Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zachowuje się człowiek podczas gry?

154 postów w tym temacie

Śmiech na sali... Widać, że to wszystko było grane, a dzieciaki wiedziały że są filmowane. Może głupie amerykańskie karły tego nie zauważą, natomiast mnie nie bawi pokaz talentów aktorskich "no-lifeów". Heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 13:55, radosiewka napisał:

Część min wygląda na pozowane...

Bardzo możliwe, że wiedzieli, że są nagrywani xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się za to podobało spokojne pokazanie dzieciaka na oko lat 14 grającego przy dźwiękach GTA IV ...
A potem w takich pismach jest jak to gry są szkodliwe a sami im dają do grania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 14:01, Little Maggot napisał:

A potem w takich pismach jest jak to gry są szkodliwe a sami im dają do grania xD


Dokładnie. Po cholerę dają grę dzieciakom, skoro nie chcą, żeby w nią grały? Znaczek na pudełku mówi chyba jasno...
Że zacytuję Sapkowskiego, "śmiać się chce i rzygać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki żal! Wszystko to było robione specjalnie. Dowód? W 48 sek. dzieciak spojżał się na chwilę w stronę kamery. Kaszana, a nie realny materiał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna/chłopak (nie wiem, trudno określić ;P) przedstawiona na zdjęciu w artykule ma żelazne nerwy. :D Takiej eksplozji emocji u dziecka jeszcze nie widziałem.

No i jeszcze to murzyńskie dziecko płaczące bez jakiegokolwiek grymasu... majstersztyk! xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh..To od gry zależy, bo jak się gra w CoD, to się zazwyczaj jest skupionym i poważnym, a jak w coś takiego jak PES, to ogarnia Cię radość i euforia po strzeleniu bramki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten trzeci koleś jest nieco przerażający :)
swoją drogą reprezentuje sobą chyba najgorszy rodzaj graczy na XBL - no może oprócz "sapaczy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że dzieci w tym wieku nie powinny grać w żadną z tych gier.

A ta długowłosa hermafrodyta? Wyrośnie albo na ciężki przypadek gotha, albo na psychopatę, albo - co najbardziej prawdopodobne - jedno i drugie. Jak ten dzieciak podrośnie i trafi na uczelnię to zacznie strzelać.
God Bless America.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tal441, jakbyś grał w CoDa4, to wiedziałbyś, że na koniec rundy w multi, jeśli wygra opozycja, to właśnie rozbrzmiewa ten dźwięk.
Co do dziewczyny o stalowych nerwach, to nie wiem w co grała, ale było chyba słychać rap gdzieś ze słowiańskich (nie słowackich) stron. Dla mnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 14:48, InterFejS napisał:

Też nie wiem w co ta dziewczyna grała [może GTA4? xD] ale ona wyglądała trochę jak alma
z FEAR''a :P


Tylko, że to była... Alma. Przygotowywała się emocjonalnie do swej roli w 2 części F.E.A.R. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować