Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zachowuje się człowiek podczas gry?

154 postów w tym temacie

Traktować to należy jako jakąś tam ciekawostkę, nic szczególnego moim zdaniem, takie pitu-pitu. Poza tym całość nieco śmierdzi przekrętem ;p. Najdziwniejszy kolo to ten co grał w CoD 5 i podrygiwał przy wygranej ( końcówka filmiku ) imo a nie ta/ten chłopiec / dziewczyna ze zdjęcia ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:12, KŁEJK napisał:

Traktować to należy jako jakąś tam ciekawostkę, nic szczególnego moim zdaniem, takie
pitu-pitu. Poza tym całość nieco śmierdzi przekrętem ;p.


Zwłaszcza że inny dźwięk został podłożony. Widać to gdy grają w shootera - zmienia się gracz, ale słychać wyraźnie dźwięki tej samej sesji - wszystko po prostu idealnie pasuje. Druga sprawa - wyraźnie wybrano graczy "fotogenicznych". Np. ten megapiegus albo hiphopowiec z kamienną twarzą, który wygląda jak młody wampir na odwyku. Ja wiem, że z nerdów i geeków najfajniej się nabijać, ale tak przygotowany materiał jest tendencyjny, nierzetelny, żeby nie powiedzieć, nieuczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to raczej nie ineresuje ale zrobiłem sobie taki tescik z kamerą komórki grałem w COD 5 i co jakiś czas był grymas wkurzenia , czasami śmiech z ciekawej akcji , a najczesciej jęzor wywalony XD taką beke z tego mialem ze glowa mala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale czy nie odnosicie wrażenia, że niektóre dzieciaki grały w gry dozwolone od nieco większego pułapu wiekowego niż ich potencjalny wiek? :) Potem znowu będzie larum, że gry szkodzą ale jak już w NYT nie przestrzegają oznaczeń to w sumie po cholerę one?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe, ale nagrywane w studiu więc nie aż tak realne... Gdyby było prawdziwsze było by śmieszniejsze :P
No ale najlepsza Alma, i ten wzruszony co płakał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawione - normalny gracz potrafi odwalać takie szopki, że tacy mało oblatani fotografowie nawet nie potrafią sobie tego wyobrazić... jak przeszedłem Perfect Dark na najwyższym poziomie trudności to odtańczyłem taniec zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Gta 4 nie wciągnęło tej dziewczyny tak do końca. :) Wolałbym nagrywać miny graczy bez ich wiedzy, w domach. To by było śmieszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze reakcje (przynajmniej u mnie) to sa gdy z kumplem gram w fife i przy okazji rodzicow nie ma w pokoju obok... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się zdaje, że to wyreżyserowane ; /. Ja przy graniu często coś gadam i tak chyba robi większość ludzi xD. Przynajmniej tak wynika z moich ''obserwacji'' :P. A te typki an tym filmiku... hmmm... widać, że to udawane ; /. Ta laska co siedzi i przymuła udaje jest na to najlepszym dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec gościu fajnie tańczy. XD
IMO to jedna wielka tragedia. Żałosne... Na cholerę mam oglądać takie coś? Naprawdę nie interesuje mnie to, jak głupie miny ludzie robią podczas grania... Ja się tak nie podniecam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekałem tylko, jak tej dziewczynce wybuchnie głowa, albo, że zamieni się w Almę tudzież dziewczynkę z Ringu i wyjdzie mi przez monitor ^^
z drugiej strony, chciałbym zobaczyć moje miny podczas grania... w Dead Space''a ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować