Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV PC - 92%

93 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 18:55, Rumcajs52 napisał:


To zbyt wiele, lepiej napisać posta z prośbą o info. To zajmie przecież 0,00023 doby.
Widzisz, krócej :) (sarkazm, ironia i Bóg wie co jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie spoko, bedzie mozna grac w multi przez ten syfny windows live. wystarczy tylko zrobic sobie konto email na windows live albo hotmail (byle z domena windowsa), wpisac swoje dane jako amerykanina (adres, dane osobowe itd). ja tak zrobilem w Gears of War PC i dzialalo. smigalem sobie w mutli bez zadnych problemow :) tak samo powinno byc z GTA4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bitzz
"nawet" 8600gt?! Nawet? Przecież to karta z najniższej półki... nawet by mi przez myśl nie przeszło, by jakakolwiek współczesna gra mogła dobrze działać przy tej karcie na sensownych ustawieniach (mam tu na myśli med-high i nominalną rozdzielczość).
A Games for Windows Live na PC sprawuje się tak sobie, zeby nie powiedzieć słabo. Live powinno być domeną Xboxa i tyle. Teraz PCtowcy będą (jak zwykle) gnoić Xbox Live za złe doświadczenia z GfW Live. Przynajmniej ja już się z tym spotkałem po premierze GoW na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet na 8600gt, mam tą karte i uważam że jest b.dobra, grałem na niej w CoD4 na full detalach w miare dobrej rozdziałce i ładnie śmigało, przeszedłęm na niej Asassin''s Creeda w dx9 na full detalach w wysokiej rozdziałce (Czasem klatkowało ale to przy wejściu na wieże obserwacyjne i włączeniu rozglądania się), w dx 10 nie mogłem, mam Xp oryginalnego i nie preferuję zakupu visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam 8600gt i Assasin''s Creed mi działa full detal na wys. rozdzielczości w dx 10. Crysis tez bardzo ladnie mi dziala na wys. detalach w wysokiej rozdzielczosci. Nie wiem czemu najezdzacie wszyscy na ta karte jak dlamnie jest ok. Nie mowie ze jest zajebista ale tez nie jest beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:32, szczepcio111 napisał:

ja tez mam 8600gt i Assasin''s Creed mi działa full detal na wys. rozdzielczości w dx
10. Crysis tez bardzo ladnie mi dziala na wys. detalach w wysokiej rozdzielczosci.


To mnie teraz rozbawiłeś. Z Crysisem to ja mam spore problemy żeby w wysokich detalach pograć na karcie dwa razy mocniejszej niż Twoje 8600GT. Grać owszem sie da, ale są miejsca gdzie gra drastycznie zwalnia. Jeśli zaś chodzi o GTA 4 to nie ma co liczyć na płynną grę w wysokich detalach na tej karcie. To już jest nic innego jak zabytek klasy zerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Klawiatura i mysz nie sprawiają praktycznie żadnych problemów w sterowaniu "

No...trudno, żeby jakiejkolwiek sprawiały, w końcu to najcelniejsze i najwygodniejsze (wg. mnie) narzędzia do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 było hitem na konsolach, będzie hitem i na PC. Teraz tylko czekać na premierę do 3 grudnia. Szkoda, że dzień później w sklepach ukazuje się również dodatek do Gothica 3 - Zmierzch Bogów. Ale przynajmniej będę miał w co grać w najbliższym czasie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka by nie była i tak kupię tylko muszę poczekać do 24 grudnia bo wtedy dopiero sobie kupie, jako prezent gwiazdkowy dla samego siebie :) Jakoś wytrzymać będę musiał ten miesiąc i 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem aby grać przez sieć w GTA 4 muszę zrobić tak:

1) Założyć konto na Windows Live - http://home.live.com/Default.aspx?mkt=pl-pl&lc=1045

2) Założyć konto na Social Club - http://socialclub.rockstargames.com/#

3) kupić grę ;P

PS:
Wypytuję tak dokładnie bo słyszałem gdzieś że usługa Windows Live dla ( graczy, czy jakoś tak ) nie jest dostępna dla polskich graczy i z grania po sieci nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować