Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Klasyka - u nas 1+1=3!

162 postów w tym temacie

Ale sie ch***** czuje. Okłamało mnie CDP. W Opolu powinno już być i na spisie CDP sa te sklepy i co? ONI PIERWSZE SLYSZA! ani nowych gier ani promocji na starych grach. Co jak co ale chyba coś wasz przedstawiciel was kituje co za tym idzie wy kitujecie mnie (nas) a wiadomo że w takich przypadkach konczy sie to kupnem gry konkurencji (tak teraz sie skonczylo) ewentualnie sciaganiem z netu.

Ani w MM gdzie stracilem 2h by sie dostać ani w empiku. Przypominam że wedlug was gry juz tam powinny byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie w Empiku (Galeria Centrum) promocja trwa w najlepsze :) Mnóstwo tytułów do wyboru (nie jestem pewien, ale chyba widziałem też Icewind Dale 2 w promocji 1+1=3 - sprawdzę jutro). Już kupiłem co miałem kupić i jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 14:07, Cermit69 napisał:

MatteoDA - zajrzyj proszę na stronę http://www.gram.pl/seria.asp?id=9 i sprawdź, które gry z serii Nowa eXtra Klasyka są
dostępne w sprzedaży, a które odeszły na zasłużoną emeryturę:) Tak stało się właśnie z World Worms Party. Za brak Ghost
Mastera na półkach odpowiedzialny jest wyłącznie sam sklep.
wierd - oczywiście, że Piraci z Karabiów są w najnowszej wersji
1.03
Pozdro.

A dlaczego wycofaliscie tak dobre tytuły z serii? Czy to oznacza, ze chcac je zdobyc mam je sobie sciagnac z netu? Wielu ludzi, w tym ja, lubi sobie czasem kupic dobra stara gierke. Rozumiem,z e moze sie zle sprzedawaly, ale na jakims pewnym niskim poziomie nakladu uwazam,z e takie klasyki powinny byc utrzymywane, a tak to wielka szkoda. Czy jest szansa, ze powroca w/w tytuly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu promocja mnie omija tak jak reszta, ponieważ w moim miesicie nowe gry z extra klasyki dochodzą z 2 miesięcznym opóźnieniem a co to starych gier z ekstra klasyki to w Bełchatowie chyba z wycofanych to tak z 3 gier brakuje z pełnej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 01:19, Jaconen napisał:

Ludki z malych miast i miasteczek są dyskryminowani!!! :(( Dajcie taką promocję w sklepach wysyłkowych.


nie tylko z małych miast.. po prostu ktoś nawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj ten sam Empik co ostatnio i promocja już jest :)
Kupiłem Baldu''s Gate 2 + SpellForce + Disciples 2
Czyli strategie w świecie fantasy i rpg :)

Wybór gier jest niezły. Mają nowe tytuły, kilka gier, które już oficjalnie nie są w sprzedaży (np. Planescape Torment), ghost mastera, worms, drivera i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie zależy od firmy CDP, gdzie co jest sprzedawane, ale raczej od sieci supermarketów (i poszczególnych miejsc). Dzisiaj byłem najpierw w Empiku na Grójeckiej (brak), potem w Empiku w Blue City (brak), dopiero w Carrefurze w Reducie było (kasjerka się zdziwiła, dlaczego nagle tuż przed wydrukowaniem rachunku zmniejszył się o prawie 40zł). Dla mnie nieważne - w Warszawie jest dostatecznie dużo sklepów, a jak któraś sieć nie chce zarabiać na sprzedaży to jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 21:08, mkaa napisał:

To nie zależy od firmy CDP, gdzie co jest sprzedawane, ale raczej od sieci supermarketów (i poszczególnych


mysle ze jednak troche od firmy. Po pierwsze byla lista sklepów w ktorych dostpene sa dane produkty. A jak się pytam to oni pierwsze słyszą. Ja mowie ze ich sklep był na liscie strony cdp a oni "to cie okłamali". I o zadnych nowych grach i promocji nie wiedza a jedyna promocje o ktorej mi powiedzieli to ta ze mozna rejestrowac gry;) No to cos tu nie gra tym bardziej ze kumpel pracuje w empiku i nic nie wiedza o promocjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 22:30, Kafar napisał:

> To nie zależy od firmy CDP, gdzie co jest sprzedawane, ale raczej od sieci supermarketów (i poszczególnych
mysle ze jednak troche od firmy. Po pierwsze byla lista sklepów w ktorych dostpene sa dane produkty. A jak się pytam to oni pierwsze
słyszą. Ja mowie ze ich sklep był na liscie strony cdp a oni "to cie okłamali". I o zadnych nowych grach i promocji nie
wiedza a jedyna promocje o ktorej mi powiedzieli to ta ze mozna rejestrowac gry;) No to cos tu nie gra tym bardziej ze kumpel
pracuje w empiku i nic nie wiedza o promocjach:)

Tu polemizowałbym. Pracownicy CDP nie mogą jeździć po kraju i tłumaczyć każdemu niedoinformowanemu kierownikowi sklepu, że taka promocja w sklepie powinna być. Raczej rozmawiają z przedstawicielem danej sieci i to już on dalej powinien przekazać. A że nie zrobił to nie wina CDP. Jak inaczej wyjaśnić, że w jednym sklepie jest promocja, a drugim (tej samej sieci) nie ma? Przecież każdy poszczególny sklep nie jeździ do CDP aby u nich pobierać gry.
A jeśli pracownik sklepu nie wie nic o promocjach (czyli co się dzieje w dziedzinie, w której pracuje) to nadaje się tylko do zwolnienia. Może odpowiadać, że w jego sklepie tego nie wprowadzono, ale nie że nie wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 15:04, natkasuper1 napisał:

Do kiedy trwa promocja i jakie tytuły "biorą" w niej udział?

Promocją są objęte wszystkie tytuły z NXK, o ile są z naklejką... na stare gry z tej serii też naklejają więc możesz je dostać.
Niestety zależy to wyłącznie od asortymentu sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować