Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Need for Speed: Undercover - dzień pierwszy

50 postów w tym temacie

Niestety nowy NfS to zwykła budżetówka i na dodatek nędzny port z konsol. Klimat jak w Most Wanted, w sumie to ta sama gra, tylko z dziadowska jak na 2008 rok grafiką, która cofnęła się do pierwszego nocnego NFS: U.
Brak strzałki gps, słaba grafika, bugi, daleko do dobrej gry. To chyba jest beta jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:05, Galder Grasfiord napisał:

Niestety nowy NfS to zwykła budżetówka i na dodatek nędzny port z konsol. Klimat jak
w Most Wanted, w sumie to ta sama gra, tylko z dziadowska jak na 2008 rok grafiką, która
cofnęła się do pierwszego nocnego NFS: U.
Brak strzałki gps, słaba grafika, bugi, daleko do dobrej gry. To chyba jest beta jeszcze.


Ba ! ja bym powiedział, że to Alpha... przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:27, szeretucha napisał:

> Ciekawe czy w nowym NFSie jest choć jedna prosta, na której Bugatti Veyron jest
w stanie
> rozpędzic sie do tych 400km/h...

Tak się składa, że nowy NFS mnie oczarował właśnie tymi długimi, niekończącymi się autostradami
i pojedynkami na nich. A Ja Bugatti jechałem 406 km/h dla formalności :p. A przy okazji
to Tri-city jest ogromne. Zdecydowanie największe miasto w całej serii NFS, Jak i nie
największe w ogóle w samochodówkach.


Tak dla szczegółu, najnowszy NFS ma łącznie ok. 130 km dróg. Daleko mu do Test Drive''a Unlimited (2400 km!). Ale ważne, że i tak jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, no bez jaj, to naprawdę wygląda jak jakaś nisko budżetówka, jednak mocno się zastanowię Czy kupić? Czy załatwić. Sądziłem, że po takiej porażce jaką był Pro Street, Undercover będzie miał więcej do zaoferowania a tu screeny bardzo mnie rozczarowują, nie mam słów ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra to porażka. Niby mam ustawione AAx6 a i tak kwadratowe są cienie. Grafika zjechana. Gra muli na najlepszych kompach. Dzwne późne doczytywanie się elementów, np wierzowca który wyrasta tuż przed nami.
Druga sprawa to multi. To chyba jakaś pokazówka w fazie pre alfa. Brak global czatu, brak możliwości zerkniecia jakie są pokoje, po prostu wybiera sie tryb rozgrywki i gra sama kieruje nas do odpowiedniego pokoju. Gorzej jak chcemy ze znajomymi pojeździć to ciężko żeby gra akurat do tego samego pokoju nas przydzieliła.
Myslałem, że tryb Cops & Robbers to będzie super zabawa. Niestety. Jeżeli zdołasz przejąć paczkę z kasą to szansa że osoba jadąca radiowozem cię złapie i odbierze łup jest jak 1:10000. Kompletna katastrofa.
W sumie wiedziałem o tym wszystkim zanim wydałem 99zł w media m na jej zakup no ale nie kupiłem tej gry ze względu że lubię takie rzeczy a ze względu na liczne turnieje z nagrodami online typu mistzrostwa polski, puchar polski etc. Jak odbije sobie na turniejach te 99zł za zakup gry to bedę wielce szczęśliwy.
Przez te liczne bugi, niedoróbki etc gra w moich oczach jest gorsza niż jej poprzednik PS.
Moze jak wydadzą patcha (jezu, musiałby zajmowac z 900mb żeby udało się poprawić wszystko :D ) to gra mi sie bardziej spodoba.

W tym momencie NFS Undercover moge porównac do gry która kiedyś kupiłem za 19.99z a nazywała się RPM Tuning. Miała to być super gra z super mega opcjami itp a w momencie premiery nawet się nie odpalała i dopiero patch który wyszedł po tygodniu sprawił, że grę wreszcie można odpalić (nie działała nikomu), a i tak była do dupy.

Aż strach pomyśleć co te jelopy z EA dadzą nam za rok. Z serii NFS robi się jakieś gówno które moge porównac z seriami typu NBA, NHL, FIFa w których prawie nic się nie zmieni, no oprócz numerku w tytule.

MOja ocena tej gry na dzień dzisiejszy: 4,5/10ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Undercover to fajna gra, polecam. Przerywniki filmowe ładnie zrobione, fajnie grają aktorzy. Zarąbiste są bitwy na autostradzie, tuning jak w ProStreet. Grafika bardzo ładna, przypomina mi się Most Wanted. Sprawny system jazdy, fajnie robi się różne tricki np: obrót o 360 stopni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi też gierka się podoba;) a jak jakieś łośki ustawiają sobie max detale na rozdziałce prawie hd i się dziwią, że im nie chodzi no to sory heh u mnie wszystko na maxa z anty 2x chodzi bardzo płynnie i zero narzekań, a kompa mam ponad rocznego;) fanem samochodówek nie jestem, ale pogram w NFS czasami na pewno:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no trzeba sie przygotować :) nie długo będziemy wypróbowywać
a artykuł naprawdę bdb napisany lepiej niż nie jeden portal motoryzacyjny :)) 5+ oby takich więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o artykuł to naprawdę fajnie napisany , podoba mi isę a jeżeli chodzi o moje zdanie o tej grze to powiem że fajna gierka tylko graficznie mnie trochę zawiodła ale po za tym bardzo fajna , urozmaicona i do tego te filmiki które dodają tego klimatu :D Gra fajna ale artykuł jeszcze lepszy 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To poprostu zwykła , prosta zrecznościówka- która garsciami czerpie z NFS MW- Kto uwarza ze to jast dobre, to naprawde "bez komentarze ;p"... ale przecież w to juz gralem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem dziś rano, po powrocie do domu zaintalowałem z niecierpliwością czekałem co bedzie dalej, potem ustawienia, sterowanie ustawiałem dobre dwadzieścia minut (to nie żart), coś niepodobało się grze odnośnie Logitecha Wingmana, uruchomienie i .....po następnej pól godzinie wiedziałem ta gra to jakiś ponury żart (dość kosztowny), gdzie fizyka, co z grafiką, gdzie obiecany widok z wnętrza, kto wrzucił te muzyczne kawałki, kto je wybierał, o co chodzi ,to jakiś niewypał. Przerywniki filmowe są OK, ale po kiego grzyba fabuła w grze którą obsługuję dwoma przyciskami gamepada i analogiem. Przy "większych" prędkościach ekran u góry rozmazuje się jakbym wchodził w nadświetlną czyżby nawiązanie do Startreka. Mam raczej dobry sprzęt włączyłem wszystko co się dało, ale to i tak jest brzydkie.Jak dla mnie ta gra to porażka, seria NSF skończyła się na Porsche, niecierpliwię czekam na zamówiony dodatek do Test Drive Unlimited. W tę grę powinni zagrać najpierw ci którzy usiedli do zrobienia tego NSF-a. Ps. Gdybym chciał grafikę konsolową to bym sobie kupił konsolę.
Szkoda tylko tych pieniążków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja was nie rozumiem, mowicie ze to porazka zagraliscie 5 minut i porazka sami jestescie porazka maniacy!!
chceice realizmu kupcie sobie rFactora i wtedy pogadamy! gra bardzo fajna graficznie moze nie njalepsza ale fajna przerywniki milo sie jezdzi a z postepem gry poziom trudnosci sie zwieksza! policja bardzo fajnie sie trzyma ogona nie odpuszczaja moja ocena 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maniacy? Niekoniecznie. Tak się składa, że w nowego NFS-a pograłem troszkę więcej niż te 5 minut i z żalem musiałem stwierdzić, że gra nie należy nawet do górnych stanów średnich.

Ja rozumiem, że ciężko jest przebić ścigałki od Codemasters, ale jakby nie patrzeć, NFS jest serią z dość chlubną tradycją...a tu gniot. Coś musi być na rzeczy, jeśli największe serwisy o grach wystawiają tej grze oceny rzędu 4-5/10, i to niezależnie od platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować