Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Kącik DJ''a -czyli porady dla początkujących

4 posty w tym temacie

Bardzo podoba mi się muzyka techno jednak samo słuchanie mi niewystarcza, chciałbym zacząć ja robić, czy możecie podać tytuły dobrych programów:

1. Do tworzenia i edycji oprucz FL Studio
2. Modulatorów głosu
3. Do obrubki audio, czyli zmaiana tempa, wycinanie kawałków, odizolowywanie wolaku od podkładu
4. Dobry recorder
5. Wirtualny stół mixerski dośc prosty na sam początek

I jeszcze jedno pytanie czy nie wiecie, czy mając demo FL 6 można dogrywać do niego darmowe pluginy??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tractor DJ Studio : Bardzo trudny w obsłudze , na początku wydaje się, że nic fajnego z nim nie zrobisz, ale jak posiedzisz pare miesięcy ( sic ! ) to się nauczysz ;) Podobno od tego zaczynała większość polskich dj''ow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta miałem to przez kilka dni na dysku, ale nie za bardzo wiedizałem z czym to się jje. Lae chyba ściągne to jeszcze raz i posiedze dłużej, może coś z tego wyjdzie. Dzięki Ci za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 10:42, Lumbago napisał:

Ta miałem to przez kilka dni na dysku, ale nie za bardzo wiedizałem z czym to się jje.
Lae chyba ściągne to jeszcze raz i posiedze dłużej, może coś z tego wyjdzie. Dzięki Ci
za pomoc.

Chcesz wirtualny stół DJ''ski - Virtual DJ :) Trochę sobie tutaj porobisz, ale jak dla mnie zbyt słaby - nie można(a może można, ale ja nie umiem) dogrywać nowych dźwięków itp. Tam sobie trochę poremiksujesz, ale nic nie stworzysz.
Jak dla mnie to FL albo Tractor.
Ja aktualnie zbieram, bo w przyszłości planuję grać w klubach/na imprezach ew. jak dobrze pójdzie zacząć karierę DJ''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować