Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Klasyka - u nas 1+1=3!

162 postów w tym temacie

Warszawa, Empik w Arkadii ... posiada MULTUM gier z serii 1+1=3 ... nie tylko te wymienione w newsie ale także m.in Anno 1602 oraz Homeworld 2 !! BRAWO !!

ps. dla tych co dostać nie mogą: EMPIK oferuję importowanie czegoś z innego Empiku w Polsce za darmo ... poprostu idźcie tam i zamówcie to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowiłem na nogi 2 Empiki w Szczecinie i obiecali że w 2 dni wszystko sprowadzą...

Tymczasem mój kolega udał się do hipermarkeru z sieci Geant i tam wydarzyła się rzecz skandaliczna... Znalazł on gry z naklejką promocyjną, potem udał się do kasy, gdzie bardzo miła pani przez 10 minut zastanawiała się co z tym zrobić. Potem policzyła mu za dwie z tzech gier (nie dając trzeciej) i odesłała do punktu obsługi klienta... Gdzie po 30 minutach stania przy ladzie dowiedział się, że promocja w sklepie jest dostępna, ale tylko dla posiadaczy jakiejś karty klienta... To jakaś piramidalna bzdura... Jest to promocja wydawcy i żaden hipermarket nie może sobie chyba przeinaczać szczegułów promocji ustalonych przez wydawcę gier. Podobno na stoisku wisiała informacja na ten temat, ale nic takiego nie widzieliśmy (byliśmy razem). Wisiała, czy nie... Coś tu jest niewporządku :/

Czy sklepy mogą przyjmować promocję, reklamować ją i zmieniać jej zasady na zasadzie własnego widzimisię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie,
1. Trzy paki rzeczywiście występują, ale tylko w SELGROSIE. Jest ich ponad 25 rodzajów, także jest duża szansa, że każdy znajdzie coś dla siebie. W pozostałych sieciach sprzedaży, tj. Auchan, Empik, Media Markt, Geant, Kolporter, Carrefour, Tesco promocja jest lub będzie realizowana na normalnych zasadach, czyli wybierasz trzy dowolne gry z serii NXK, a płacisz tylko za dwie.
2. Geant - dziwna sprawa, gdyż około godziny 12 przedstawiciel Geant na Polskę zapewniał nas, że promocja jest dostępna dla WSZYSTKICH klientów (z kartą i bez). Może akurat informacja nie dotarła do tego konkretnego sklepu...Tak czy inaczej sprawę wyjaśnimy. Monastor, napisz o który Geant konkretnie chodziło?
3. Jeszcze raz powtórzę, że promocją 1+1=3 objęte są WSZYSTKIE gry z serii NXK, nie tylko premiery, ale i starsze tytuły.
W tym miejscu chciałbym jeszcze przeprosić wszystkich zawiedzionych, że dziś nie w każdym miejscu można było kupić gry w akcji 1+1=3. Ze swojej strony mogę zapewnić, że rozmawialiśmy o wprowadzeniu akcji ze wszystkimi sieciami na długo wcześniej przed startem akcji. Problemy mogą wynikać z natury czysto technicznej, czyli niedoinformowania szeregowych pracowników sieci czy też niepoprawnej ekspozycji.
Dajcie parę dni marketom na "oswojenie się" z akcją 1+1=3. Mam nadzieję, że już wkrótce wszystko odbywać się będzie bez problemów i Wasze półki ugną się pod ciężarem nowych gier spod znaku NXK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... też się zastanawiam (obawiam ?) jak kasjerzy będą w sklepach reagować...
Szczerze powiedziawszy mam upatrzone dwie gry (Icewind Dale II i Planescape: Torment), a co z trzecią to szczerze nie wiem...

Pomyślę do poniedziałku, kiedy będę już miał zarobioną kasę :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod adresem http://www.cdprojekt.info/1+1=3/dostep.htm możecie sprawdzić, gdzie aktualnie odbywa się akcja 1+1=3, a gdzie będzie dostępna wkrótce i od jakiego dnia. Mam nadzieję, że to zestawienie ułatwi Wam planowanie zakupów i oszczędzicie na wyjeżdżonej niepotrzebnie benzynie/skasowanych biletach/bolących nogach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 22:39, Cermit69 napisał:

Pod adresem http://www.cdprojekt.info/1+1=3/dostep.htm możecie sprawdzić, gdzie
aktualnie odbywa się akcja 1+1=3, a gdzie będzie dostępna wkrótce i od jakiego dnia.
Mam nadzieję, że to zestawienie ułatwi Wam planowanie zakupów i oszczędzicie
na wyjeżdżonej niepotrzebnie benzynie/skasowanych biletach/bolących nogach:)


Heh, oszczędze chociaż mój cenny czas.
A miałem się jutro wybrać przed robotą do Empiku Megastore (Warszawa) ... a tu ZONK! :/
Nic tylko się cieszyć, bo w normalnym tygodniu roboczym to nie wiem czy będę miał czas na ''wycieczki''.

Swoją drogą chce upolować WWP, W3D i GHOST MASTER (może jeszcze coś przy okazji),
ale jak się dzieją takie cuda to nie jestem pewien czy trafie na poszukiwane tytuły :)


Jeszcze jedna kwestia - skoro mamy już http://www.cdprojekt.info/1+1=3/ to może czas odświeżyć
''lekko zakurzony'' serwis http://www.cdprojekt.info/nxk/default_main.asp ... bo widze kwiatki takie jak
"PREMIERY W CZERWCU" czy "NOWOŚCI W SERII", a przecież to nie jest jakaś gigantyczna robota.
Tak na osłodę, bardzo dobry dobór kolorów w serwisie 1+1=3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, szkoda że wcześniej o tym nie wiedziałem, mógł mnie ktoś z CDP uprzedzić ;p ;> Dobrze było wiedzieć wcześniej gdzie będzie taka akcja i na jakich zasadach... No trudno, następnym razem będę brał w Carrefoururze, "gópi" Selgros ;/ Ehh, nicto sprawdzimy tego Soldnera może nie jest taki zły jak go piszą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No doszedłem do siebie po 18-stce qmpla to zaraz jadę do Carrefour po Piratów z Karaibów, Anno 1602 ( zarąbista gra, IMO 1503 zostało spartaczone - ech ten EA ) no i Ghost Mastera :D Już się nie mogę doczekać :D
Tylko szkoda, że 13.10 o 18 w Selgrosie w Radomiu nie było jeszcze tej promocji :/ ( a pakowanie po 3 tytuły to czysta głupota - nie postarali się, oj nie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 20:55, Cermit69 napisał:

Witajcie ponownie,
1. Trzy paki rzeczywiście występują, ale tylko w SELGROSIE. Jest ich ponad 25 rodzajów, także jest duża
szansa, że każdy znajdzie coś dla siebie. W pozostałych sieciach sprzedaży, tj. Auchan, Empik, Media Markt, Geant, Kolporter,
Carrefour, Tesco promocja jest lub będzie realizowana na normalnych zasadach, czyli wybierasz trzy dowolne gry z serii NXK,
a płacisz tylko za dwie.
2. Geant - dziwna sprawa, gdyż około godziny 12 przedstawiciel Geant na Polskę zapewniał nas,
że promocja jest dostępna dla WSZYSTKICH klientów (z kartą i bez). Może akurat informacja nie dotarła do tego konkretnego
sklepu...Tak czy inaczej sprawę wyjaśnimy. Monastor, napisz o który Geant konkretnie chodziło?
3. Jeszcze raz powtórzę,
że promocją 1+1=3 objęte są WSZYSTKIE gry z serii NXK, nie tylko premiery, ale i starsze tytuły.
W tym miejscu chciałbym
jeszcze przeprosić wszystkich zawiedzionych, że dziś nie w każdym miejscu można było kupić gry w akcji 1+1=3. Ze swojej
strony mogę zapewnić, że rozmawialiśmy o wprowadzeniu akcji ze wszystkimi sieciami na długo wcześniej przed startem akcji.
Problemy mogą wynikać z natury czysto technicznej, czyli niedoinformowania szeregowych pracowników sieci czy też niepoprawnej
ekspozycji.
Dajcie parę dni marketom na "oswojenie się" z akcją 1+1=3. Mam nadzieję, że już wkrótce wszystko odbywać się
będzie bez problemów i Wasze półki ugną się pod ciężarem nowych gier spod znaku NXK:)

Geant w Centrum Galaxy w Szczecinie... Aleja Wyzwolenia 18/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że "u Was", czyli w sklepie gram.pl tej promocji nie ma. Wtedy bym mógł uzupełnić swoje braki (a już mi brakuje z tej serii chyba z kilkanaście tytułów), jednak w supermarketach kupować nie mam zamiaru. Może kiedyś. Albo poczekam aż będzie wyprzedawana - i tak w te gry nie gram, nie spieszy mi się więc za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować