Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zachowuje się człowiek podczas gry?

154 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 01:30, Jaro7788 napisał:

Nuuudaaaa...!

Jak ja gram, to mocno zaciskam wargi, a nie się ciągle oblizuję. Ponadto szybko oddycham
i co chwila tylko "Jezus, ku*wa, ja pie*dolę!" albo "Ku*wa, zdychaj no!". ;)

Zaiste nuda. Też dre ryja "Co ca ch*j! Giń ped*ale! Granatem mnie zaj*bał sku*wiel" << jak gram w CoDa.

a po odgłosach słychać że grali w GoWa, Call of duty, GTA, Jedi i coś tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wyprane mózgi. Ja dość często grywam na LAN party z kumplami i wszystko widać. Nie ma drugiej grupy takich luzaków jak my, wiecznie tylko dobry humorek, wszyscy sie śmiejemy, popijamy piwko tylko czasem sie bijemy "po przyjacielsku". Zatem polecam nie grać w samotności (internet tutaj nic nie zmienia), tylko powrócić do starych przedpotopowych czasów przedinternetowych kiedy LAN party to była normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam :P osobista sprawa gracza jak się zangażuje emocjonalnie to widać efekty, jak nie to jak ten koleś z obrazka ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak gram to siedzę skupiony , ie stroję żadnych dziwnych min czasem jak coś nie wyjdzie to się wkurzam i mówię kurcze i jadę od nowa :P a filmik może być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG skąd oni wzieli tego ryżego kolesia XD On wygląda jak mutant xD A najlepszy jest ten koleś co tańczy jak słyszy hymn ZSRR . . . Jestem ciekawy czy jak by wiedział kim był Stalin to czy by się też tak cieszył ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 15:56, XxAndrIxX napisał:

OMG skąd oni wzieli tego ryżego kolesia XD On wygląda jak mutant xD A najlepszy jest
ten koleś co tańczy jak słyszy hymn ZSRR . . . Jestem ciekawy czy jak by wiedział kim
był Stalin to czy by się też tak cieszył ^^

Czy to wyglądało jak taniec do jakiejkolwiek muzyki? To raczej wyglądało jak zwycięski Chris Tucker albo inny murzyn z dobrym żartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie . . . To śmierdzi kiczem na 15 km , jeżeli nie więcej !!! Ja bym ich opisał krótko i rzeczowo - BOTY !!! Ten filmik jest żałosny , te "dzieci neo " jeszcze bardziej , a w szczególności ten piegowaty , ta "wryta" i ten ze słuchawkami który na koniec "UDAJE" , powtarzam UDAJE że tańczy !!!

Kolejny raz jesteśmy świadkami nagonki na gry , jakie one są głupie , ogłupiające itd. Żal mi tych ludzi którzy propagują ten temat . . . No dobra . . . BARDZIEJ MI SZKODA RODZICÓW TYCH DZIECI !!! Jak oni mogli . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amerkanów, bo to New York Times. Wiem, że ten filmik jest ustawiony, ale śmieszą mnie ludzie co mówią, że wyglądają normalnie. Może i wyglądacie ale skąd ta pewnośc, co obok monitora macie lusterko? Zawsze się zdarzy ludziom zrobić głupią minę, podobnie jak nie często nie zdają sobie sprawy z tego, że wielokrotnie rzadziej mrugają w czasie gapienia się w monitor. LAN party? Może w czymś pomaga no ale bez przesady co jak grasz z ludzmi którzy siedzą obok to się koncentrujesz na grze czy na tych kumplach? Z doświadczenia i obserwowania ludzi na takich spotkaniach wiem, że tak długo jak gapią sie na monitor mają bardziej skupiony wyraz twarzy niż jak tą twarz odwrócą w moim kierunku jakkolwiek ci ludzie by sie tego nie wypierali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem mojego brata podczas gry w kwadraciki i kółeczka znanej jako tibia . Ilesz miałe radochy gdy cos go zabiło a on walną głową o klawiaturę i sie rozpłakał.Ma 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować