Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Krajobraz po premierze WotLK

38 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2008 o 17:15, palpatine napisał:

Zdecydowanie jest to wynik "sklepowy".

Co do zasysanie online jedno sprostowanie - wszystko, co zawiera dodatek zostało już
zaimplementowane we wcześniejszym patchu, więc nie ma żadnej konieczności ściągania pełnej
gry online. Chodzi w tym momencie tylko o klucz.


Tja, a płytkę z 7.7 GB danych dodali tak dla picu? Weź nie gadaj bzdur... Ostatni patch to jedynie pomost łączący WoW i TBC z WotLK, są w nim zawarte tylko te rzeczy, do których zobaczenia nie potrzebny jest WotLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:07, Sth`Devilish napisał:

Ale w Europie tego nie ma, a większość osób na pewno składała preordery, zamiast czekać
i upgrade''ować przez internet, w dodatku tracąc czas na download :)

w EU też jest: http://www.wow-europe.com/en/wrath-upgrade.htm
Co do czasu na download - cóż. dla ciebie to strata czasu, a dla mnie nie. dlatego każdy ma to co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:01, palpatine napisał:

Tym bardziej jest to wielki sukces, bo to nawet nie jest pełna gra tylko dodatek właśnie.
Nawet taka gra pełną gębą jak GTA4 nie może się poszczycić takim wynikiem.

Ja sobie dodatek kupię jak już dobiję do 70 lvl, czyli jeszcze 6 ;) Nie ma się co spieszyć,
nie zabraknie dla nikogo :P


Czlowieku co ty pieprzysz, GTA4 poszlo w 10mln egzemplarzy, 6mln na x360 i 4 na PS3. Sama wersja na x360 kosi wynik tej gry 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valium ja bym raczej sie nauczyl czytac bo news traktuje o pierwszych 24 godzinach a nie ile kopii sie ogolem sprzedalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:40, Valium napisał:

Czlowieku co ty pieprzysz, GTA4 poszlo w 10mln egzemplarzy, 6mln na x360 i 4 na PS3.
Sama wersja na x360 kosi wynik tej gry 2 razy.


Ciekawe jak, skoro pierwszego dnia sprzedało się "tylko 3.6 miliona kopii". Mnożyć przez dwa nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 22:35, temist napisał:

Sorry ale dla mnie porownanie GTA4 do WoWa to tak jak porownanie Dody do Kultu. Poza
tym mowimy o grach na PC-ty.


Raczej Ojca Chrzestnego do Władcy Pierścieni...

Rynek PC nie dorównuje konsolom, a z biegiem czasu przepaść będzie coraz większa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem pod wrażeniem. U nas przed sklepem ludzie jak jakieś zombie stali pod drzwiami długo przed otwarciem.
Mieliśmy 40 pudełek, wszystkie poszły w dwie godziny :D
Ludzie pytali już tydzień wcześniej, a dzień przed premierą dzwonili i chcieli rezerwować po 5 sztuk :D
Ostały się tylko wersje kolekcjonerskie za koło 330zł. Jedna poszła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:58, penny napisał:

btw. ten dodatek można kupić jako download więc gadanie o 2,8mln pudełek znikających
ze sklepowych półek można między bajki włożyć :)

Można. Ale dopiero jakiś czas od premiery. W tych 24h nie było online upgrade''u ani w EU, ani w US.

Porównywanie do gier na konsole (Halo3, GTA4) nie ma sensu, bo tam rynek jest kilkakrotnie większy. Wyniki GTA4 i Halo3 podzielcie przez te 5-6 razy i wtedy porównywajcie. Nie wspominając co by było gdyby te gry były na abonament (niezbędny do gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mówimy w przypadku GTA4 o sprzedaży w pierwsze 24 godziny, czy w totalu ? Bo jakoś ciężko mi uwierzyć, że GTA4 sprzedało się w 10 milionach egzemplarzy w pierwsze 24 godziny od premiery.

Czy ktoś tu czyta ze zrozumieniem ? Czy po prostu mózg mu staje w momencie czytania, że jakaś inna gra ma dobrą sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie mogę uwierzyć by 10milionow gta4 sprzedało się w pierwsze 24/h. I chciałbym wiedzieć ile dokładnie poszło HaLo3 w pierwsze 24/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:40, Valium napisał:

> Tym bardziej jest to wielki sukces, bo to nawet nie jest pełna gra tylko dodatek
właśnie.
> Nawet taka gra pełną gębą jak GTA4 nie może się poszczycić takim wynikiem.
>
>

Czlowieku co ty pieprzysz, GTA4 poszlo w 10mln egzemplarzy, 6mln na x360 i 4 na PS3.
Sama wersja na x360 kosi wynik tej gry 2 razy.


Valium, skad ty masz takie wiadomosci?
Ze swojej głowy? Czy Ufoki z Altaira ci to przekazali?

"W specjalnie z tej okazji wydanym oświadczeniu prasowym, Rockstar pochwalił się, że przygody Niko Belica już pierwszego dnia sprzedaży zarobiły 310 milionów dolarów, zaś w naszych domach znalazło się 3.6 miliony pudełek z grą. " - Interia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ma co się dziwić, że dodatek tak się sprzedał bo jak miał się nie sprzedać kiedy już ponad 1.5 roku ludzie czekają na nowość, szczególnie ci co nie mają szczęścia lub czasu być w gildii raidowej na tyle dobrej by robic end game, lub w WoWie siedzą dla pvp, więc raczej logiczne że jak maja już 11 mln aktywnych użytkowników to wszyscy będą chcieli się szybko zaopatrzyć w dodatek.
Po drugie głupotą jest porównywanie konsole-pc raczej dana konsola-pc byloby wlasciwsze bo jakby nie patrzec nie kazda gra wychodzi na kazda konsole. W koncu rynek konsol tez sie dzieli a nie ma 5 rodzajów pc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft. Wrath of the Lich King stał się najlepiej sprzedającą się grą komputerową w historii , tylko do dnia premiery Diablo III. Po dziś dzień Diablo II sprzedaje się bardzo dobrze , więc trzecia część nie powinna mieć najmniejszych problemów z przekroczeniem 2,8 miliona sprzedanych egzemplarzy w ciągu pierwszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować