Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2007 o 15:19, knopfler napisał:

Bardzo ciekawie przedstawia sie teraz sytuacja w grupie F, bo jeżeli Brazylia dzisiaj wygra
z Rosją to wszystkie drużyny będa miały po 3 pkt i o wyjściu z grupy zadecyduja małe punkty.

Ale patrząc na formę Rosji i Brazylii, Rosja powinna wygrać to spotkanie. Niemniej jednak Brazylia wczoraj odpoczywała a Rosja grała. 3 sety, ale grała.

Dnia 13.07.2007 o 15:19, knopfler napisał:

Ciekawi mnie z kim Polska zagra w półfinale, a takze jak sobie chłopaki poradzą dzisiaj z Amerykanami.

Podejrzewam, że w półfinale trafimy na Bułgarów, a dzisiaj z USA wygramy 3-1

Dnia 13.07.2007 o 15:19, knopfler napisał:

Amerykanie dość gładko ograli wczoraj Francje, co mnie zdziwiło bo myslałem że Francuzi powalczą
bardziej. Takie same odczucia mam w związku z meczem Bułgarii z rosją, myślałem że Bułgarzy
pokażą znacznie więcej, chociaż to był pewnie wynik zmęczenie tym piekielnie męczącym 5 setowym
spotkaniem z Brazylią.

Francuzi też pewnie byli zmęczeni. Tylko, że oni z nami przegrali po tych 5 setach. A Bułgaria wygrała z Brazylią.

Dnia 13.07.2007 o 15:19, knopfler napisał:

Nie chciał bym dzisiaj 5 setowego meczu jak z Francją, ponieważ Polacy
beda zbyt wymęczeni przed półfinałem.

Myślę, że Polacy są dobrze przygotowani kondycyjnie, ale też liczę na szybsze rozstrzygnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tobą. Polacy na pewno dzadzą z siebie wszystko. Wynik obstawiam na 3-1 dla nas oczywiscie. Usa wczoraj musiało sie troszkę zmachac po tych 3 setach z Francja. Ciekaw jestem czy tym razem blok troszkę lepiej zagra i czy Szymański znowu będzie najlepszym atakujacym w naszej druzynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:48, PRINCE JANEK napisał:

Zgadzam sie z tobą. Polacy na pewno dzadzą z siebie wszystko.

To nie ulega wątpliwości. Na pewno nie będą grać na połowę swoich możliwości.

Dnia 13.07.2007 o 15:48, PRINCE JANEK napisał:

Wynik obstawiam na 3-1 dla nas oczywiscie.

Ja też xD

Dnia 13.07.2007 o 15:48, PRINCE JANEK napisał:

Usa wczoraj musiało sie troszkę zmachac po tych 3 setach z Francja.

Może nie będą skrajnie wykończeni, ale trochę sil na pewno stracili. Moze nie odbije sie to na nich aż w takim stopniu jak na Bułgarach, ale zawsze to lepiej dzień wcześniej odpocząć niż grać mecz na najwyższych obrotach. Co prawda to tylko 3 sety, ale jednak...

Dnia 13.07.2007 o 15:48, PRINCE JANEK napisał:

Ciekaw jestem
czy tym razem blok troszkę lepiej zagra i czy Szymański znowu będzie najlepszym atakujacym
w naszej druzynie?

Możliwe. Nieważne ktoi będzie najlepiej atakował. Ważne, zeby wygrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeczytałem newsa z onetu i wydaje mi się że coś im się pokiełbasiło... ;)

"Rosjanin Siemion Połtawski i Amerykanin Stanley Clayton to siatkarze dysponujący najmocniejszą zagrywką spośród uczestników finałowego turnieju Ligi Światowej w Katowicach. Po ich serwisach piłka leci z prędkością 117 km/godz.
Trzecie miejsce w tej nietypowej klasyfikacji zajmuje Bułgar Matej Kazijski - 115 km/godz. Niewiele słabiej zagrywają Brazylijczyk Giba (111), Francuz Guillaume Samica i rodak Kazijskiego, Bojan Jordanow (po 110).

W czołówce są też Polacy - Sebastian Świderski plasuje się na ósmej pozycji (107), a Paweł Zagumny jest dziewiąty (106)."


Źródło: Onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj rekord został podity, z tego co słyszałem ktoś zaserwował z prędkością 119 km/godz. No cóż, jednak Brazylia nie odpadła... A szkoda, bo moim zdaniem zbyt dużo już wygrali ;) Teraz tylko poczekać, jak spiszą się nasi siatkarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brazylia wygrała z Rosją 3:1. Z moich wstępnych obliczeń wynika, że jeśli chodzi o małe punkty o ich różnicę to jest ona taka sama, jeśli chodzi o sety to też różnica jest taka sama. Co wtedy decyduje? czy ktoś wie? Pamiętajcie chodzi mi o różnicę. W setach Brazylia 5:4 a Rosja 4:3 czyli różnica po 1 secie dla obydwu drużyn. Jeśli chodzi o małe punkty to jest tak samo. Chyba, że się pomyliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:05, boduczek napisał:

No to dzisiaj rekord został podity, z tego co słyszałem ktoś zaserwował z prędkością 119 km/godz.
No cóż, jednak Brazylia nie odpadła... A szkoda, bo moim zdaniem zbyt dużo już wygrali ;) Teraz
tylko poczekać, jak spiszą się nasi siatkarze.


Ostatnio podczas meczu z Francją, Mariusz Wlazły zaserwował z prękością 114km/h, przynajmniej tak wynikało z wypowiedzi komentatora. Ale nie wydaje Ci się trochę dziwne... Paweł Zagumny 106km/h, to chyba zsumowali jego 3 zagrywki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:08, pretorianie napisał:

Brazylia wygrała z Rosją 3:1. Z moich wstępnych obliczeń wynika, że jeśli chodzi o małe punkty
o ich różnicę to jest ona taka sama, jeśli chodzi o sety to też różnica jest taka sama. Co
wtedy decyduje? czy ktoś wie? Pamiętajcie chodzi mi o różnicę. W setach Brazylia 5:4 a Rosja
4:3 czyli różnica po 1 secie dla obydwu drużyn. Jeśli chodzi o małe punkty to jest tak samo.
Chyba, że się pomyliłem.

Widzę, żę tu już policzyłeś wszystko jak należy :) pewnie ciekawiło Cię kto będzie pierwszy a kto drugi w tej grupie. Też mnie to szczerze powiedziawszy ciekawi :) ale podejrzewam, że jak Brazylia wygrała 5 setów a Rosja 4 to chyba oni będą pierwsi. Przynajmniej tak mi się wydaje, nie wiem. Ale mi szkoda Bułgarów. Dobrze Konstantinov powiedział: "dobrze że wygraliśmy z Brazylią, ale to nam może nic nie dać". I tak się w istocie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na portalu wyborczej pisza, że brazylia zajęła pierwsze miejsce. na polsacie mówią, że brazylia jest druga. niezłe zamieszanie. myślę, że jednak wychodza z pierwszego. lepsza w półfinale rosja,więc mecz wcale nie o pietruszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska wygrała pierwszego seta. Zagrali bardzo ładnie, ale cały czas mam w głowie to że jak wygraja dzisiaj to jutro na nas czeka Brazylia. Będzie ciężko o finał w tym roku bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:42, knopfler napisał:

Polska wygrała pierwszego seta. Zagrali bardzo ładnie, ale cały czas mam w głowie to że jak
wygraja dzisiaj to jutro na nas czeka Brazylia. Będzie ciężko o finał w tym roku bardzo.

Aj myśle ze powinni poradzic sobie z brazylia, a to dlatego ze brazyli nie gra na swoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:45, Flimi napisał:

Aj myśle ze powinni poradzic sobie z brazylia, a to dlatego ze brazylji nie gra na swoim poziomie.

Z Brazylią nie wygrają brazylia jest mistrzem i narazie jej nie pokonamy ale z Rosją możemy dać sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:45, Flimi napisał:

Aj myśle ze powinni poradzic sobie z brazylia, a to dlatego ze brazyli nie gra na swoim poziomie.

Nie był bym taki pewny tego. Brazylia z każdym meczem gra coraz lepiej w każdym turnieju i zawsze na koniec sa najlepsi, a w półfinale tymbardziej sie postarają. No ale nic zobaczymy jak bedzie, nie gdybajmy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:47, knopfler napisał:

> Aj myśle ze powinni poradzic sobie z brazylia, a to dlatego ze brazyli nie gra na swoim
poziomie.
Nie był bym taki pewny tego. Brazylia z każdym meczem gra coraz lepiej w każdym turnieju i
zawsze na koniec sa najlepsi, a w półfinale tymbardziej sie postarają. No ale nic zobaczymy
jak bedzie, nie gdybajmy :).

Ale IMO polska jest lepszym zespołem niz na ostatnich MŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:46, Gorn7 napisał:

Z Brazylią nie wygrają brazylia jest mistrzem i narazie jej nie pokonamy ale z Rosją możemy
dać sobie rade.

Skąd niby masz pewnośc że nie wygraja? Maja szanse wygrac z każdym jak akurat będą mieli świetną dyspozycję. Brazylia tez miała wpadki np. z Bułgarią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telewizja im chyba płaci za takie maratony :P
Znowu nerwówka jak z Francją, ale ważne, że 2-0.
Lepiej kończmy to szybko, bo następny mecz już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i 2-0. a niech tam. tutaj żadnych medalów nie rozdają tylko pieniądze. czy w półfinale, czy w finale można sie z "kanarkami'' spróbować. jak ich pokonamy, to na mistrzostwach europy wszyscy będą przed nami tyłkiem trząść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować