Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2007 o 16:19, pretorianie napisał:

Ja się na nich wcale nie zawiodłem.

Ja też :) jak dla mnie zawsze będą najlepsi ;)

Dnia 15.07.2007 o 16:19, pretorianie napisał:

Zawiódłbym się gdyby przegrali 3:0 a w setach do 15 lub 17.

No oczywiście. Taki mecz to przegralibyśmy po własnych błędach.

Dnia 15.07.2007 o 16:19, pretorianie napisał:

A tutaj pokazali, że wykonali dużą pracę i są mocni. Jeszcze nie na tyle aby pokonać Brazylię,
ale już niedługo.

Niedługo... za rok w Pekinie podczas IO? xD

Dnia 15.07.2007 o 16:19, pretorianie napisał:

Zobaczymy jak będzie na wrześniowych mistrzostwach Europy. Mam nadzieję,
że wygramy i będziemy mieli zapewniony awans na Igrzyska w przyszłym roku w Pekinie.

Ja też mam nadzieję, tym bardziej, że na arenie europejskiej od lat jesteśmy mocni a jakoś tego medalu nie udaje sie zdobyć. Mam nadzieję, że sobie poradzimy aczkolwiek konkurencja będzie na pewno duża. W końcu większość najlepszych drużyn świata jest z Europy.. (my, Rosja, Bułgaria, Serbia, Francja...). Ale i tak damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za piętnaście minut Polska zmierzy się po raz drugi ze Stanami Zjednoczonymi. Jaki wynik obstawiacie ? Ja 3-1.
No i o 20:00 Brazylia-Rosja. Tu postawię 3-0 dla Brazylii. Rosja robi zbyt dużo błędów (pokazała to w meczu z USA) a Canarinhos wykorzystują błędy bez skrupułów (co pokazali w końcówce pierwszego seta wczoraj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 16:46, kolektor napisał:

Już za piętnaście minut Polska zmierzy się po raz drugi ze Stanami Zjednoczonymi. Jaki wynik
obstawiacie ? Ja 3-1.

3-0 :D aczkolwiek to zależy jak sie zaprezentuje USA. Bo mogą zagrać świetnie a mogą nie zagrać nic.

Dnia 15.07.2007 o 16:46, kolektor napisał:

No i o 20:00 Brazylia-Rosja. Tu postawię 3-0 dla Brazylii.

Ja 3-2 :P

Dnia 15.07.2007 o 16:46, kolektor napisał:

Rosja robi zbyt dużo błędów (pokazała
to w meczu z USA) a Canarinhos wykorzystują błędy bez skrupułów (co pokazali w końcówce pierwszego
seta wczoraj).

W sumie ten mecz to wielka niewiadoma. Bo Brazylia może zagrać tak jak wczoraj a może knocić zagrywke. Rosja może zagrać tak jak przez pewien fragment spotkania z USA a może równie dobrze tak jak w spotkaniu z Bułgarią... myślę, że spotkanie będize wyrównane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem dzisiaj na ciekawy mecz i póki co widzę, że będę musiał poczekać do spotkania finałowego. ;] To był zdecydowanie nasz najsłabszy mecz w tej edycji Ligi Światowej i wygrana USA była w pełni zasłużona. Amerykanie nie grali jakoś wspaniali, lecz to nasi się nie popisali. Na szczęście to tylko głupi mecz o III miejsce w Lidze Światowej, jednak takie wypadki nie powinny nam się zdarzać, bo na Mistrzostwach Europy daleko tak nie zajedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety przegraliśmy 1:3. Moim zdaniem zasłużenie. Polacy wyglądali tak jakby cały czas myśleli jeszcze o wczorajszej porażce z Brazylią. Jeśli tak rzeczywiście było to ja się wcale nie dziwię, że przegrali. Nie można wygrać jak się nie myśli o meczu. Szkoda, ale nie należy z tego robić tragedii. Szkoda tylko, że tego 3 miejsca się nie udało wygrać, Z drugiej strony wydaje mi się, że Amerykanie pierwszy mecz, który wygraliśmy z nimi 3:0 trochę sobie odpuścili żeby nie trafić na Brazylię, Nie mówię przez to że byśmy z nimi nie wygrali, ale...
Teraz chłopaki sobie w końcu odpoczną bo jeszcze urlopu w tym roku nie mieli i we wrześniu na mistrzostwa Europy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując cały turniej, uważam że nie powinien grać Świderski w pierwszym składzie i Zagumny w dwóch ostatnich meczach grał słabiutko. Oprócz tego nie istniał blok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:17, hehe napisał:

Podsumowując cały turniej, uważam że nie powinien grać Świderski w pierwszym składzie i Zagumny
w dwóch ostatnich meczach grał słabiutko. Oprócz tego nie istniał blok.



W trzecim secie polacy troche tym blokiem zagrali napoczątku tylko bloku całkowicie nie było.
No cóż teraz mistrzostwa europy nas czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:17, hehe napisał:

Podsumowując cały turniej, uważam że nie powinien grać Świderski w pierwszym składzie i Zagumny
w dwóch ostatnich meczach grał słabiutko. Oprócz tego nie istniał blok.

Przecież Świderski grał cały czas w pierwszym składzie. Tylko dzisiaj wyszedł w drugim ale to ze względów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:28, PRINCE JANEK napisał:

no nic 4 miejsce. Ja i tak sie ciesze chociaz moglo byc lepiej :)

Offtopic:
Leć pisać recenzje Rutkowskiego :P

Największą wadą polaków był niemal brak bloku. No cóż może będzie lepiej ale na razie: Medal z ziemniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:28, PRINCE JANEK napisał:

no nic 4 miejsce. Ja i tak sie ciesze chociaz moglo byc lepiej :)

Oczywiście, ale nie ma co robić tragedii. Ten mecz zagraliśmy myślę po prostu słabo. Może poza 3 setem, gry gra zaskoczyła w pewnym momencie. Po prostu Amerykanie byli lepsi. Ja się nie smucę. Teraz ME, najważniejsze to wyeliminować błędy. Naszym celem tegorocznym jest wywalczenie awansu na IO w Pekinie. Liga Światowa była przetarciem. Myślę, że skutecznie wykazała nasze mocne i słabe strony i pokazała, że tak naprawde pomimo iż jesteśmy w światowej czołówce, jeszcze wiele pracy przed nami. Wyrównane najlepsze osiągnięcie w histori. To cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym jeszcze jednej rzeczy na przyszłość... chciałbym żeby w Polsce wybudowano dobrą nowoczesną halę gdzie będzie można spokojnie grać. Spodek jest super i został już ikoną siatkówki w Polsce, ale granie w takich temperaturach to jest masakra. Nie można po prostu grać w takich warunkach. Musi być klimatyzacja, która zapewni optymalne (lub zbliżone do optymalnych) warunki. Gdzie są te pieniądze, które związek zarabia poprzez sprzedaż do praw transmisji tych meczów, poprzez wejścia na halę podczas Ligi Światowej, U nas w Polsce nie przychodzi parę setek kibiców tylko tysiące. I to na każdy mecz. Musimy mieć dobrą halę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:41, pretorianie napisał:

Musimy mieć dobrą halę.

Bez wątpienia. Poruszyłeś bardzo istotny problem. Ja byłam w Spodku i szczerze powiedziawszy.. ugotować się idzie. Jak wyszłam to pomimo tego wachlowania co chwilę (swoją drogą to bardzo sympatyczne ze strony kibiców ;)) po prostu byłam zupełnie mokra. Ale nie chodzi tu o komfort dla kibiców. Chodzi o to, żeby sie można było naprawdę dobrze rozgrzewać i grać. Bo nie powinno dochodzić do takich sytuacji do jakiej doszło w drugim meczu z Bułgarami (jeszcze w grupie) gdzie... spiker nam podał, że Polacy wyjdą później bo poszli na małą hale sie rozgrzać bo na głównej było za gorąco. Pytanie jedno: gdzie jest ta cała kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż , 4 miejsce , oczywiście mogło być lepiej . Co do meczu z Brazylią , to jest znakomity zespół z wielkim doświadczeniem i że nie jesteśmy jeszcze gotowi żeby pokonać Brazylie. Co do dzisiejszego meczu , jak niektórzy mówili był to najsłabszy mecz w LŚ z tym faktem mogę się zgodzić , ale cóż USA miała jeden dzień wypoczynku a my po ciężkim meczu z Brazylią zmęczeni musieliśmy walczyć o 3 miejsce. Ale jakoś się tak nie martwię przegraną jakoś rok temu gorzej się martwiłem. Polacy są coraz lepsi w siatkę i mam nadzieję że Raul Lozano będzie ich dalej trenował i w końcu zdobędziemy 1 miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:53, olki77 napisał:

Co do meczu z Brazylią , to jest znakomity
zespół z wielkim doświadczeniem i że nie jesteśmy jeszcze gotowi żeby pokonać Brazylie.

Fakt, ale jesteśmy coraz bliżej ;)

>, ale cóż USA miała jeden dzień wypoczynku a my po ciężkim meczu z Brazylią zmęczeni

Dnia 15.07.2007 o 19:53, olki77 napisał:

musieliśmy walczyć o 3 miejsce.

Gdzie mieli dzień wypoczynku jak grali wczoraj półfinał z Rosją?

Dnia 15.07.2007 o 19:53, olki77 napisał:

Ale jakoś się tak nie martwię przegraną jakoś rok temu gorzej
się martwiłem. Polacy są coraz lepsi w siatkę i mam nadzieję że Raul Lozano będzie ich dalej
trenował i w końcu zdobędziemy 1 miejsce.

Oczywiście nie ma co robić tragedii wyrównaliśmy nasze najlepsze miejsce. Idziemy do przodu nie do tyłu. Oby tak dalej a będziemy najlepsi! Teraz ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:56, mała16 napisał:

>, ale cóż USA miała jeden dzień wypoczynku a my po ciężkim meczu z Brazylią zmęczeni
> musieliśmy walczyć o 3 miejsce.
Gdzie mieli dzień wypoczynku jak grali wczoraj półfinał z Rosją?


A nie wiem dlaczego mi się tak pomyliło , ale i tak wg Rosja by była dla nas mnie wymagająca niż Brazylia , i tak w ogóle to nasza drużyna jak grała z Brazylią to nie grała tak jak zawsze , wczoraj jakiś taka inna gra była niż zazwyczaj a pod koniec zauważalne było przemęczenie naszych zawodników

Dnia 15.07.2007 o 19:56, mała16 napisał:

Oczywiście nie ma co robić tragedii wyrównaliśmy nasze najlepsze miejsce. Idziemy do przodu
nie do tyłu. Oby tak dalej a będziemy najlepsi! Teraz ME

A kiedy dokładnie będą Mistrzostwa Europy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 20:12, olki77 napisał:

A nie wiem dlaczego mi się tak pomyliło , ale i tak wg Rosja by była dla nas mnie wymagająca
niż Brazylia ,

Najważniejsze to to, że nie kalkulowaliśmy. Mogliśmy sie podłożyć Amerykanom w spotkaniu grupowym i grać z Rosją, która może i jest wymagająca, ale w ostatnim czasie nam leży. Zrobiliśmy jednak inaczej. Bo jak można oszukiwać własną publiczność?

>i tak w ogóle to nasza drużyna jak grała z Brazylią to nie grała tak jak zawsze

Dnia 15.07.2007 o 20:12, olki77 napisał:

, wczoraj jakiś taka inna gra była niż zazwyczaj a pod koniec zauważalne było przemęczenie
naszych zawodników

Fakt, ale to był kunszt Brazylii. Zagrywali ciągle na Winiarskiego i go nie zmęczyli. Oni go wykończyli. Spotkanie nie zagraliśmy źle, najważniejsze, że przegraliśmy po walce a nie po błędach własnych.

Dnia 15.07.2007 o 20:12, olki77 napisał:

A kiedy dokładnie będą Mistrzostwa Europy ?

Gdzieś we wrześniu w Moskwie, ale kiedy dokładnie to nie wiem

PS. Narazie finał wyrównany z niewielką przewagą Rosjan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy 4 miejsce. :-) Mogło być lepiej, ale nasi rywale byli po prostu lepsi.
Nie ma się co smucić- czwarte miejsce jest bardzo wysokie.
To był nasz najsłabszy mecz w tej edycji Ligi Światowej, to prawda. Zawodnicy pewnie byli jeszcze zmęczeni po wczorajszym spotkaniu z Brazylią.
Następny razem zdobędziemy medal. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować