Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w najbliższym uaktualnieniu do World of Warcraft?

49 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2006 o 03:14, slipcio napisał:

Co kto woli, WoW zdobyl fanow dzieki temu, ze Blizz stworzyl Warcrafta
ogolnie, ludzie pokochali ten klimat. Jak by powstal WoDiablo czy WoStarcraft to tez by sie
tumy rzucily... wiec Blizz mial z gorki, GW ma pod gorke bo musi walczyc o fanow i udowodnic,
ze ma sporo do zaoferowania, a Blizz czy oleje fanow czy nie i tak bedzie mial sporo grono
wyznawcow.


To tak jakby powiedzieć, że niezależnie jak słabę grę Blizzard by wypuścił, to ludzie i tak by się na nią rzucili. Głupota. Nie rób z grających bezmyślnych kukieł, lecących tylko na znany tytuł i nie zważających na jakość. A jak bardzo krytyczni są fani w stosunku do wielu pomysłów firmy tyczących się WoWa, można się bardzo łatwo przekonać zaglądając na europejskie i amerykańskie fora. Ja jakoś dziwnym trafem fanatyków nie uświadczyłem.

Dnia 05.02.2006 o 03:14, slipcio napisał:

Rada dla wszystkich WoWo manaikow...
dajcie szanse GW mimo ,ze wychowaliscie sie tak jak i ja, na trylogi Warcrafta i tak samo plakaliscie
kiedy Blizz anulowal tworzenie przygodowki osadzonej w realiach wojny miedzy orkami i ludzmi.
No i dajcie sobie spokoj z tym iwojnami miedzy GW a WoW... bo jaki w tym sens? Chyba tylko
zazdrosc...


Szansy GW dawać nie zamierzam, gdyż zwyczajnie nie interesuje mnie w tym momencie gra nie będąca MMORPG i pozbawiona możliwości spotykania na każdym kroku ludzi. Sprawa gustu. Poza tym, sam WoW zabiera zdecydowanie za dużo czasu... Zgodzę się tylko co do "wojenek" pomiędzy niektórymi zwolennikami obu tytułów. Sensu w tym nigdy nie było, a czytanie podobnych postów jest męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 20:39, Seaven napisał:

> Co kto woli, WoW zdobyl fanow dzieki temu, ze Blizz stworzyl Warcrafta
> ogolnie, ludzie pokochali ten klimat. Jak by powstal WoDiablo czy WoStarcraft to tez by
sie
> tumy rzucily... wiec Blizz mial z gorki, GW ma pod gorke bo musi walczyc o fanow i udowodnic,

> ze ma sporo do zaoferowania, a Blizz czy oleje fanow czy nie i tak bedzie mial sporo grono

> wyznawcow.

To tak jakby powiedzieć, że niezależnie jak słabę grę Blizzard by wypuścił, to ludzie i tak
by się na nią rzucili. Głupota. Nie rób z grających bezmyślnych kukieł, lecących tylko na znany
tytuł i nie zważających na jakość. A jak bardzo krytyczni są fani w stosunku do wielu pomysłów
firmy tyczących się WoWa, można się bardzo łatwo przekonać zaglądając na europejskie i amerykańskie
fora. Ja jakoś dziwnym trafem fanatyków nie uświadczyłem.


Ale Blizzard przyzwyczaił graczy do doskonałych gier ;)
Żadnej kiepskiej od nich nie uświadczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mogli by wymyslic burze piaskowe w tanaris i przejsciowe zamglenia.

ale pomysł z slizganiem sie po lodzie jesst niezły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 20:39, Seaven napisał:

Szansy GW dawać nie zamierzam, gdyż zwyczajnie nie interesuje mnie w tym momencie gra nie będąca
MMORPG i pozbawiona możliwości spotykania na każdym kroku ludzi. Sprawa gustu. Poza tym, sam
WoW zabiera zdecydowanie za dużo czasu... Zgodzę się tylko co do "wojenek" pomiędzy niektórymi
zwolennikami obu tytułów. Sensu w tym nigdy nie było, a czytanie podobnych postów jest męczące...



Chyba sobie żartujesz, ze w GW nie spotkasz ludzi na kazdym kroku. Zgodze sie, ze moze i GW nie jest typowym MMORPG, ale jest grą drużynową. Tutaj liczy sie zgrany squad, współpraca, taktyka, a nie jak najlepsza zbroja, jak najdroższe skille, epickie sety itp. Jak ktos jest slabym graczem, to nawet po pol roku ostrej gry z nikim nie wygra, bo tutaj licza sie umiejetnosci, a nie itemy. Wiec prosze nie obrazaj GW tylko dlatego, ze taka formuła zabawy Ci sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam ale nie mogę jakość wyczuć w poście Seavena obraźliwego tonu skierowanego pod szyldem GW. Wyraził swoje zdanie na temat rozgrywki w wyżej wymienionej grze. Mnie również nie podoba się w GW to, że nie możesz napotkać zupełnie obcej osoby poza miastem. Jest to jeden z głownych czynników, które skutecznie odstraszają mnie od sięgniecia po ten tytuł.

Powiem tak: Uratowanie pięknej elfki w jakiejś zapyziałej wiosce przed hordą nienawistynych mobów - bezcenne. :)

A co do zgrania drużyny. To wiele razy to mówiłem i powiem jeszcze raz. Dokładnie to samo można powiedzieć o WoW.

Pokój wam wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRZESTANCIE SIE KLOCIC GW i WoWo MANIACY zaczyna mnie troche denerwowac >.< !!!
Nie obchodzi mnie ktora gra jest najlepsza oraz ktora przyciaga fanow,
Mowie w prost zadna stych obu gier nie podoba mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Quatre

". Tutaj liczy sie zgrany squad, współpraca, taktyka, a nie jak najlepsza zbroja, jak najdroższe skille, epickie sety itp. Jak ktos jest slabym graczem, to nawet po pol roku ostrej gry z nikim nie wygra, bo tutaj licza sie umiejetnosci, a nie itemy. Wiec prosze nie obrazaj GW tylko dlatego, ze taka formuła zabawy Ci sie nie podoba..."

Wybacz dobry czlowieku, ale bzdury opowiadasz. Jako w miare obiektywna osoba ktora grala w WoWa a teraz nie bo juz sie znudzil i wszystko pierd**i moge zaswiadczyc ze mistrz w kiepskim ("zielonym") secie latwo pobije farmera nooba w dobrym secie ("fioletowym"). Oczywiscie ze dobry sprzet pomaga (w koncu po to jest do diaska, czyz nie ?), ale bez przesady, to jednak czlowiek uzywa sprzetu a nie odwrotnie, te mity maniakow GW ze WoW to tylko sprzet vs sprzet mozna spokojnie miedzy bajki wlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować