Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zachowuje się człowiek podczas gry?

154 postów w tym temacie

Nie no ja jeszcze czasem robię uniki głową przy bardzo szybkich FPSach, to musi dopiero śmiesznie wyglądać. Takie odruchy. W ogóle takie rzeczy najbardziej śmieszą jak widzimy siebie lub jakieś osoby co znamy niż jakiś tam nie-wiadomo-kogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie kiedys nagralem kamerka jak mlucilem z kumplem po sieci w world in conflict... moje miny w polaczeniu z naszymi tekstami... lezalem pod stolem ze smiechu naprawde polecam taka akcje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zwróci uwagi, że MK, GTA IV, CoD4 i SW:TFU to gry nieodpowiednie dla większości z tych graczy?;>

Filmik fałszywy( wszyscy playerzy wyglądają, hmmm, extraordynaryjnie:)), ale jednak skłania do refleksji- "jak ja się zachowuję podczas gry?" [ jednak nie wyobrażam siebie z takimi minami, jak oni- co najwyżej padają dość mocne słowa i obrywa się klawiaturze i monitorowi :) Szczególnie w CoDzie4, ale nie tańczę po zwycięstwie- raczej rzucam jakimś tekstem, że się znów sk***om nie udało;)]

garrick:"Oj tam :P osobista sprawa gracza jak się zangażuje emocjonalnie to widać efekty, jak nie to jak ten koleś z obrazka ;P."
*A to nie dziewczynka?:D

"OMG skąd oni wzieli tego ryżego kolesia XD On wygląda jak mutant xD A najlepszy jest ten koleś co tańczy jak słyszy hymn ZSRR . . . Jestem ciekawy czy jak by wiedział kim był Stalin to czy by się też tak cieszył ^^"
*Znam osoby, które słyszą ten hymn, kładą rękę na klatce piersiowej i zaczynają nucić pod nosem:P
Swoją drogą, ładny utwór i dobre wykonanie( Chór Aleksandrowa, jeśli mnie uszy nie mylą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza mi się czasami odchylam głowę przy graniu i często jak się skupiam to przygryzam wargę. Strasznie głupi nawyk, muszę się go oduczyć, ale zawsze jak się skupiam to tak robię. Kiedyś na sprawdzianie jak się bardzo stresowałem to ją rozgryzłem do krwi :D. Jak mnie kilka razy zabiją to też się wkurzam ale zazwyczaj kończy się na kilku słowach, których nie przytoczę :D ewentualnie jak w końcu uda mi się zabić osobnika też lecą bluzgi, ale żeby od razu płakać, albo stękać. Żal mi tych dzieci na filmiku, ustawionym zresztą. Ich ryje mnie dołują (będę miał dzisiaj koszmary :P) Mogli temu kolesiowi na końcu powiedzieć, żeby się tak nie gapił w ekran (kamerę) jak "tańczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie twarze... ouhh....
Ja nigdy nie przeżywałem gry, nie przeżywam i nie będę przeżywał gry w ten sposób. Czasami jak na poczatku rundy w CoD4 rozwali mnie granat to się zdenerwuje, ale żeby od razu wykrzywiać mordę??

Pierwsza i druga twarz to jakieś stwory rodem ze Spore...
BTW Widać, że sami prOplayerzy xD Tak jak ten ze snajpą w CoD4 ;)
Najlepsze: 1:48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u mnie podczas gry w FPS''y, ale podczas młócenia w PESa (zwłaszcza z kimś), standardowe akcje to puszczanie wiązanek na zespół za zmarnowanie okazji i odstresowujące trzepnięcie pięścią w pada :)

Oczywiście podczas multi w FPSach to musi nieźle wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 11:11, szamanv napisał:

Ze mnie się dziewczyna śmiała, że jak odrzucam granat w CoDzie to się zapowietrzam...


Tiaaa... mnie moja kiedyś obfotografowała jak grałem w Colina 2.0. Najpierw się przestraszyłem, a potem razem się nabijaliśmy z fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoxx: Ja mam prawie zawsze taką minę podczas grania xD.
Mina tego gościa moim zdaniem jest najmniej udawana i albo mi się zdawało, albo jak ten gościu grał to chyba była tam jakaś polska piosenka "Swoboda duszy" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ogólnie się nie denerwuje podczas grania , no, chyba że gram w tetrisa, nie wiem czemu ale te klocki tak dziwnie mi na nerwy działają........filmik nawet nawet, najlepszy był ten mały co jakby z niedowierzaniem patrzył się na grę^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować