Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zachowuje się człowiek podczas gry?

154 postów w tym temacie

Hehehe nawet się nie spodziewałem ze takie miny mogę stroić jak gram w Call of Duty 4 słyszałem tam tez GTA IV i jakieś Gwiezdne Wojny chyba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś w długich włosach i ruski hip-hop w tle rlz xD rotfl
Jak gram, to chyba właśnie mam taką grobową minę bez grymasów złości, czy radości.
hofik19 -> Q3A też tam był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, naprawdę ciekawe. Te dzieciaki chwilami wydawały się być nieświadome tego, że istnieje coś poza grą - tytuł ''Immersion'' ma sens. Może wypadałoby pójść krok dalej i zrobić w czasie grania EEG lub fMRI - ale wyniki takich badań mogłyby się społeczności graczy (przekonanej, że gry są zupełnie nieszkodliwe i jedyny wpływ jaki wywierają to relaks) nie spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, przesadził ten fotograf, nie wiem skąd wziąl te dzieciaki, ale jedyne miny jakie ja stroje, to albo sie uśmiechcne i powiem coś w stylu, tak mam cię, albo się wkurze i powiem kur, znowu, żal. A podczas gry zawsze mam taką samą minę, wcale nie kręce językiem itd.

Zresztą patrząc na moich braci też nie robią takich głupich min, więc naprawdę nie wiem skąd wziął te dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie dziwna ta dziewczynka :P A miny faktycznie potrafią być komiczne :] Mama kiedyś mówiła, że mnie nagra, jak widziała jakie miny sadziłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale każdy gracz wie chyba, że przy graniu np. w CoDa czasem trzeba ostro "gestykulować" myszą/padem. A oni w większości wcale się nie poruszają!

Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czasem gdy się kupiam na grze to językiem obracam lub się oblizuję.
Zastanawiający jest również fakt że pozwolili takim nastolatkom (poza tym kolesiem ze słuchawkami nie wydaje mi sie by któryś miał skończone 15lat) grać w GTA 4 czy CoD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne minki na tym filmiku a ostatnia najlepsza :D
Ja chyba takich nie robię bo zawsze jak gram jestem poważny jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ów fotograf mógł się pokusić jeszcze na nagranie i włączenie do swego materiału tego, co działo się na ekranie telewizora. Szkoda, że tak się nie stało, ponieważ moglibyśmy mieć wówczas pełniejszy obraz tego, co było nam dane zobaczyć. A tak, widzimy jedynie reakcje na "coś", czego czasem możemy się jedynie domyślać po odgłosach - zaś w co mogła grać ta sprawiająca wrażenie zupełnie obojętnej dziewczynka, trafić chyba nie sposób =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować