Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoftu niezbyt udana reklama

73 postów w tym temacie

Fakt, być może pady nie wszystkim rzucą się w oczy. Ale ja myślę że to może być ukryta wiadomość w stylu graj w gry na windows vista byle nie na ps 3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez reklama jest idealna. Laczy super darmowe gry Visty z Playem. Po co ktos ma isc do sklepu tego pada? Aby pograc w pasjansa czy pajaka? Ruszcie glowami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Materiały promocyjne z reguły opracowują firmy zewnętrzne. Do takich materiałów wykorzystuje się gotowe zdjęcia z galerii. Po prostu pad i grające dzieciaki są tu symbolem, ikoną gier. Do takiej ulotki(reklamy) nikt specjalnie nie będzie robił zdjęcia dzieciom grającym na np. xboxie. To, że to pady z PS rozpozna może z 5% (albo i mniej) osób, które zobaczą tą ulotkę. Reszta tego nie pozna, po prostu zobaczą grające dzieci. Ale oczywiście jest wielkie halo, jest się czym podniecać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, czyżby następny samobój M$? Sympatyczna wpadka, poprawia humor, ciekaw najbardziej jestem co się stanie z nieszczęśnikiem, który zamieścił to zdjęcie ;)
Chociaż z drugiej strony gdyby byłoby na ulotce inne zdjęcie, zupełnie nikt nie zwrócił by na nią uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwszy raz ujrzałem tą reklame myślałem że oskarżą małomiękkiego o rasizm lub niezgodość z polityczna poprawnością. A tu zwyczajnie chodzi o pada który przypomina tego od Playstation. Taki detal a cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwsza i nie ostatnia taka wpadka...
Dobrze pamiętam, jak rok temu na oficjalnej stronie promującej Office''a 2007 witał nas obrazek z miłą panią pracującą na MacBooku. Jabłka co prawda nie było widać, ale wprawne oko potrafi bez problemów odróżnić laptopa Apple od PC. Gdzieś nawet screena zrobiłem, ale zaginął w akcji podczas zmiany wmiany sprzętu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować