Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoftu niezbyt udana reklama

73 postów w tym temacie

To są pady od PS2 a nie PS3 :P Z padów wystają kable i nie świeci jedna z czterech czerwonych diod :P

A w niektóre gry (np. Bioshock, Fallout 3) można grać chyba tylko na padzie od X360, nie wiem, bo nie próbowałem, ale nie widziałem napisu, by były kompatybilne z innymi padami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś słusznie zauważył - pady to mało. a teraz przynajmniej jest szum, więc zapewne reklama odniosła swój skutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 13:33, penny napisał:

jak ktoś słusznie zauważył - pady to mało. a teraz przynajmniej jest szum, więc zapewne
reklama odniosła swój skutek :)

dokładnie. wątpię żeby sprzedaż PS-a wzrosła po tym incydencie. ale przez tą "wtopę" w ogóle usyszeliśmy o tej reklamie tak jak pewnie pół świata. podsumowując - GRATULUJĘ MARKETINGU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, to mała wtopa Microsoftu ;)

Co jak co, ale jednak tak doświadczona, zwłaszcza w tego typu sprawach firma, jaką jest Microsoft nie powinna do tego dopuścić. Owszem, zdarzają się też takie rzeczy nawet i "najlepszym", choć o tej firmie nie można tak raczej mówić, ale patrząc na jej ogrom i długą już historie, taki incydent nie powinien mieć miejsca. Widać, że akurat do tego zdjęcia mieli prawa, a przeoczyli - bądź też celowo dali takie, na którym są pady od Playstation. Ale cóż, reklama odniosła sukces - bo jest o niej teraz sporo szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakichś trzech lat w zręcznościówki gram na PC Dual Shockiem od pierwszej PlayStation. Ostatnio musiałem kupić nową przejściówkę, bo w starej obsługa wibracji wysiadła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 13:30, Heroes1990 napisał:

Jak dla mnie większym kiksańcem jest notka, że nie wszystkie gry obsługują Vistę -.-

A Panu gratulujemy znajomości angielskiego ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL Microsoftu to już momentami naprawdę łamie wszelkie zasady dopuszczalnej głupoty... xD Jedynym sensownym wytłumaczeniem wydaje się to , że konkurencja zapłaciła M$ za tą reklamę , to zrobienie czegoś takiego nieświadomie to chyba niemożliwe... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!news!! JEŻELI MACIE CDA Z LISTOPADA TO NA 167 STR JEST REKLAMA PGA (XBOX JEST GŁÓWNYM SPONSOREM) A NA NIEJ: "Na przestrzeni 500 m2 firma M$ Główny Sponsor imprezy, udowodni dlaczego Xbox 360 jest najpopularniejszą wPolsce konsolą nowej generacji." a obok... zdjęcie dwóch kolesi pocinających na Wii xD
jak widać wszędzie strzelają gafy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować