Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #10: Którą grę z serii Need for Speed lubisz najbardziej?

68 postów w tym temacie

Zgadzam się z BasteKSG że Porsche było najlepszą częścią. Ja też zagrywam się w tą serię od pierwszej jeszcze na 3DFX :D Porsche przeszedłem z 10 razy :D Te trasy pokonywane między pachołkami albo szkoła jazdy (i testy na placu) to było cos pięknego. Tam każde porsche jeździło inaczej i każdą zmianę konfigu było czuć. Uszkodzenia które wpływały na zachowanie samochodu i na portfel :D Po prostu bajka.
Jedyną częścią której nie przeszedłem to jest Pro Street.

Jakby zrobili teraz NFS Porschce 2 i zachowali tak przejrzysty system kariery i tą szkółkę jazdy to byłby HICIOR - o ile by nie wrzucili fizyki jazdy z ostatnich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze były moim zdaniem prosche i Most Wanted wybrałem jednak tą drugą dobry Klimacik,ciesze się ze pro street ma adekwatne miejsce beznadziejne poprostu to było ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ten wspaniały Porsche 2000. Najlepsza gra serii. A ci co zaznaczyli MW niech zagrają w P2000 to wtedy będziemy rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Underground II. Wybrałbym MW, ale pościgi robią się irytujące po pewnym czasie. W Porsche niestety nie miałem okazji zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed III: Hot Pursuit.....te pościgi z kolegami na podzielonym ekranie i jednej klawiaturze....dobre wspomnienia... :))) Ale i tak zagłosowałem na Porsche 2000....lubię markę i do tego te wyscigi z prędkością 50 mph-utrata kontroli na każdym zakręcie to jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porsche 2000 po wieczność. Gierka boska, cudowna, wspaniała, miodna. Oczywiście NFS III i Road Challange też byly wspaniałe, ale Porsche przebiło wszystkie części. Ah ten 911 GT2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porsche... dlaczego ? Bo pamiętam ją z dzieciństwa, jak się dziecie zagrywalo w tę grę... Ale osobiście łatwiej mi wymieni części NFS których NIElubie a są to: NFS HP2 (Trosze za podobny do Burnouta którego lubie) i NFS CARBON (jakoś klimat nie taki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz grałem w II i HP. Carbon jest dziecinnie łatwy (osobiście przeszedłem w 1 dzień), MW jest super ale UG2 jest najlepszy!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Porsche 2000/Unleashed coś sobą reprezntowało. Idealny balans zręcznościówki z odrobiną realizmu - do ogarnięcia na klawie, ale wciąż wymagające. Żaden inny NFS nawet nie otarł się o ten przebłysk geniuszu. Dlatego później wybrałem serię TOCA... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:30, Jared napisał:

Ach ten wspaniały Porsche 2000. Najlepsza gra serii. A ci co zaznaczyli MW niech zagrają
w P2000 to wtedy będziemy rozmawiać.


Grali i to dużo, mimo to wolą MW. DGCC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh..grałem we wszystkie w sumie:D Pierwsza na 486 jeszcze:D Potem konsole...i znów PC;) Jak narazie Porshe i Most Wanted:D Zobaczymy co nowe przyniesie...A najwieksza porażka - PRO Street bleee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej czasu poświęciłem na NFS II (moja pierwsza gra na PC z którą miałem styczność) i Porsche. To właśnie te dwie części najmilej wspominam. Przyjemnie grało się też w Road Challenge i Most Wanted.

Najgorsza część? Zdecydowanie Carbon. Porażka jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac że głosowały małe dzieci które jeszcze robiły w pieluszki jak NFS Porsche 2000 wyszło,choć most wanted też zły nie był(tylka ta fabuła smieszna i prowadzenie aut arcadowe do bólu auć!).Ja tam ciągle wierze że EA się opamięta i da nam w koncu NFS Ferrari 2009/2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować