Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny dowód na popularność nowych Gearsów

30 postów w tym temacie

Nie byłbym pewien czy pojawi się na pewno.

Gears of War to moja ulubiona seria gier. Kocham te tytuły za świat gry, brutalność i realizm rozgrywki. :D
GoW the best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja... pobożne życzenia PC-towca :-). Cliff B. sam powiedział że na 100% procent dwójka na PC się nie ukaże, pozatym People Can FLy pracuje nad nowym, innym projektem (oni zrobili porta na PC).

Polecam kupić X360. BTW, dzisiaj ukazał się NXE a na gram.pl ani jednego newsa o tym. Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:00, Pile napisał:

Gears of War to moja ulubiona seria gier. Kocham te tytuły za świat gry, brutalność i realizm rozgrywki. :D


Świat może być, brutalność w sumie jest ale realizm rozgrywki? Do tego to mu raczej dużo brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie na wszystkich, bo na PC nie ma :(
Mimo wszystko mam nadzieję, że w przyszłym roku ktoś dokona konwersji GoW2 na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:02, rob300i napisał:

tja... pobożne życzenia PC-towca :-). Cliff B. sam powiedział że na 100% procent dwójka
na PC się nie ukaże, pozatym People Can FLy pracuje nad nowym, innym projektem (oni zrobili
porta na PC).

Polecam kupić X360. BTW, dzisiaj ukazał się NXE a na gram.pl ani jednego newsa o tym.
Wstyd!


Po pierwsze Cliff B. powiedział, że oni (w sensie Epic) nie przewiduja GoW2 na PC. On nie powiedział, że nie będzie tego na 100% na PC. Możliwe więc, że nie Epic a znowu jakieś inne studio zrobi konwersję na PC.
Pragnę także zauważyć, że marka Gears of War nie należy do Epica a do Microsoftu i to oni zadecydują czy zlecą komuś zrobienie konwersji GoW 2 czy nie. Microsoft tak naprawdę nie zajął żadnego oficjalnego stanowiiska w tej sprawie.

Po drugie skąd wiesz, że PCF pracuje nad zupełnie nowym projektem?
Wcale nie jest powiedziane, że pracują nad czymś zupełnie nowym. Ich projekt na razie owiany jest tajemnicą. Może być to oczywiście zupełnie nowa gra ale równie dobrze może być to konwersja GoW2 na PC albo planowany dodatek do UT3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:02, rob300i napisał:

tja... pobożne życzenia PC-towca :-). Cliff B. sam powiedział że na 100% procent dwójka
na PC się nie ukaże


Mhm. Tak samo jak GTA IV, Mass Effect, pierwsze Gearsy, Resident V, Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2008 o 18:24, zermithon napisał:


Po pierwsze Cliff B. powiedział, że oni (w sensie Epic) nie przewiduja GoW2 na PC. On
nie powiedział, że nie będzie tego na 100% na PC.


Powiedział że pierwsza część nie sprzedała się na PC, i że dwójka już na tą platformę się nie ukaże. Uznano że seria GoW jest konsolowa i taka pozostanie już dwójka. Radzę bardziej wczytywać się w newsy z pewnych źródeł (gram.pl nie jest takim)

.

Dnia 19.11.2008 o 18:24, zermithon napisał:

Pragnę także zauważyć, że marka Gears of War nie należy do Epica a do Microsoftu i to
oni zadecydują czy zlecą komuś zrobienie konwersji GoW 2 czy nie. Microsoft tak naprawdę
nie zajął żadnego oficjalnego stanowiiska w tej sprawie.


EPIC games nie należy do Microsoftu! Microsoft poprostu posiada prawa do nazwy i wizerunku gry. Gdyby Epic porzuciło serię GoW to Microsoft mógłby ją kontynuować (tak stało się z PGR gdy Bizzare porzuciło ten projekt), ale teraz ma zerową władzę na GoW''em.

Pozatym, gdyby Microsoft był "szefem" Epic games, to czemu, do jasnej ciasnej, wydali UT3 na Playstation 3 i to z półrocznym wyprzedzeniem?

Dnia 19.11.2008 o 18:24, zermithon napisał:

Po drugie skąd wiesz, że PCF pracuje nad zupełnie nowym projektem?
Wcale nie jest powiedziane, że pracują nad czymś zupełnie nowym. Ich projekt na razie
owiany jest tajemnicą. Może być to oczywiście zupełnie nowa gra ale równie dobrze może
być to konwersja GoW2 na PC albo planowany dodatek do UT3.


Bo Cliff B. powiedział w wywiadzie że pracują nad czymś zupełnie nowym i ekscytującym, oraz że pokłada nadzieje w nowej marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:24, zermithon napisał:

Po pierwsze Cliff B. powiedział, że oni (w sensie Epic) nie przewiduja GoW2 na PC. On
nie powiedział, że nie będzie tego na 100% na PC. Możliwe więc, że nie Epic a znowu jakieś
inne studio zrobi konwersję na PC.

CliffB powiedział: "tym razem postanowiliśmy nie robić konwersji na PC". Oczywiście może się okazać, że zmienił zdanie. W końcu nie obiecywał tego... Po prostu w tamtej chwili uważał, że tak się nie stanie.

Dnia 19.11.2008 o 18:24, zermithon napisał:

Po drugie skąd wiesz, że PCF pracuje nad zupełnie nowym projektem?

Ja wiem bo widziałem ich projekt(trudno się kłócić ze stwierdzeniem, że na razie się nie nadaje do pokazania, ale wygląda przecudownie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2008 o 18:56, J.a.k napisał:

Ja wiem bo widziałem ich projekt(trudno się kłócić ze stwierdzeniem, że na razie się
nie nadaje do pokazania, ale wygląda przecudownie).



OOO to ciekawe. Może uchylisz rąbka tajemnicy i opowiesz nam coś o tym projekcie? PCF nie będzie miało ci tego za złe......chyba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:56, J.a.k napisał:


> Po drugie skąd wiesz, że PCF pracuje nad zupełnie nowym projektem?
Ja wiem bo widziałem ich projekt(trudno się kłócić ze stwierdzeniem, że na razie się
nie nadaje do pokazania, ale wygląda przecudownie).


Hehehehe, dobre. Co tam, pochwal się, ten tajemniczy projekt, o którym mowa, już dawno stoi u ciebie na półce i się kurzy, bo ukończyłeś, co? Jak fantazja, to na maxa, czemu się ograniczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 19:06, zermithon napisał:


> Ja wiem bo widziałem ich projekt(trudno się kłócić ze stwierdzeniem, że na razie
się
> nie nadaje do pokazania, ale wygląda przecudownie).


OOO to ciekawe. Może uchylisz rąbka tajemnicy i opowiesz nam coś o tym projekcie? PCF
nie będzie miało ci tego za złe......chyba ;]

Trust me... Oni nic nie pokazują bo nie za bardzo mają co... To co ja widziałem wyglądało niesamowicie. Szok, że w naszym kraju może powstawać gra która wygląda równie dobrze co największy killer z Xbox''a czyli Gears''y. Naprawdę nie przesadzam, możecie mi wierzyć.

Że to będzie shooter to chyba nie ma co pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 19:29, Ponet napisał:

>
> > Po drugie skąd wiesz, że PCF pracuje nad zupełnie nowym projektem?
> Ja wiem bo widziałem ich projekt(trudno się kłócić ze stwierdzeniem, że na razie
się
> nie nadaje do pokazania, ale wygląda przecudownie).

Hehehehe, dobre. Co tam, pochwal się, ten tajemniczy projekt, o którym mowa, już dawno
stoi u ciebie na półce i się kurzy, bo ukończyłeś, co? Jak fantazja, to na maxa, czemu
się ograniczasz?


Jestem programistą gier i jeszcze niedawno pracowałem z programistą PCF i tak się złożyło, że pokazał nam nad czym tam pracował.

PS. No dobra... gra którą robią osadzona jest w realiach post nuklearnych. Tak, żebyście byli pewni, że nie kituję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem. Czyżby na Xboksie nie było lepszych strzelaniny? Może to wersja na kompa była taka słaba w porównaniu z konsolową? Nie wiem czym się tak ludzie zachwycają. To tak jakby Resistance 2 miałby się pojawić na top sprzedawanych gier na ps3...

Jak już można się domyśleć, grałem w 1 na PC i jakoś gra nie podeszłą mi. oO. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:02, rob300i napisał:

tja... pobożne życzenia PC-towca :-). Cliff B. sam powiedział że na 100% procent dwójka
na PC się nie ukaże, pozatym People Can FLy pracuje nad nowym, innym projektem (oni zrobili
porta na PC).

Polecam kupić X360. BTW, dzisiaj ukazał się NXE a na gram.pl ani jednego newsa o tym.
Wstyd!


No właśnie. NXE jest zajefajny, no i ta cisza podczas grania. :) Teraz, po wyeleminowaniu hałasu, Xbox nie ma już właściwie żadnych wad. A co do GoW 2, to grę kupiłem 2 dni temu ale jeszcze do mnie nie doszła. Pewnie pogram sobie jutro. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować