• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Afro69

Problem z uruchomieniem Frontlines Fuel Of War

Pytanie

Mam dziwny problem, otoz dzisiaj kupilem wlasnie ta gre (Frontlines Fuel Of War) Oczywiscie oryginal, jeszcze zamawialem na gram.pl w Platynowej Kolekcji i kiedy juz zainstaluje i z nadzieja ze zara sobie zagram wlaczam gre a tu wyskakuje mi ramka iz prosi o wlozenie oryginalnej plyty czy cos takiego, a wkladam normalnie plyte itd., prosze o pomoc :) Z gory dziekuje :) Jakby co to na dole powinno byc screen tego zjawiska :P

20081119184840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.11.2008 o 18:50, Majki X napisał:

Mam dziwny problem, otoz dzisiaj kupilem wlasnie ta gre (Frontlines Fuel Of War) Oczywiscie
oryginal, jeszcze zamawialem na gram.pl w Platynowej Kolekcji i kiedy juz zainstaluje
i z nadzieja ze zara sobie zagram wlaczam gre a tu wyskakuje mi ramka iz prosi o wlozenie
oryginalnej plyty czy cos takiego, a wkladam normalnie plyte itd., prosze o pomoc :)
Z gory dziekuje :) Jakby co to na dole powinno byc screen tego zjawiska :P

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20373&u=157 napisz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.11.2008 o 18:50, Majki X napisał:

Mam dziwny problem, otoz dzisiaj kupilem wlasnie ta gre (Frontlines Fuel Of War) Oczywiscie
oryginal, jeszcze zamawialem na gram.pl w Platynowej Kolekcji i kiedy juz zainstaluje
i z nadzieja ze zara sobie zagram wlaczam gre a tu wyskakuje mi ramka iz prosi o wlozenie
oryginalnej plyty czy cos takiego, a wkladam normalnie plyte itd., prosze o pomoc :)
Z gory dziekuje :) Jakby co to na dole powinno byc screen tego zjawiska :P


Witaj. Przenoszę temat do Podforum Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować