Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2007 o 19:28, pretorianie napisał:

O to mi chodzi. Gość został okrzyknięty gwiazdą polskiej siatkówki chyba trochę za wcześnie.
Na gwiazdę trzeba zasłużyć zarówno swoją grą jak i swoją postawą.

Czy za wcześnie to nie wiem. Widzę tylko, że źle to na niego wpłynęło... Myślę, że grą zasłużył, ale postawą upewnia mnie w przekonaniu, że nie...

>Ale jestem pewien., że z

Dnia 19.08.2007 o 19:28, pretorianie napisał:

Gruszką to sobie poradzimy na mistrzostwach (oczywiście mam nadzieję że Gruszka wyjdzie z tej
kontuzji dzisiejszej).

Kontuzji? A co się stało? Kurczę od wczoraj jestem w Polsce a dalej nie ogarnięta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:24, mała16 napisał:

> /ciach/ <-- jeśli pozwolisz :)
Co do Wlazłego... mnie szczerze powiedziawszy też się to przestaje pomału podobać... ja rozumiem,
zmęczony, ma jakiś mikrouraz jak to określiłeś, ale on się wymiguje od gry jak tylko wychodzi,
że forma idzie w dół. Dobry przykład Świdra - ten to gra nawet jak nie powinien...

ja nie będę ciachał, jeśli pozwolisz :)
mi sie Wlazły nigdy nie podobał, zawsze seria usprawieliwień, nie wyjdzie mu kilka ataków, odrazu łapie go skurcz, nie wiem czego on sie boi, nikt go przecież nie wyśmieje bo to zdarza sie każdemu,
A co do dzisiejszego meczu to nie jestem zachwycony, do 3 setu było wszystko ok. a potem załamanie!! Całeszczęście że wygrali, bo w przeciwnym wypadku byliby mocno przybici i ciężko byłoby sie im pozbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 19:31, mała16 napisał:

Kontuzji? A co się stało? Kurczę od wczoraj jestem w Polsce a dalej nie ogarnięta xD

Dzisiaj podczas meczu z Serbią zeskoczył i stopa mu się podwinęła, Niby to tylko zwichnięcie, ale szczegółowe badania trwają. Jeśli to pęknięcie jakiejś kości lub zerwanie wiązadeł to na pewno nie zagra na mistrzostwach, ale jeśli jest tak jak mówią po wstępnych oględzinach że to tylko zwichnięcie to może da radę się wykurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:33, bezimienny15 napisał:

ja nie będę ciachał, jeśli pozwolisz :)

Pozwalam

Dnia 19.08.2007 o 19:33, bezimienny15 napisał:

mi sie Wlazły nigdy nie podobał, zawsze seria usprawieliwień, nie wyjdzie mu kilka ataków,
odrazu łapie go skurcz, nie wiem czego on sie boi, nikt go przecież nie wyśmieje bo to zdarza
sie każdemu,

No tak... mnie to po prostu śmierdzi troszkę i co prawda lubiłam Wlazłego ale to dziwne z jego strony... bo np. Konstantinov na meczu grupowym z Polakami w LŚ zepsuł 3 zagrywki (właściwie jak wchodził na serwis to można się było spodziewać punktu) ale jakoś nie powiedział że ma skurcz... ja rozumiem jakby powiedział: nie chce grać, nie jestem w formie są lepsi, nie chcę zespołu osłabiać ale tak?

Dnia 19.08.2007 o 19:33, bezimienny15 napisał:

A co do dzisiejszego meczu to nie jestem zachwycony, do 3 setu było wszystko ok. a potem załamanie!!
Całeszczęście że wygrali, bo w przeciwnym wypadku byliby mocno przybici i ciężko byłoby sie
im pozbierać

Co do dzisiejszego meczu to się nie wypowiem bo nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 19:40, mała16 napisał:

skurcz... ja rozumiem jakby powiedział: nie chce grać, nie jestem w formie są lepsi, nie chcę
zespołu osłabiać ale tak?

Właśnie tak zrobił Murek i wszyscy to jakoś zrozumieli. Ale młody jest za słaby psychicznie żeby się tak zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 20:39, pretorianie napisał:

Właśnie tak zrobił Murek i wszyscy to jakoś zrozumieli. Ale młody jest za słaby psychicznie
żeby się tak zachować.

Naprawdę tak zrobił? Kiedy? Nie wiedziałam... nie ja to mam jakieś zaciemnienie mózgu... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 20:44, mała16 napisał:

> Właśnie tak zrobił Murek i wszyscy to jakoś zrozumieli. Ale młody jest za słaby psychicznie

> żeby się tak zachować.
Naprawdę tak zrobił? Kiedy? Nie wiedziałam... nie ja to mam jakieś zaciemnienie mózgu... xD

Dlatego nie widzimy go w reprezentacji można go obejrzeć tylko w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 20:51, pretorianie napisał:

Dlatego nie widzimy go w reprezentacji można go obejrzeć tylko w klubie.

A ja myślałam, że po prostu Lozano uznał, że nie jest już na tyle dobry Murek, żeby grać w kadrze. Cóż... miła niespodzianka ze strony tego zawodnika, mało kto umie przyznać, że nie jest już w stanie grać na swoim najwyższym poziomie i na własne życzenie rezygnuje z reprezentacji dla jej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny Polska w trakcie meczu pokazała dwie twarze... pierwsza to ta walcząca, którą było widać w pierwszych dwóch setach, a ta druga to ta ustępująca... To jest naprawdę niepokojące, bo takie nagłe zmiany w grze naszych zawodników nie mogą napawać optymizmem. Mam nadzieję, że to tylko zmęczenie treningami i turniejem i na mistrzostwach będzie już dobrze... Wczoraj mówiłem o problemach z atakującymi i dziś mogę powiedzieć, że ten problem tylko sie pogłębił. Mam nadzieję, że Gruszka się wykuruje, bo Szymański całkowicie mi się nie widzi i mówcie sobie co chcecie, jednak bez Wlazłego ciężko nam będzie powalczyć o cokolwiek. Mnie też irytują czasami jego zachowania, jednak prawda jest taka, że jest on najlepszym polskim atakującym... Gruszka widać miewa przebłyski co cieszy, jednak z jego przebłyskami i średnią grą Szymańskiego medalu nie zdobędziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Gruszki to nie są przebłyski tylko ustabilizowana forma, i nie mów że nie zdobędziemy z nim medalu bo właściwie to dzięki niemu mamy wicemistrzostwo świata. Gdyby on nie pociągnął gry Polaków w meczu przeciwko Rosji to nic z tego by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 23:26, pretorianie napisał:

U Gruszki to nie są przebłyski tylko ustabilizowana forma, i nie mów że nie zdobędziemy z nim
medalu bo właściwie to dzięki niemu mamy wicemistrzostwo świata. Gdyby on nie pociągnął gry
Polaków w meczu przeciwko Rosji to nic z tego by nie było.

Racja. W sumie to ja nie widze kadry bez niego. Może nie zawsze musi grać w pierwszym składzie, ale zawsze się przydaje w trudnych momentach. Bąkiewicz myślę, że się przyda. Co do tego, czy lepszy jest Wlazły czy Szymański to obaj są dobrzy, ale tylko jak są w formie, a ona u nich się strasznie waha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o tym, że nasze siatkarki nie mają biletów na przelot do Ningbo? Bo w FIVB nikt się nie spodziewał, że nasze zawodniczki wywalczą sobie awans. To jest chamstwo jak nie wiem co. A do tego jeszcze ujawnili jak się zachowywali Japończycy podczas meczu z naszymi dziewczynami.
http://sport.onet.pl/0,1261098,1591417,wiadomosc.html
http://sport.onet.pl/0,1261098,1591432,wiadomosc.html
Tak się właśnie podkłada kłody pod nogi. Ale naszym dziewczynom nic to nie przeszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:52, pretorianie napisał:

Kurcze Gruszka ma zerwane wiązadła i kicha. Nie wierzę żeby zdążył się wyleczyć, Wielka szkoda
bo chyba nie będzie medalu, Ale zobaczymy.


Nie należy wątpić w chłopaków. Może akurat Raul odkryje nową gwiazdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 14:11, .Sabina. napisał:

> Kurcze Gruszka ma zerwane wiązadła i kicha. Nie wierzę żeby zdążył się wyleczyć, Wielka
szkoda
> bo chyba nie będzie medalu, Ale zobaczymy.

Nie należy wątpić w chłopaków. Może akurat Raul odkryje nową gwiazdę?

Na pewno nie wątpię daleki jestem od tego. I tak prezentują się dużo lepiej niż jeszcze parę lat temu. W osłabionym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem czy się już chwaliłem na tym forum, ale mnie w klubie (MKS Andrychów) trenuje brat Piotrka Gruszki. Jest świetnym trenerem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 20:36, dyrdup napisał:

A nie wiem czy się już chwaliłem na tym forum, ale mnie w klubie (MKS Andrychów) trenuje brat
Piotrka Gruszki. Jest świetnym trenerem. :)

No to rzeczywiście super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:52, pretorianie napisał:

Kurcze Gruszka ma zerwane wiązadła i kicha. Nie wierzę żeby zdążył się wyleczyć, Wielka szkoda
bo chyba nie będzie medalu, Ale zobaczymy.

Cholercia! No gorzej to już chyba być nie mogło. Ale nie załamujmy się. Przecież kwestia medalu nie może zależeć od jednego zawodnika, choć Piotrek jest obecnie jednym z najlepszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:03, mała16 napisał:

> Kurcze Gruszka ma zerwane wiązadła i kicha. Nie wierzę żeby zdążył się wyleczyć, Wielka
szkoda
> bo chyba nie będzie medalu, Ale zobaczymy.
Cholercia! No gorzej to już chyba być nie mogło. Ale nie załamujmy się. Przecież kwestia medalu
nie może zależeć od jednego zawodnika, choć Piotrek jest obecnie jednym z najlepszych...

Zaczyna zależeć już od dwóch: Gruszka i Wlazły a to już 33,3% zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:13, pretorianie napisał:

Zaczyna zależeć już od dwóch: Gruszka i Wlazły a to już 33,3% zespołu.

W sumie to masz rację... nie pomyślałam, że ich jest 6 na parkiecie... to nie piłka nożna gdzie jest 11 i udział jednego zawodnika jest mniejszy... może w takim wypadku Wlazły zastanowi się czy aby na pewno potrzebuje tej przerwy teraz... wiadomo, kiedy ma Raul Lozano ogłosić skład na ME?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować