Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 19:52, ANDREO8 napisał:

z taką grą to Lozano nic nie osiągnie na ME w Moskwie

Nie zapomnij że jesteśmy na etapie przygotowań i trenimgów, właściwa forma ma przyjść na ME, memoriał Wagnera nie jest jakimś wielkim wydarzeniem, ważniejsze jest to jak nasi zawodnicy zaprezentują sie na ME i w najgorszym wypadku na eliminacjach do IO (bo kilka drużyn z ME automatycznie awansuje - prawda??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:52, ANDREO8 napisał:

z taką grą to Lozano nic nie osiągnie na ME w Moskwie

Nie Lozano tylko chłopaki z repry. To nie trener gra, tylko oni. Lozano trudno cokolwiek zarzucać.

Ta porażka z Holandią to żenada :/
Ze Słowacją i WB też graliśmy przeciętnie, ale oni przynajmniej byli na tyle słabi, że podarowali nam po 3 sety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba wziąść pod uwagę, że forma była podczas Ligi Światowej, ale po porażce z Brazylią gdzieś sie straciła. A niewiele czasu mineło od tamtego meczu. Potem fatalna gra ze Słowacją, Wielką Brytanią i Holandią...Jak tak dalej pójdzie to cienko widzę szanse Polski w ME...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam tutaj wiele słów krytyki, że żenada itp. Śmiesznie mówicie, przecież to jest etap przygotowań do następnej (po lidze światowej) wielkiej imprezy w tym roku. Przecież ME są ważniejsze niż memoriał. A przez cały rok nie można grać na najwyższym poziomie. Widzę że niektórzy koledzy tutaj są rozpieszczeni tymi zwycięstwami naszych chłopaków. Ja pamiętam czasy, kiedy sukcesem było wygranie 4 meczy w LŚ,
A jeśli chodzi o dzisiejszą grę to najbardziej martwi mnie Winiarski. Przecież wszyscy wiedzą, że chłopak potrafi grać jak z nut, a dzisiaj był niemiłosiernie blokowany albo atakował w antenkę. Ale mam nadzieję, że na Mistrzostwa Europy będzie (wszyscy będą) gotowy.
Jutro nasze panie o 11.00 grają z Japonią, Dzisiaj pogoniły Rosjanki a jutro myślę, że pogonią Japonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh , taka właśnie polska natura wychodzi . Jak grają dobrze to wszyscy są zachwyceni , jak już mecz się nie układa to nagle wszyscy krzyczą żenada .Po pierwsze to jest to okres na budowę drużyny , na regenerację na szukanie nowych twarzy .Nie krytykujcie ich tylko wspierajcie . Czemu jakoś Holendrzy nie zostali wicemistrzami świata skoro tak nas rozłożyli ??Bo ten memoriał od tego właśnie jest .Oczywiście szkoda że przegrali ale nie róbcie z tego tragedii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 20:17, bezimienny15 napisał:

zaprezentują sie na ME i w najgorszym wypadku na eliminacjach do IO (bo kilka drużyn z ME automatycznie
awansuje - prawda?

Nieprawda. Polacy muszą dojść do finału w ME i stamtąd automatycznie zagrają w jakimś turnieju gdzie beda grały najlepsze drużyny i jezżeli w tym turnieju( prawdopodobnie ten turniej to Wreld Grand Pirix)zajmą 3 miejsce to mają zapewniony udział. Ale nawet jeżeli w nim nie zajmą 3 miejsca to potem będą jeszcze mieli szanse na zakfalifikowanie się w jeszcze jakims tam turnieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Polski zaczną grać z Japonkami, wygrana w tym meczu i następnym z Kazachstanem bardzo je przybliży do finałów Grand Prix. Ale Kazachstan dzisiaj przegrał z Rosją ale tylko 2:3 wygrywając w jednym z setów do 14. Nie ma słabych drużyn. Ale dzisiaj to przede wszystkim trzeba wygrać z Japonkami a później martwić się o resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę po waszych postach, że z naszymi chłopakami nie jest za dobrze... słyszałam o porażce z Holandią, ale o wcześniejszych meczach nie wiem niestety nic. Też myślę, że przełomem była ta porażka z Brazylią. Nawet nie sama porażka, tylko to, że nadal Kanarki są dla nas poza zasięgiem. To musiało zaboleć chłopaków. Mam nadzieję, choć już tylko nadzieję, że się odbudujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 11:46, mała16 napisał:

Widzę po waszych postach, że z naszymi chłopakami nie jest za dobrze... słyszałam o porażce
z Holandią, ale o wcześniejszych meczach nie wiem niestety nic. Też myślę, że przełomem była
ta porażka z Brazylią. Nawet nie sama porażka, tylko to, że nadal Kanarki są dla nas poza zasięgiem.
To musiało zaboleć chłopaków. Mam nadzieję, choć już tylko nadzieję, że się odbudujemy.

Na te ostatnie mecze w Memoriale nie ma co patrzeć, Mają być w formie na mistrzostwa europy. Pamiętasz rok temu przed MŚ jak graliśmy mecze kontrolne z Kanadą i jeden z meczy ledwo co wygraliśmy 3:2? Też się coś wtedy mówiło że jakiś tam kryzys itd. Poczekajmy na finały ME i wtedy będziemy rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 11:46, mała16 napisał:

Widzę po waszych postach, że z naszymi chłopakami nie jest za dobrze...

bywało gorzej, ale ostatnio przyzwyczaili nas do pięknej gry, a tymczasem troche im nie idzie

Dnia 18.08.2007 o 11:46, mała16 napisał:

słyszałam o porażce z Holandią,

bolesna, prawda :(

Dnia 18.08.2007 o 11:46, mała16 napisał:

ale o wcześniejszych meczach nie wiem niestety nic.

to nawet lepiej, bo nie było na co patrzeć

Dnia 18.08.2007 o 11:46, mała16 napisał:

Też myślę, że przełomem była ta porażka z Brazylią. Nawet nie sama porażka, tylko to, że nadal Kanarki są dla > nas poza zasięgiem. To musiało zaboleć chłopaków. Mam nadzieję, choć już tylko nadzieję, że się odbudujemy.

Już niedługo :] ja wieże że do ME nasza forma wzrośnie a na IO dokopiemi Gibie i spółce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiśćie masz rację, ale nie można tego ot tak pominąć. Bo potem się może okazać, że kryzys jednak był tylko został niezauważony. Może choć nie musi oczywiście. Na ME wracamy z nową formą, w końcu sezon tak był zaplanowany, że mają na ME wystrzelić. Uda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złotka dzisaj zagrały wspaniale (Jak zreszta kazy mecz w Azji ), jedynie drugi set im nie wyszedł jak trzeba ;) Z Kazachstanem muszą być skupione i pokazać że należy się nam udział w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę sytuacja się odwróciła i teraz to z naszej damskiej reprezentacji możemy być bardziej zadowoleni. Szczerzę muszę powiedzieć, że w coraz gorszych barwach widzę zbliżające się Mistrzostwa Europy. Prawda jest taka, że nie mamy atakującego. Wlazły ma ciągłe problemy ze skurczami co ostatnio dosyć często wyklucza go z gry, a nikt z naszej reprezentacji nie jest na tyle klasowym atakującym by pociągnąć dobrze całe spotkanie. Szymański jest jedynie dobrym zmiennikiem, jednak na głównego atakującego się nie nadaje... Memoriał wygrali Niemcy i niestety trzeba powiedzieć, że w pełni sobie na to zasłużyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że panowie dzisiaj nie wygrali, ale pierwszy set przepięknie wygrany do 14. Widać, że z formą idą w górę wprawdzie przegrali z Niemcami (najlepszą drużyną Memoriału) ale jestem pewny, że na ME będą w formie podobnej do tej na mistrzostwach świata. Popatrzcie na nasze panie, pierwszy turniej w Rzeszowie przegrały wszystkie 3 mecze, a 2 tygodnie później wygrywają już ze wszystkimi. Może Lozano z drużyną jest teraz właśnie w takim punkcie.
Co do naszych dziewczyn to dzisiejsza gra blokiem była wyczynem nie do pokonania. Nie wiem czy jeszcze jakaś drużyna kiedyś wygrała 22 pkt blokiem. Jeśli jutro wygrają z Kazachstanem to po raz pierwszy w historii awansują do finału Grand Prix. Rosjanki dzisiaj strasznie się męczyły z Kazachstanem 3:2 wygrały, więc spacerek to na pewno nie będzie. Trzymajmy kciuki, transmisja Eurosport 8.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę Wlazły znów coś kombinuje, Nie wiem ale ten gość jak jest w słabszej formie to zawsze ma jakieś wytłumaczenie. Jakby się bał przyznać, że w tej chwili na jego pozycji są gracze, którzy na dzień dzisiejszy są lepsi. Przecież wielu naszych zawodników ma jakieś tam mikrourazy, Świderski to odkąd pamiętam zawsze grał z jakimiś mikrourazami, ale nikt nie mówił o wycofywaniu się z ważnych imprez. A Wlazły już drugi raz wykręca taki numer. Nie podoba mi się ten gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Polki, historyczny awans do finału Grand Prix. Super widać, że Bonitta popracował z nimi porządnie a na wyniki trzeba było tylko troszkę poczekać, Ciekawe które miejsce zajmą w finale, tam to już same najlepsze pojadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Polacy wygrali z Serbami 3:2. Widać postęp i wyniki treningu. W pierwszych 2 setach nasi byli klasą sami dla siebie, później zaczęły się problemy z szybkością, byli zmęczeni i spóźniali się do zagrań. Ale to wskazuje na to, że są na dobrej drodze do wysokiej formy i że wystarczy aby trochę odpoczęli. Żeby byli świeżsi. Bardzo martwi kontuzja Gruszki, Zaczął mecz po prostu świetnie i mam wielką nadzieję że będzie zdrowy na mistrzostwa europy i będzie w takiej dyspozycji jak dzisiaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 23:14, pretorianie napisał:

/ciach/ <-- jeśli pozwolisz :)

Co do Wlazłego... mnie szczerze powiedziawszy też się to przestaje pomału podobać... ja rozumiem, zmęczony, ma jakiś mikrouraz jak to określiłeś, ale on się wymiguje od gry jak tylko wychodzi, że forma idzie w dół. Dobry przykład Świdra - ten to gra nawet jak nie powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:24, mała16 napisał:

> /ciach/ <-- jeśli pozwolisz :)
Co do Wlazłego... mnie szczerze powiedziawszy też się to przestaje pomału podobać... ja rozumiem,
zmęczony, ma jakiś mikrouraz jak to określiłeś, ale on się wymiguje od gry jak tylko wychodzi,
że forma idzie w dół. Dobry przykład Świdra - ten to gra nawet jak nie powinien...

O to mi chodzi. Gość został okrzyknięty gwiazdą polskiej siatkówki chyba trochę za wcześnie. Na gwiazdę trzeba zasłużyć zarówno swoją grą jak i swoją postawą. Ale jestem pewien., że z Gruszką to sobie poradzimy na mistrzostwach (oczywiście mam nadzieję że Gruszka wyjdzie z tej kontuzji dzisiejszej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować