Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Kurcze, znów przegrana. Ja to nie wiem, że one nie potrafią wykorzystać tylu błędów w serwach przeciwniczek. Pod koniec ostatniego seta były poza tym dwa poważne błędy w wystawieniu, które skończyły się złym atakiem. Szkoda, wielka szkoda. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie emisji meczu Polska-Japonia w niedzielę.
Mecz w sobotę będzie o 15-tej na TVP1.
Nie mogę się jednak doszukać, o której i na którym kanale będzie ten niedzielny.
Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak dzisiaj sie spisza z Dominikaną. Przypominam, że Dominikana wygrała z USA 3:2. Będzie ciężko. Trener Niemczyk jednak daje nadzieje, że na mistrzostwa swiata polki będą już w optymalnej formie. Zobaczymy i trzymamy kciuki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 11:30, HumanGhost napisał:

Ciekawe jak dzisiaj sie spisza z Dominikaną. Przypominam, że Dominikana wygrała z USA 3:2.
Będzie ciężko. Trener Niemczyk jednak daje nadzieje, że na mistrzostwa swiata polki będą już
w optymalnej formie. Zobaczymy i trzymamy kciuki. :-)


Oby bylo tak jak zapowiada trener Niemczyk bo inaczej Polki na zawsze chyba juz zostana "mistrzyniami jednej imprezy" tj. Mistrzostw Europy. Prawda jednak jest, ze wszyscy szykuja forme na Mistrzostwa Swiata i Polki poki co nie spisuja sie najlepiej. Jesli chodzi o meski zespol to u Nich juz widac zmiane i chcec wygrywania, jesli dopisze nam szczescie to awansuja do finalu LS, a przeciez Trener Lozano nie ukrywa, ze Mistrzostwa Swiata sa Najwazniejsze i dlatego troche martwi mnie, patrzac przez ten pryzmat, forma Zlotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż dzisiejszy mecz mimo wygranej nie poszedł nam najlepiej. Oprócz ostatniego seta to Polska nic nie pokazała. Wystarczyłby jeszcze jeden set taki jak ten ostatni, a nasza sytuacja byłaby zupełnie inna. Teraz pozostaje nam wierzyć w reprezentację Amerykanów, bo nie oszukujmy się na małe punkty nie mamy co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się dzisiaj podobał meczyk ale fakt najlepszy był ostatni 4 set pojechalismy po japońcach i to nieźle. Co do amerykanów to mam nadzieję no i wydaje mi się, że mogą wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż nasze złotka , nie dały rady Włochom , USA i Dominkianie , zostala jeszcze siatkówka mężczyzn.
Z Japonią wygraliśmy .
A USA właśnie sprawdzam czy wygrali czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż Serbowie nie popełnili błędu i wygrali z USA. O pierwszym miejscu możemy sobie pomarzyć raczej, bo wątpie żeby jutro wygrać dwa sety do 13 i jeden do 12. Pozostaje nam liczyć na dziką kartę... Zapewne dostaną ją Włosi, ale pozostaje mieć nadzieje. Przepuszczam, że walka o dziką kartę rozegra się między Włochami, Kubą i Polską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mecz się zaczął. :) Ciekawe, czy naszym uda się dostać do finału. :P Szanse są, delikatnie mówiąc, niewielkie, ale ja zawsze będę wierzył w Polaków. :) A jeśli nie uda nam zdobyć takiej przewagi w każdym secie (każdy musi być wygrany do 13), to ciekawe, czy otrzymamy dziką kartę.
Teraz wszyscy trzymajcie kciuki za Polaków! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Tym bardziej, że jest teraz 16:11 dla Japonii. No trudno, możemy raczej liczyć tylko na dziką kartę. Chociaż w to, że ją dostaniemy też wątpię. :/ Pewnie otrzymają ją Włosi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może wygramy, ale na pewno nie zdobędziemy o 36 punktów więcej niż Japonia. Nawet nie ma pewności, czy wygramy pierwszego seta. :/ Najwyraźniej Polakom "odechciało się" grać. :(
Nie zaczynajmy spamować poprzez podawanie co chwilę aktualnego wyniku, ok? ;) Na pewno każdy, kto jest zainteresowany meczem go ogląda, więc wynik zna na bieżąco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować