Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda naprawi Fallouta 3

64 postów w tym temacie

>sarkazm>No proszę, a czytając recenzje w prasie można było odnieść wrażenie, że to gra - ideał, której tylko głupi, zaślepieni fani F1 i F2 się na siłę czepiają</sarkazm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak Fallout 3 jest jedną z najbardziej dopracowanych gier w jakie ostatnio grałem, szczególnie biorąc pod uwagę ogrom świata gry i wielość możliwości dostępnych graczom. Jedynymi błędami na jaki natrafiłem jest czasami spotykane wysypywanie się gry przy jej zamykaniu, co prawdę mówiąc niezbyt mi przeszkadza i dwukrotny zwis gry przy ładowaniu save''a co też jakieś szczególnie dotkliwe nie było. Wystarczy popatrzeć na takie gry jak STALKER, w którego na początku prawie nie dało się grać, czy Alone in the Dark aby docenić dzieło Bethesdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje PC (system vista) i nie mam żadnych problemów. Po 25 godzinach gry zaliczyłem 1 zwis. Bardziej winne są zapchane/stare komputery i ich nieświadomi użytkownicy piszący na przerozmaitych forach "NIE DZIAŁA NA VISCIE!!!1111111111" Potem psiaczą wszędzię na Microsoft czy Bethesde, a mają pirackie wersje systemu, niezaktualizowane i ponagrywane śmieci z neta. Co innego wersja na ps3 która podobno faktycznie jest skopana, ale wersja PC jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nie wiem jak to wyjdzie, ale mi nawet nie działa ten pierwszy patch :) . Jedyne co mi wyświetla, to info, że "nie może odnaleźć zainstalowanego Fallouta 3". Żeby nie było - mam oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 13:56, Bambusek napisał:

>sarkazm>No proszę, a czytając recenzje w prasie można było odnieść wrażenie, że
to gra - ideał, której tylko głupi, zaślepieni fani F1 i F2 się na siłę czepiają</sarkazm>


+1 :)

Ale, żeby nie było że uprawiam spam - ciężko poprawić coś co z założenia jest skopane do szpiku kości. Zresztą większość błędów i wypaczeń raczej mogą naprawić tylko fani - przy okazji powiem, że już rozpoczeli ten proces ( vide UI mod ). Na Betsy bym w tym procesie raczej nie liczył :)

btw. kiedy wyjdzie ta obiecana zbroja dla mojego ukochanego i wytrzymałego jak SUPER MUTANT psa - ja się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zdaniem pepsiego:Bethesda mocno pracowała na sukces Fallouta3 [...]"

Na "sukces" Fallouta3 zapracowały TYLKO I WYŁĄCZNIE Fallouty 1 i 2,bo na pewno nie Ci "Rzemieślnicy" bez krztyny talentu z Bethesdy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nazywajcie tego falloutem, ponieważ to jest mod do Obliviona...
Proszę mi nie wmawiać także że jest to RPG ponieważ to jest rzeźniosiekana, po 14stu zrobionych questach masz na koncie okolo 300 zabitych ludzi (sick!).
<szczera kuwa prawda (przeczytana w gazetach) mode on>A szlag by was ! /debug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:59, lama123 napisał:

Nie nazywajcie tego falloutem, ponieważ to jest mod do Obliviona...
Proszę mi nie wmawiać także że jest to RPG ponieważ to jest rzeźniosiekana, po 14stu
zrobionych questach masz na koncie okolo 300 zabitych ludzi (sick!).
<szczera kuwa prawda (przeczytana w gazetach) mode on>A szlag by was ! /debug


Own''d !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie jest F3 tylko postnuklearny mod do Obliviona. Jak dla mnie grafika jest obrzydliwa i kompletnie niegrywalna. A prowadzenie kamery przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gienek1 ---> sam nie miałem okazji zagrać, a ze średnią ocen na Metacritic (93 - X360, 92 - PC, 91 - PS3) trudno polemizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Path nie poprawi niedoróbek w grze, bo te niedoróbi wynikają z tak skonstruowanego świata. Przecież nie zrobią patha kasującego niewidzialne ściany czy pikseloze. Path poprawić moze jakieś małe błędy a takich chyba nie ma za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:21, pepsi' napisał:

Gienek1 ---> sam nie miałem okazji zagrać, a ze średnią ocen na Metacritic (93 - X360,
92 - PC, 91 - PS3) trudno polemizować.


Wprost przeciwnie bardzo łatwo. Wystarczy poczytac argumenty za, a potem skonfrontować to z gra i dziwć się czemu nikt nie widzi tych oczywistych przeciw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować