawodnikiem w ataku i zagrywce był przecież Wlazły. Myślę, że ta decyzja nie była zbyt trafna. Dobrze, że jednak do przodu:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już na szczęście nie oglądaliśmy takiego horroru jak wczoraj i Polacy gładko wygrali 3:0. USA sprawiło dzisiaj niespodziankę pokonując Serbię i Czarnogórę, czyli Serbowie zaliczyli potknięcie, a to oznacza, że możemy teraz spokojnie walczyć o pierwsze miejsce. Teraz dwa razy zagramy u siebie i nie możemy sobie teraz pozwolić na rzadką wpadkę zwłaszcza, że USA ma wystarczająco dużo punktów by to tej walki również się włączyć... Serbowie również grają u siebie i ciężko będzie o kolejną niespodziankę. Teraz każdy przegrany set będzie się liczył, a nawet może dojść do liczenia małych punktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 07:47, Kukowsky napisał:

Dzisiaj już na szczęście nie oglądaliśmy takiego horroru jak wczoraj i Polacy gładko wygrali
3:0.

3:0 było, ale nie obyło sie bez tego czego nie lubię najbardziej, czyli grania na przewagi (35:33 to lekka przesada jak na mecz z Japonią;)

Dnia 06.08.2006 o 07:47, Kukowsky napisał:

USA sprawiło dzisiaj niespodziankę pokonując Serbię i Czarnogórę, czyli Serbowie zaliczyli
potknięcie, a to oznacza, że możemy teraz spokojnie walczyć o pierwsze miejsce.

No nie wiem czy tak spokojnie ;>. Jeśli Serbia nie przegra jeszcze jednego meczu (u siebie!) to o zwycięstwie możemy raczej pomarzyć. Musielibyśmy wygrywać po 3:0. No ale wiara czyni cuda ;)

Dnia 06.08.2006 o 07:47, Kukowsky napisał:

Teraz dwa razy zagramy u siebie i nie możemy sobie teraz pozwolić na rzadką wpadkę zwłaszcza, że USA ma wystarczająco dużo punktów by to tej walki również się włączyć... Serbowie również grają u siebie i ciężko będzie o kolejną niespodziankę. Teraz każdy przegrany set będzie się liczył, a nawet może dojść do liczenia małych punktów...

Jeśli dojdzie do liczenia małych punktów to na dzień dzisiejszy nie zapowiada się to zbyt optymistycznie.

Ok, kończę już siać tę propaganę i trzymam kciuki za reprezentację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 08:15, skyler napisał:

Ok, kończę już siać tę propaganę i trzymam kciuki za reprezentację :)

No i to jest prawidłowe podejście. :) Aktualnie jesteśmy nawet za USA, ale no cóż trzeba walczyć. Walczymy teraz przed wspaniałą polską publicznością, a ona może sprawić taki cud, że już wszystkie mecze do końca wygramy 3:0. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te mecze będę niewyspany do końca weekendu. Ale opłacało się oglądać. :) Dobrze, że dzisiaj mieliśmy problemy tylko w pierwszym secie. Po wczorajszym spotkaniu zaskoczyła mnie bardzo duża skuteczność Polaków w ataku - jakieś 80%. I nasi lepiej blokowali. Ale nie jest tak źle jeśli chodzi o szanse Polaków na awans do finału. Teraz tracimy trzy "małe punkciki" do zrównania się z Serbią. USA aktualnie prowadzi w naszej grupie, ale jeśli z nimi wygramy, to nie będą stanowić żadnego problemu. :P Teraz Polacy muszą wygrać każdy mecz (z USA mogą być problemy). Oczywiście gdyby Serbia przegrała jeszcze jeden mecz (w co wątpie), a my byśmy wszystkie wygrali (a to jest możliwe), to będziemy w finale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 15:58, gmichal napisał:

slyszalem ze w jastrzebiu buduja nowa hale. jest to prawda??


Z tego co wiem to BOT Skra od nowego sezonu ma grać w nowej hali, ale nie jest to informacja potwierdzona na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 22:09, Pingus napisał:

> slyszalem ze w jastrzebiu buduja nowa hale. jest to prawda??

Z tego co wiem to BOT Skra od nowego sezonu ma grać w nowej hali, ale nie jest to informacja
potwierdzona na 100%


ale ja sie pytalem o Jastrzębski Węgiel, a nie o Skre Bełchatów !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 13:25, HumanGhost napisał:

O kótrej dziś mecz z USA? No i na jakim programie, bo coś znaleźć nie mogę. :-?

Na TVP3 o 18.30... Polska do Boju! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować